Taksówka z lotniska Phuket

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Phuket (Tajlandia) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Phuket

Wspaniała Tajlandia jest nadal pożądanym miejscem wypoczynku dla turystów z całego świata. Rosjanie nie są wyjątkiem. Jedyną trudnością w podróży do Tajlandii może być wybór miejsca na wakacje. Wyspa Phuket to wyjątkowy, piękny kurort, który zapewni niezapomniane wakacje. Jak wiesz, wakacje zaczynają się od lotu, a po przybyciu na lotnisko w Phuket musisz zdecydować, jak dostać się do swojego osobistego raju.

od 38 €
od 37 €
37 km (60 minut)
od 36 €
od 37 €
od 46 €
od 34 €
od 37 €
47 km (55 minut)
od 40 €
140 km (125 minut)
od 81 €
od 39 €

Koszt taksówek na lotnisko w Phuket z wyprzedzeniem

Istnieje kilka opcji dojazdu z lotniska Phuket. Jednym z nich jest transfer na lotnisko Phuket - miejsce docelowe. Z reguły transfer z lotniska Phuket jest już wliczony w cenę wycieczki. W przypadku samodzielnej podróży możesz skorzystać z naszego serwisu, który pomoże Ci wybrać i zamówić taksówkę w Phuket z lotniska. Dzięki tej usłudze nie musisz martwić się o znalezienie taksówki, nie musisz poświęcać dodatkowego czasu przeznaczonego na relaks. Przelew pozwala wybrać odpowiedni samochód dla odpowiedniej liczby osób i zamówić go we właściwym czasie. Jedyne, co pozostanie po przyjeździe, to zabrać bagaż, wsiąść do samochodu i udać się na odpoczynek, nie martwiąc się o nic.

Usługa transferu z lotniska Phuket zwykle nie przewiduje żadnej przedpłaty w miejscu docelowym pieniądze dla kierowcy pow podróż. Kolejną zaletą transferu jest ostateczna kwota: koszt taksówki z lotniska Phuket nie zmieni się nagle po drodze. Ta usługa jest również wygodna, ponieważ możesz wcześniej zamówić transfer z lotniska Phuket w przeciwnym kierunku: samochód zawiezie Cię na lotnisko, co gwarantuje punktualny dojazd do domu.

Cena transferu transfer będzie zależeć od ilości miejsc pasażerskich w samochodzie, odległości do celu i pory dnia podróży. Koszt transferu do Patong to 2520 rubli. W przypadku większej liczby podróżnych cena za osobę będzie niższa. Na przykład minibus dla 7 pasażerów kosztuje tylko 2376 rubli.

Lotnisko Phuket znajduje się dość daleko od miasta o tej samej nazwie – ponad 30 kilometrów. Najwygodniej jest dostać się do głównego miasta wyspy lub do innego kurortu taksówką. Phuket to miejsce, w którym wiele jest podporządkowanych wygodzie turystów z całego świata, w tym z Rosji. Dzięki temu taksówką z lotniska Phuket można doza pomocą znaków w Twoim ojczystym języku. Przy specjalnej kasie gości wyspy wita kierownik, który określa adres i przydziela samochód.

Ceny do miasta Phuket wyniesie około 400 bahtów. Taksówką z lotniska Phuket możesz również udać się do innych kurortów na wyspie. Tak więc wycieczka do Karon lub Kata kosztuje około 600 bahtów, a do Patong można poza nieco ponad pięćset bahtów. Wyjeżdżając taksówką z lotniska Phuket, musisz pamiętać, że będziesz musiał zapłacić kolejne sto bahtów jako podatek lotniskowy. Doświadczonym turystom nie zaleca się korzystania z prywatnej taksówki z lotniska Phuket. Może to być obarczone niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy, nerwami i zepsuć początek wakacji.

od 38 €
37 km (60 minut)
od 36 €
od 37 €
od 37 €
od 46 €
od 34 €
47 km (55 minut)
od 40 €
od 38 €
od 39 €
od 34 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Phuket?

Lotnisko Phuket jest trzecim co do wielkości w Tajlandii pod względem ruchu pasażerskiego, chociaż jest uważane za najmniejsze w kraju. Dosłownie kilka minut po wylądowaniu goście z kraju są już w budynku terminalu. Charakterystyczną cechą tego lotniska jest widok z okna samolotu podczas startu lub lądowania, to lotnisko położone jest niemal nad brzegiem Morza Andamańskiego, co pozwala zobaczyć plaże i lokalnych rybaków na kolorowych łódkach.

Kolejną «sztuczką» lotniska w Phuket jest wydawanie lokalnych kart SIM z saldem 50 bahtów, przyjazne, uśmiechnięte dziewczyny-menadżery pomogą Ci skonfigurować telefon komórkowy. Jeśli podróżny nie chce zmieniać karty SIM swojego telefonu, możesz wypożyczyć telefon. Ponadto lotnisko posiada pełen zakres usług: sklepy wolnocłowe, kantor, kawiarnię, wypożyczalnię samochodów.

Nasze samochody w Tajlandii

Zamawiając transfer w Tajlandii z lotniska Phuket udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Phuket Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Phuket Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Phuket Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Phuket Taxi w Tajlandii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Phuket na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Tajlandii

EG
Ewa Gulerce
30 sierpnia 2020
Podróż przebiegła bez zarzutu! 6 godzin minęło bardzo szybko.
Świetna obsługa i bardzo wydajna.?? i przystępna cenowo!
Podobało nam się wszystko: terminowe spotkanie, dobry samochód, wygodna dostawa Klasy, spotkanie przedstawiciela firmy w miejscu dostawy.
Wszystko w porządku. Kierowca jest przyjazny i na życzenie pojechał na miejsce z kilkoma przystankami. Nie mówił jednak zbyt dobrze po angielsku, ale i tak wszystko wyjaśnił, jak się okazało.
WL
Witalij Lewczenk
02 listopada 2020
Podróż przebiegła pomyślnie, kierowca jechał ostrożnie i szybko. Gdy dotarliśmy na miejsce, kierowca pomógł nam znaleźć potrzebny nam dom, ponieważ nie mieliśmy numeru domu.
MM
Michaił Mankiewi
24 lipca 2020
Spotkanie i transfer były na najwyższym poziomie. Nawet zamiast zamówionego auta podarowano samochód wyższej klasy. Dziękuję Ci.
Wszystko w porządku, ale kierowca nas nie spotkał i czekaliśmy na niego około 20 minut, chociaż wyjechaliśmy ściśle o wyznaczonej godzinie. Musiałem zadzwonić do operatora. Poza tym - wygodnie, uprzejmie, z klimatyzacją. Dziękuję Ci.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.