Transfer taksówką w Chinach

Zarezerwuj transfer z lotniska Chiny lub z hotelu na lotnisko Chiny pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Chinach z wyprzedzeniem

Wycieczkę do Chin, jak do każdego innego kraju na świecie, należy zaplanować z wyprzedzeniem. Oprócz wyboru i rezerwacji hotelu, wypełniania dokumentów i planowania trasy podróży, musisz także znaleźć niezawodny sposób dotarcia do celu. Jednym z najlepszych sposobów jest wcześniejsza rezerwacja taksówki w Chinach.

Setki tysięcy turystów przyjeżdżają tutaj, aby na własne oczy zobaczyć wielowiekową historię tego wspaniałego kraju, uchwyconą w starożytnych zabytkach. Taksówki w Chinach są dostępne, być może więcej niż w jakimkolwiek innym kraju na świecie. Pierwszym problemem, jaki napotkasz, próbując dostać taksówkę na lotnisku, jest przede wszystkim bariera językowa. Niektórzy taksówkarze mówią po angielsku, ale zrozumienie ich będzie wymagało wiele wysiłku. O wiele wygodniej jest wcześniej zamówić taksówkę w Chinach. Korzystając z usług UniTaxi, możesz wybrać na naszej stronie interesujący Cię rodzaj samochodu i złożyć zamówienie w ciągu kilku minut, co z pewnością zaoszczędzi Ci czasu i pieniędzy spędzonych na lotnisku na wybór samochodu.

Taksówka w Chinach

Ceny usług taksówkowych w Chinach są bardzo zróżnicowane. Podobnie jak w innych częściach świata, taksówkarze na lotniskach i dworcach kolejowych w Chinach pracują według zawyżonych stawek. Możesz wyjść z lotniska i za jakieś pięćset metrów wziąć taksówkę za zupełnie inną cenę. Możesz dużo zaoszczędzić, jeśli wcześniej zarezerwujesz transfer w Chinach. UniTaxi oferuje wybór pomiędzy najpopularniejszymi destynacjami. Cenę i czas trwania podróży możesz sprawdzić bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Wszystkie ceny są stałe i nie zależą od pory dnia ani świąt, co oznacza, że ​​po przybyciu na miejsce nie będziesz musiał dodatkowo płacić za korki, ani za oczekiwanie na kierowcę w przypadku opóźnienia lotu. Niewątpliwą zaletą tego typu ruchu jest przede wszystkim niezawodność, cena i wygoda. Oczywiście za mniejsze pieniądze możesz kupić bilet autobusowy. Ale musisz przyznać, że po przybyciu do nieznanego kraju ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, jest spędzanie czasu na podróżowaniu komunikacją miejską, a o wiele przyjemniej i wygodniej jest zarezerwować transfer w Chinach przed podróżą.

Notatki o kraju Chiny

Historia i kultura Chin sięga tysięcy lat. To jeden z najstarszych stanów na świecie. Będąc jedną z najsilniejszych gospodarek na świecie, Chiny były w przeszłości jednym z wpływowych ośrodków politycznych, gospodarczych i kulturalnych Wschodu. Oprócz spotkań biznesowych, dziś ludzie latają do Chin przede wszystkim po to, by poznać ich starożytną kulturę.

Historyczne dziedzictwo Chin jest tak bogate, że nawet zwykła lista zabytków zajmie kilkanaście stron. Przyjeżdżając do Chin przede wszystkim warto pomyśleć o zwiedzeniu słynnych klasztorów. Chiny mają wielką różnorodność religii i wyznań. Najbardziej znanym z buddyjskich klasztorów jest Shaolin, znany ze swoich sztuk walki, który według niektórych historyków został założony w V wieku.

Oprócz klasztorów i zabytków, architektura i przede wszystkim parki zajmują szczególne miejsce w chińskiej kulturze zespoły. Wodne miasto Zhujiajiao i Gongwangfu są tego najlepszym przykładem. Chińskie miasto na wodzie porównywane jest też do Wenecji. Po jego ulicach można również poruszać się wyłącznie łodziami. Najpiękniejsze wieloetapowe pagody i budynki, zaprojektowane w stylach minionych epok, piękne ogrody i zacienione zaułki – to wszystko można zobaczyć na własne oczy, wystarczy odwiedzić te miejsca.

od 51 €
od 53 €
200 km (150 minut)
od 0 €

Samochody

Do wyboru w Chinach 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Chinach Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Chinach Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Chinach Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Chinach Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Chinach

Podobało mi się, że kierowca był pół godziny przed planowanym spotkaniem, jak byłem reasekurowany, wskazał godzinę 6 rano, ale o 5-15 byłem już na wyjeździe, bardzo poprawnie, pomógł z walizką, wszystko super , powodzenia
Wszystko było idealne, począwszy od rezerwacji, potwierdzenia przed rozmową telefoniczną na 1 dzień przed przyjazdem na lotnisko. Wszystko poszło jak we śnie. Genialna obsługa i bardzo dobra cena. Cieszę się, że zdobyłem 10 na 10 punktów dzięki. I znowu cię użyję. dzięki
Dziękujemy za zorganizowanie transferu i zapewnienie wysokiej jakości obsługi. Bardzo to doceniamy i będziemy z Tobą współpracować w przypadku, gdy będziemy potrzebować ponownego transferu.
IV
Kierowca spotkał się z nami i odprowadził do recepcji hotelu.
Podróż przebiegła pomyślnie, jako sugestia dla poprawy zalecany jest kurs podstawowego języka angielskiego dla taksówkarza.
Witam, podobało mi się wszystko w mojej podróży. Kierowca K. był niesamowicie uważny i pomógł mi. Mam najlepsze wrażenia na temat wykonanej usługi. Z poważaniem, pani Khalturina
CW
Doskonała obsługa, jazda była bardzo profesjonalna
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.