Taksówka z lotniska Phuket

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Phuket (Tajlandia) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Phuket

Wspaniała Tajlandia jest nadal pożądanym miejscem wypoczynku dla turystów z całego świata. Rosjanie nie są wyjątkiem. Jedyną trudnością w podróży do Tajlandii może być wybór miejsca na wakacje. Wyspa Phuket to wyjątkowy, piękny kurort, który zapewni niezapomniane wakacje. Jak wiesz, wakacje zaczynają się od lotu, a po przybyciu na lotnisko w Phuket musisz zdecydować, jak dostać się do swojego osobistego raju.

od 36 €
od 36 €
37 km (60 minut)
od 32 €
od 27 €
od 44 €
od 35 €
od 38 €
47 km (55 minut)
od 32 €
140 km (125 minut)
od 71 €
od 36 €

Koszt taksówek na lotnisko w Phuket z wyprzedzeniem

Istnieje kilka opcji dojazdu z lotniska Phuket. Jednym z nich jest transfer na lotnisko Phuket - miejsce docelowe. Z reguły transfer z lotniska Phuket jest już wliczony w cenę wycieczki. W przypadku samodzielnej podróży możesz skorzystać z naszego serwisu, który pomoże Ci wybrać i zamówić taksówkę w Phuket z lotniska. Dzięki tej usłudze nie musisz martwić się o znalezienie taksówki, nie musisz poświęcać dodatkowego czasu przeznaczonego na relaks. Przelew pozwala wybrać odpowiedni samochód dla odpowiedniej liczby osób i zamówić go we właściwym czasie. Jedyne, co pozostanie po przyjeździe, to zabrać bagaż, wsiąść do samochodu i udać się na odpoczynek, nie martwiąc się o nic.

Usługa transferu z lotniska Phuket zwykle nie przewiduje żadnej przedpłaty w miejscu docelowym pieniądze dla kierowcy pow podróż. Kolejną zaletą transferu jest ostateczna kwota: koszt taksówki z lotniska Phuket nie zmieni się nagle po drodze. Ta usługa jest również wygodna, ponieważ możesz wcześniej zamówić transfer z lotniska Phuket w przeciwnym kierunku: samochód zawiezie Cię na lotnisko, co gwarantuje punktualny dojazd do domu.

Cena transferu transfer będzie zależeć od ilości miejsc pasażerskich w samochodzie, odległości do celu i pory dnia podróży. Koszt transferu do Patong to 2520 rubli. W przypadku większej liczby podróżnych cena za osobę będzie niższa. Na przykład minibus dla 7 pasażerów kosztuje tylko 2376 rubli.

Lotnisko Phuket znajduje się dość daleko od miasta o tej samej nazwie – ponad 30 kilometrów. Najwygodniej jest dostać się do głównego miasta wyspy lub do innego kurortu taksówką. Phuket to miejsce, w którym wiele jest podporządkowanych wygodzie turystów z całego świata, w tym z Rosji. Dzięki temu taksówką z lotniska Phuket można doza pomocą znaków w Twoim ojczystym języku. Przy specjalnej kasie gości wyspy wita kierownik, który określa adres i przydziela samochód.

Ceny do miasta Phuket wyniesie około 400 bahtów. Taksówką z lotniska Phuket możesz również udać się do innych kurortów na wyspie. Tak więc wycieczka do Karon lub Kata kosztuje około 600 bahtów, a do Patong można poza nieco ponad pięćset bahtów. Wyjeżdżając taksówką z lotniska Phuket, musisz pamiętać, że będziesz musiał zapłacić kolejne sto bahtów jako podatek lotniskowy. Doświadczonym turystom nie zaleca się korzystania z prywatnej taksówki z lotniska Phuket. Może to być obarczone niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy, nerwami i zepsuć początek wakacji.

od 36 €
37 km (60 minut)
od 32 €
od 36 €
od 27 €
od 44 €
od 35 €
47 km (55 minut)
od 32 €
od 37 €
od 36 €
od 35 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Phuket?

Lotnisko Phuket jest trzecim co do wielkości w Tajlandii pod względem ruchu pasażerskiego, chociaż jest uważane za najmniejsze w kraju. Dosłownie kilka minut po wylądowaniu goście z kraju są już w budynku terminalu. Charakterystyczną cechą tego lotniska jest widok z okna samolotu podczas startu lub lądowania, to lotnisko położone jest niemal nad brzegiem Morza Andamańskiego, co pozwala zobaczyć plaże i lokalnych rybaków na kolorowych łódkach.

Kolejną «sztuczką» lotniska w Phuket jest wydawanie lokalnych kart SIM z saldem 50 bahtów, przyjazne, uśmiechnięte dziewczyny-menadżery pomogą Ci skonfigurować telefon komórkowy. Jeśli podróżny nie chce zmieniać karty SIM swojego telefonu, możesz wypożyczyć telefon. Ponadto lotnisko posiada pełen zakres usług: sklepy wolnocłowe, kantor, kawiarnię, wypożyczalnię samochodów.

Nasze samochody w Tajlandii

Kiedy zamawiasz transfer w Tajlandii z lotniska Phuket, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Tajlandii to doskonały wybór.

Taxi z lotniska Phuket Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Phuket Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Phuket Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Phuket Taxi w Tajlandii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Phuket na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Tajlandii

Wszystko jest wspaniałe. Mój lot był opóźniony o 6 godzin, potem pandemonium na odprawie celnej o 2 godziny, w efekcie wyszedłem z lotniska nie o 13:45 (jak się spodziewałem), ale bliżej 21, ale to nie przeszkodziło kierowcy w spotkaniu mnie i zabranie mnie do celu . Dobrze zorganizowana obsługa w Tajlandii!
BV
Barbara Von Der
11 lutego 2020
Wszystko poszło idealnie i zawsze będę polecać Twoją firmę i obsługę. Dziękuję Ci.
JT
Jewgienij Tymono
23 listopada 2020
Rewelacyjne, spotkanie na czas, samochód świeży, klasa komfortowa, kierowca uprzejmy, przyjazny i profesjonalny.. Dziękuję. ?
IN
Tak, transfer został zrealizowany, spotkał się i zabrał, wszystko jest w porządku. Użyjmy go ponownie.
Wszystko w porządku, kierowca przyjechał nawet trochę wcześniej, jechał idealnie, żadnych skarg. Jesteśmy już w Rydze! Dziękuję Ci!
AK
Anastazja Kuczma
30 sierpnia 2020
Transfer był doskonały! Utrzymywali ze mną kontakt przez cały dzień aż do transferu, czekali po powolnej kontroli paszportowej i bardzo szybko pojechali do hotelu. Wielkie dzięki!
Łatwy i wygodny. Tak to prawda. 5 gwiazdek ode mnie ⭐⭐⭐⭐⭐
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.