Transfer z lotniska Baiyun (Kanton)
do Kantonu

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Baiyun (Kanton) → Kanton.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Baiyun (Kanton) do Kantonu jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 40 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Baiyun (Kanton) do Kantonu

Odległość: 35 km. Czas podróży: 40 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Baiyun (Kanton)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Chinach z lotniska Baiyun (Kanton) do Kantonu o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Chinach

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Chinach lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: lotnisko «Baiyun» (Guangzhou) → Kanton

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

13 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

KT
Ksenia Timofieje
20 października 2020
Bardzo uważny i opiekuńczy kierowca.Nasz lot był opóźniony, a potem nasz bagaż też się opóźnił, ale on wciąż na nas czekał i spotkał się z nami.Dziękujemy bardzo!
Witam, podobało mi się wszystko w mojej podróży. Kierowca K. był niesamowicie uważny i pomógł mi. Mam najlepsze wrażenia na temat wykonanej usługi. Z poważaniem, pani Khalturina
Dziękujemy za zorganizowanie transferu i zapewnienie wysokiej jakości obsługi. Bardzo to doceniamy i będziemy z Tobą współpracować w przypadku, gdy będziemy potrzebować ponownego transferu.
Bardzo dziękujemy, wszystkie warunki przelewu zostały w pełni spełnione. Bez zarzutów. Obsługa jest świetna!
CW
Doskonała obsługa, jazda była bardzo profesjonalna
Bardzo dziękuję za znakomitą, precyzyjną pracę. Do Szanghaju polecieliśmy z przesiadką, a z przyczyn technicznych nasz lot z przesiadką był bardzo opóźniony i dotarliśmy do Szanghaju z 6 godzinnym opóźnieniem. Mimo to zostaliśmy obsłużeni naszym transferem. A wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Dzięki jeszcze raz!
IV
Kierowca spotkał się z nami i odprowadził do recepcji hotelu.
Podróż przebiegła pomyślnie, jako sugestia dla poprawy zalecany jest kurs podstawowego języka angielskiego dla taksówkarza.
SB
Swietłana Bryuch
04 grudnia 2020
Podobało mi się wszystko: kierowca spotkał mnie na czas ze znakiem, pomógł wnieść i załadować bagaż, pojechał na miejsce, choć to miejsce nie było tak łatwo dostępne (stara dzielnica Pekinu (hutongi), mówił po rosyjsku. Wszystko jest przyjemny.
Podobało mi się, że kierowca był pół godziny przed planowanym spotkaniem, jak byłem reasekurowany, wskazał godzinę 6 rano, ale o 5-15 byłem już na wyjeździe, bardzo poprawnie, pomógł z walizką, wszystko super , powodzenia
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Baiyun (Kanton)

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Baiyun (Kanton) do Kantonu. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko «Baiyun» (Guangzhou) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Baiyun (Kanton) jest dostępna w 7 kierunkach:

Transfer taksówką do Kantonu

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Kantonu - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Kantonu jest dostępne z 2 punktów:

od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.