Transfer taksówką w Singapurze

Zarezerwuj transfer z lotniska Singapur lub z hotelu na lotnisko Singapur pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Singapurze z wyprzedzeniem

Transfer w Singapurze jest jednym z ważnych elementów wyjazdu zagranicznego, obok zakupu biletów i wyboru hotelu. Wybierając się na wakacje lub w podróż służbową, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest rozpoczęcie podróży od negatywnych emocji i nerwów spędzonych na dotarciu do celu.

Dlatego szczególnie ważne jest zaplanowanie szczegółów wyjazd z wyprzedzeniem i wybierz transport, ponieważ daleko nie zawsze jest to możliwe na miejscu i w przystępnej cenie. Zamawiając u nas transfer taksówką w Singapurze możesz z wyprzedzeniem poznać cenę swojej podróży, a także wybrać potrzebną klasę auta. Wszystkie ceny na stronie są stałe, co jest szczególnie wygodne, gdy planujesz wydatki na podróż.

Taksówka w Singapurze

Taksówka w Singapurze jest tak rozwinięta, jak w każdym kraju turystycznym. Po przybyciu na lotnisko lub po wyjeździe z hotelu kilku taksówkarzy będzie gotowych zaoferować Ci swoje usługi. I będziesz miał szczęście, jeśli je zrozumiesz. Pomimo tego, że angielski jest również językiem urzędowym, nie wszyscy nim mówią – w końcu malajski jest językiem narodowym w tym kraju.

Nie trzeba dodawać, że wielu kierowców może z niego korzystać, powołując się na nieporozumienie oraz informowanie klienta o zmianie ceny już w miejscu docelowym. Zamawiając u nas taksówkę w Singapurze zaoszczędzisz sobie trudu uzgadniania kosztów przejazdu, ponieważ cena podana jest na stronie jeszcze przed złożeniem zamówienia. Ponadto zaletą jest to, że kierowca na pewno będzie wiedział, dokąd Cię zawieźć, jeszcze zanim wsiądziesz do jego samochodu i nie będzie krążył po mieście w poszukiwaniu potrzebnego miejsca.

od 63 €
od 63 €
357 km (240 minut)
od 539 €
22 km (30 minut)
od 63 €
250 km (200 minut)
od 488 €

Notatki o kraju Singapur

Singapur to ulubione miejsce podróży turystów z całego świata. Ten kraj jest po prostu idealny do podróżowania z całą rodziną, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie! Oprócz pięknego oceanarium, zoo i ogrodu botanicznego znanego daleko poza Singapurem, znajduje się park rozrywki dla dzieci, w którym każde dziecko może rozmawiać na żywo i robić zdjęcia ze swoimi ulubionymi postaciami z kreskówek i oczywiście jeździć na przejażdżkach i brać udział w barwnych pokazach, które odbywają się tutaj prawie codziennie.

Innym idealnym miejscem do spędzenia czasu z rodziną jest największy w Azji park ptaków Jurong, w którym dziś mieszka ponad pięć tysięcy ptaków należących do ponad czterystu Różne gatunki. W wolnym czasie od wycieczek możesz iść na zakupy i kupić wszystko, co chcesz jako pamiątkę z tego kraju - od kamieni szlachetnych po eleganckie orientalne ubrania i wykwintne przyprawy. Nawet w nocy nie będziesz się tu nudzić! W Singapurze znajduje się nocny park safari, stworzony po to, by widzowie mogli na własne oczy obserwować życie nocnych zwierząt, takich jak lwy czy tygrysy malajskie. Każdy turysta, który odwiedził ten kraj, na zawsze zapamięta dni spędzone w tym gorącym, równikowym kraju.

Samochody

Do wyboru w Singapurze 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Singapurze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Singapurze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Singapurze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Singapurze Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Singapurze

GV
Gisele Verrier
21 listopada 2020
Bardzo rozważ kierowcę. Punktualny odbiór. Wygodny i nieskazitelnie czysty pojazd. Rezerwacja online na stronie jest łatwa i wygodna. szybka odpowiedź na żądanie online. Komunikacja przez e-mail jest skuteczna. Gorąco polecam doskonałą obsługę.
Kierowca był bardzo pomocny. Zaniósł dla mnie cały bagaż i zorganizował hotelowi, aby przywiózł dla mnie wózek. doskonała obsługa.
Kierowca był trochę spóźniony, ponieważ. samolot przyleciał później i kierowca musiał ponownie zaparkować.Ale przyjechał do hotelu z większą klasą komfortu niż zamówiona
Na czas miła i sympatyczna obsługa! Dobra cena, zapisz kierowcę?
RM
Rustam Mavlikhan
25 października 2020
Zostaliśmy powitani od razu przy wyjściu z hali odbioru bagażu, eskortowani na miejsce lądowania, kierowca jest bardzo przyjazny, korzysta z tłumacza, opowiedział kilka ciekawostek o Singapurze, dotarł do hotelu na czas. 5+++.Dziękuję!!!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.