Transfer taksówką w Tajlandii

Zarezerwuj transfer z lotniska Tajlandia lub z hotelu na lotnisko Tajlandia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Tajlandii z wyprzedzeniem

Jeśli zdecydujesz się pojechać do Tajlandii na własną rękę, z pewnością będziesz musiał nie tylko wybrać trasę, kupić bilety, zarezerwować pokój w hotelu z wyprzedzeniem, ale także upewnić się, że z lotniska do hotelu dojedziesz bezpiecznie i bez żadnych kłopotów. I tutaj serwis UniTaxi.ru przyjdzie ci z pomocą. W kilka minut online możesz zarezerwować transfer w Tajlandii. Ta usługa wypada korzystnie w porównaniu z innymi, ponieważ możesz z wyprzedzeniem zarezerwować przejazd z lotniska do miejsca docelowego, bezpośrednio z domu. Podając dokładny czas przylotu samolotu, numer lotu, liczbę osób, rozmiar bagażu, otrzymasz kalkulację kwoty, którą będziesz musiał zapłacić za podróż.

UniTaxi.ru zajmie się resztą. Możesz być pewien, że na lotnisku będziesz oczekiwany, że wygodnie i bezproblemowo dotrzesz do celu. Nawet jeśli Twój lot jest trochę opóźniony, taksówka będzie na Ciebie czekać.

od 54 €
od 36 €
od 75 €
od 154 €
od 54 €
od 92 €
od 64 €
od 81 €
od 81 €

Taksówka w Tajlandii

Tajlandia ma wiele różnych rodzajów taksówek. Różnią się kolorem i sposobem płatności. Niektóre są dozowane, inne nie. A jeśli nie znasz wszystkich subtelności, możesz łatwo wpaść w przynętę taksówkarzy i zapłacić kilka razy więcej za podróż, niż mógłbyś.

Na przykład, jeśli weźmiesz taksówkę na lotnisko lub hotel, wtedy każdy ma te same stawki. I więcej niż pokazuje licznik, nie będą cię obciążać. Ale jeśli taksówkarz zobaczy, że jesteś słabo zorientowany w mieście, może zabrać Cię na dłuższą ścieżkę, a nawet na płatne autostrady.

Tajskie taksówki miejskie występują w dwóch rodzajach: zwykłe i z napis „taksometr » na dachu samochodu. Kiedy siedzisz w zwykłych, musisz wcześniej uzgodnić cenę. I zawsze wyjaśnij, czy ogłoszona kwota jest pobierana od wszystkich pasażerów, czy od jednej osoby. W przeciwnym razie może przewrócić oczami i powiedzieć, że miał na myśli „wszystkich”.

Ponadto doświadczeni ludzie radzą tym, którzy po raz pierwszy przybyli do tego kraju, aby natychmiast poprosili kierowcę o włączenie licznika (jeśli tak nie było włączone). Jeśli taksówkarz wyraźnie nie chce tego zrobić, musisz wziąć telefon i udawać, że zadzwonisz „gdzie powinieneś”. Prawie wszyscy taksówkarze się tego boją. Nikt nie chce uzyskać kolejnej nagany za oszukańcze działania wobec gości kraju.

Aby uniknąć ewentualnych kłopotów, skorzystaj z usługi UniTaxi, a zawsze możesz mieć pewność, że podróż będzie komfortowa i nikt nie będzie z tobą będzie wymagać większej kwoty niż uzgodniono z góry.

od 34 €
od 36 €
37 km (60 minut)
od 34 €
od 36 €
od 46 €
od 33 €
47 km (55 minut)
od 38 €
od 29 €
140 km (125 minut)
od 73 €
od 37 €

Notatki o kraju Tajlandia

Tajlandia to jedno z najlepszych miejsc, w których Rosjanie mogą na chwilę uciec od zimna i mrozu w zimie. A latem wielu naszych rodaków woli tam odpoczywać. I to nie jest zaskakujące! W końcu Tajlandia to niesamowicie piękny kraj o charakterystycznej kulturze, bardzo komfortowym klimacie i egzotycznej przyrodzie.

Jeśli jesteś zmęczony codziennymi zmartwieniami i chcesz trochę odpocząć, rozkoszuj się ciepłym piaskiem i pływaj w łagodnym morzu, wybierz ten gościnny kraj. Tutaj od razu poczujesz się jak osoba, ciesząc się komfortem, dyskretną obsługą, wolnością i spokojem.

od 54 €
137 km (100 minut)
od 61 €
od 64 €
od 46 €
280 km (300 minut)
od 162 €
97 km (85 minut)
od 57 €
109 km (95 minut)
od 73 €
425 km (420 minut)
od 241 €
30 km (35 minut)
od 49 €
od 162 €

Samochody

Do wyboru w Tajlandii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Tajlandii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Tajlandii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Tajlandii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Tajlandii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Tajlandii

Podróż przebiegła pomyślnie, spotkaliśmy się szybko, samochód obsługiwała Toyota Camry, kierowca prowadził samochód bardzo pewnie, pojechał z lotniska Don Muang do hotelu w pobliżu lotniska Suvarnabhumi w 45 minut. Dzięki!"
Wszystko w porządku! Biorąc pod uwagę opóźnienie lotu o godzinę i problemy w odprawie celnej kierowca czekał, Klasa to komfortowy autobus, polecam
PHUKET. Kierowca czekał o umówionej godzinie, samochód jest czysty, odpowiada zamówieniu, cena nie uległa zmianie i została uzgodniona na stronie przy zamówieniu. Polecić.
IN
Wycieczka odbyła się. G. jest bardzo dobrym pracownikiem Twojej firmy. Dziękuję Ci!
NG
Natalia Grebenni
25 kwietnia 2021
Przyjechaliśmy 2 godziny wcześniej niż zamówiliśmy taksówkę, ale do tego czasu taksówka była już gotowa, nie musieliśmy czekać. Samochód czysty, kierowca uprzejmy, cena uzgodniona z góry. Dzięki
Dziękuję, dobry samochód, uśmiechnięty kierowca, jechał ostrożnie (padało), pomagał przy załadunku i rozładunku, wszystko było na czas. Polecam wszystkim.
BG
Borys Gordyuszin
06 grudnia 2020
Daję tej usłudze pełną piątkę! Samolot był opóźniony z odlotem z Moskwy o ponad godzinę. Ale kierowca czekał. Spotkany ze znakiem i bardzo starannie dostarczony do hotelu w Phuket. Wszyscy byli uprzejmi i pomocni. Zlecę od tej firmy transfer powrotny na lotnisko!!!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.