Transfer z lotniska Singapur Changi
do Sentosa

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Singapur Changi → Sentosa.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Singapur Changi do Sentosa jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 35 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Singapur Changi do Sentosa

Odległość: 27 km. Czas podróży: 35 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Singapur Changi?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Singapurze z lotniska Singapur Changi do Sentosa o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Singapurze

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Singapurze lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Changi Singapur → Sentosa

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

5 opinii ze średnią oceną 5 na 5

Kierowca był bardzo pomocny. Zaniósł dla mnie cały bagaż i zorganizował hotelowi, aby przywiózł dla mnie wózek. doskonała obsługa.
GV
Gisele Verrier
21 listopada 2020
Bardzo rozważ kierowcę. Punktualny odbiór. Wygodny i nieskazitelnie czysty pojazd. Rezerwacja online na stronie jest łatwa i wygodna. szybka odpowiedź na żądanie online. Komunikacja przez e-mail jest skuteczna. Gorąco polecam doskonałą obsługę.
Na czas miła i sympatyczna obsługa! Dobra cena, zapisz kierowcę?
Kierowca był trochę spóźniony, ponieważ. samolot przyleciał później i kierowca musiał ponownie zaparkować.Ale przyjechał do hotelu z większą klasą komfortu niż zamówiona
RM
Rustam Mavlikhan
25 października 2020
Zostaliśmy powitani od razu przy wyjściu z hali odbioru bagażu, eskortowani na miejsce lądowania, kierowca jest bardzo przyjazny, korzysta z tłumacza, opowiedział kilka ciekawostek o Singapurze, dotarł do hotelu na czas. 5+++.Dziękuję!!!
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Singapur Changi

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Singapur Changi do Sentosa. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Singapur Changi powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Singapur Changi jest dostępna w 7 kierunkach:

Transfer taksówką do Sentosa

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Sentosa - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Sentosa jest dostępne z 3 punktów:

od 0 €
22 km (30 minut)
od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.