Transfer z lotniska Pudong (Szanghaj)
w okolice Huangpu (Szanghaj)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Pudong (Szanghaj) → Dystrykt Huangpu Szanghaj.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Pudong (Szanghaj) w okolice Huangpu (Szanghaj) jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 50 minut i kosztuje od 47 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 3 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 4-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa komfortu za 57 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Pudong (Szanghaj) w okolice Huangpu (Szanghaj)

Odległość: 48 km. Czas podróży: 50 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
47 €
Comfort VW Passat, Toyota Fortuner, Toyota Camry, Chevrolet Suburban itp.
Klasa komfortu
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Do wygodnej podróży na duże odległości.
57 €
Minivan 4pax VW Touran, Ford Galaxy, Opel Zafira, Peugeot 807 itp.
Minivan
passangers 4
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Kompromis między pojemnością a komfortem.
75 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Pudong (Szanghaj)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Chinach z lotniska Pudong (Szanghaj) w okolice Huangpu (Szanghaj) o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 4-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Chinach

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Chinach lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: lotnisko pudong w Szanghaju → Dystrykt Huangpu Szanghaj

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

13 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

IV
Kierowca spotkał się z nami i odprowadził do recepcji hotelu.
Witam, podobało mi się wszystko w mojej podróży. Kierowca K. był niesamowicie uważny i pomógł mi. Mam najlepsze wrażenia na temat wykonanej usługi. Z poważaniem, pani Khalturina
Podobało mi się, że kierowca był pół godziny przed planowanym spotkaniem, jak byłem reasekurowany, wskazał godzinę 6 rano, ale o 5-15 byłem już na wyjeździe, bardzo poprawnie, pomógł z walizką, wszystko super , powodzenia
KT
Ksenia Timofieje
20 października 2020
Bardzo uważny i opiekuńczy kierowca.Nasz lot był opóźniony, a potem nasz bagaż też się opóźnił, ale on wciąż na nas czekał i spotkał się z nami.Dziękujemy bardzo!
Doskonałe usługi, kierowca był bardzo miły i pomocny. Podróż przebiegła bardzo dobrze.
Dziękujemy za zorganizowanie transferu i zapewnienie wysokiej jakości obsługi. Bardzo to doceniamy i będziemy z Tobą współpracować w przypadku, gdy będziemy potrzebować ponownego transferu.
Bardzo dziękuję za znakomitą, precyzyjną pracę. Do Szanghaju polecieliśmy z przesiadką, a z przyczyn technicznych nasz lot z przesiadką był bardzo opóźniony i dotarliśmy do Szanghaju z 6 godzinnym opóźnieniem. Mimo to zostaliśmy obsłużeni naszym transferem. A wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Dzięki jeszcze raz!
SB
Swietłana Bryuch
04 grudnia 2020
Podobało mi się wszystko: kierowca spotkał mnie na czas ze znakiem, pomógł wnieść i załadować bagaż, pojechał na miejsce, choć to miejsce nie było tak łatwo dostępne (stara dzielnica Pekinu (hutongi), mówił po rosyjsku. Wszystko jest przyjemny.
Podróż przebiegła pomyślnie, jako sugestia dla poprawy zalecany jest kurs podstawowego języka angielskiego dla taksówkarza.
Wszystko było idealne, począwszy od rezerwacji, potwierdzenia przed rozmową telefoniczną na 1 dzień przed przyjazdem na lotnisko. Wszystko poszło jak we śnie. Genialna obsługa i bardzo dobra cena. Cieszę się, że zdobyłem 10 na 10 punktów dzięki. I znowu cię użyję. dzięki
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Pudong (Szanghaj)

Najlepszym sposobem, aby dostać się w okolice Huangpu (Szanghaj), jest transfer z lotniska Pudong (Szanghaj). Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko «Pudong» (Szanghaj) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Pudong (Szanghaj) jest dostępna w 18 kierunkach:

Transfer taksówką w okolice Huangpu (Szanghaj)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer w okolice Huangpu (Szanghaj) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi w okolice Huangpu (Szanghaj) jest dostępne z 1 punktu:

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.