Taksówka z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie

Zarezerwuj taxi z lub do Port Lotniczy im. Franciszka Liszta w Budapeszcie (Węgry) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

Koszt taksówek na lotnisko im. Ferenca Liszta w Budapeszcie z wyprzedzeniem

Do wyboru na Węgrzech (Węgry) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zarezerwować przestronny minivan na lotnisko im. Ferenca Liszta w Budapeszcie. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Ferenc Liszt Airport Budapest, w polu «Do» - miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew na Węgrzech (HU) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody na Węgrzech

Kiedy zamawiasz transfer na Węgrzech z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w na Węgrzech to doskonały wybór.

Taxi z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska im. Ferenca Liszta w Budapeszcie Taxi na Węgrzech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port Lotniczy im. Franciszka Liszta w Budapeszcie na mapie

Recenzje transferów lotniskowych na Węgrzech

OG
Olga Głuchowskaj
20 września 2019
Podróż była bardzo przyjemna. Kierowca przybył na czas, pojechał na miejsce i pomógł znaleźć hotel w nieznanym mieście. Dzięki za dobrą robotę.
Taxi w Budapeszcie dotarło na czas, bez opóźnień i opóźnień!!! Na wezwanie kontrolne o godzinie 3.00 nad ranem Odebrano przy pierwszym połączeniu! Bardzo dziękujemy za terminowość, wygodę i zgodność zleconego transportu!!!
Wielkie dzięki dla twojego zespołu. Kierowca był wysokiej klasy, auto czyste. Na kolejne wycieczki będziemy zamawiać tylko u Ciebie. Wielkie dzięki!!! Tak trzymaj.
Wszystko w porządku. Taksówka przyjechała trochę wcześniej, taksówkarz pomógł z walizkami i szybko i dokładnie pojechał na lotnisko. Wielkie dzięki
miły kierowca. Jest mnóstwo czasu
KI
Kyriakos Ioannou
03 lutego 2020
Kierowca przyjechał na czas i był bardzo pomocny i przyjemny przez cały transfer! Udzielił nam również wielu informacji o Wiedniu! Świetna obsługa, już zarezerwowałem kolejny transfer na lotnisko w tej firmie!
Wszystko w porządku. Samochód jest dobry, a piłka została zaserwowana na czas. Kierowca A. był bardzo miły i nawet pracował jako przewodnik podczas podróży.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.