Transfer taksówką na Węgrzech

Zarezerwuj transfer z lotniska Węgry lub z hotelu na lotnisko Węgry pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska na Węgrzech z wyprzedzeniem

Zamów transfer na Węgrzech na naszej stronie internetowej bez trudu i w najbardziej przystępnej cenie, i nie musisz myśleć o tym, jak wygodnie dostać się do hotelu. Korzystając z usługi UniTaxi możesz bardzo prosto i bardzo szybko zamówić transfer do dowolnego miasta w kraju - wystarczy wybrać trasę i określić kilka parametrów, a my dobierzemy dla Ciebie dogodny samochód w dogodnym dla Ciebie terminie . Spotkasz się na lotnisku i wygodnie dowieziesz do celu. Jeśli nie znalazłeś ceny za miejsce docelowe, po prostu zostaw prośbę, a w ciągu 24 godzin poinformujemy Cię o kosztach transportu.

Taksówka na Węgrzech

Na Węgrzech lepiej jest dać pierwszeństwo tym usługom taksówkowym, na których samochodach nazwa firmy i numer telefonu są zapisane dużymi literami. Taxi na Węgrzech nie ma zwyczaju łapać, stojąc przy drodze, tutaj zwyczajowo dzwoni się i woła samochód. Trudności związane z zamówieniem taksówki po węgiersku rozwiązuje nasz serwis internetowy, teraz możesz zamówić samochód online w swoim ojczystym języku.

Niestety w obcym kraju nie można być w 100% pewnym niezawodności lokalnych przewoźników. UniTaxi również z powodzeniem rozwiązuje ten problem - gwarantujemy niezawodność i bezpieczeństwo Twojego ruchu na Węgrzech. Dostawa taksówki jest możliwa na dowolnym lotnisku lub mieście na Węgrzech, gdzie pracują nasi partnerzy.

243 km (210 minut)
od 216 €
230 km (135 minut)
od 176 €
200 km (140 minut)
od 196 €
185 km (120 minut)
od 176 €
240 km (150 minut)
od 189 €
462 km (280 minut)
od 422 €

Notatki o kraju Węgry

Węgry to jeden z pereł Europy Wschodniej, którego stolicą jest Budapeszt, słynący ze wspaniałej architektury. Znajduje się w Europie Środkowej i graniczy z Austrią, Słowacją, Ukrainą i Rumunią.

Historia kraju rozpoczęła się wiele wieków temu, kiedy Węgrami rządziła dynastia sycylijska. Królowie ciągle się zmieniali, a każdy nowy władca przychodził z własnymi rozkazami, więc naród węgierski przez 5 wieków cierpiał z powodu kaprysów monarchów. W czasie II wojny światowej Węgry, pod groźbą całkowitej zagłady, zostały zmuszone do zawarcia układu z hitlerowskimi Niemcami, za co otrzymały część Czechosłowacji i Zakarpacia. Po zwycięstwie ZSRR nad wojskami Hitlera Węgry zawarły traktat pokojowy z ZSRR i przyjęły komunizm. W tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym pierwszym roku Rosja i Węgry podpisały przyjazny traktat.

Klimat na Węgrzech jest umiarkowany, latem jest ciepły (25-26 stopni), czasami temperatura wzrasta do 30 stopni. Zimą średnia temperatura wynosi -5-7 stopni Celsjusza. W zasadzie klimat można porównać z klimatem zachodniej Ukrainy, co nie dziwi – Ukraina i Węgry są sąsiadami. Warunki klimatyczne Węgier nie wymagają od rosyjskich turystów poważnej aklimatyzacji i chętnie odwiedzą Węgry o każdej porze roku. Węgry są bardzo bogate w zabytki, z których większość została zbudowana między XIV a XVII wiekiem. Oczywiście II wojna światowa zniszczyła większość tych wspaniałych dzieł sztuki, ale węgierskim konserwatorom udało się odtworzyć średniowieczne zabytki w całym ich pięknie i majestacie.

Węgry są częścią Unii Europejskiej, więc ty trzeba ubiegać się o wizę Schengen, aby wjechać do kraju. Najpopularniejszy węgierski kurort Wyszehrad doceniany jest przez turystów za niezwykłą mistyczną atmosferę tego miasta oraz czyste rzeki, w których można pływać od maja do sierpnia. Według legendy to właśnie w jednej z wież Wyszehradu został uwięziony tyran Wład Palownik, zwany Drakulą. Wakacje na Węgrzech przyciągają cenami, co czyni Węgry jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc wakacyjnych. Na Węgrzech istnieje wiele uzdrowisk, których ceny są często znacznie niższe niż ceny wakacji w rosyjskich uzdrowiskach. Ogólnie rzecz biorąc, mieszkańcy krajów WNP na Węgrzech czują się bardzo dobrze ze znaną mentalnością mieszkańców, ale jednocześnie całkowity porządek w kraju i przestrzeganie prawa przez jego mieszkańców sprawiają, że Węgry są naprawdę interesującym miejscem do odwiedź.

230 km (135 minut)
od 176 €
197 km (170 minut)
od 223 €
191 km (120 minut)
od 211 €
231 km (165 minut)
od 206 €
od 223 €
od 183 €
200 km (160 minut)
od 235 €
70 km (85 minut)
od 88 €

Samochody

Do wyboru na Węgrzech 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi na Węgrzech Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP na Węgrzech Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy na Węgrzech Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy na Węgrzech Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów na Węgrzech

Samochód przyjechał na czas. Kierowca jest uważny. Pomógł załadować bagaż. Wszyscy byli zadowoleni z wyjazdu.
Wszystko w porządku. Kierowca był na czas. Bardzo uprzejmy. Samochód Klasa jest wygodny i czysty. Wszystko jest bardzo fajne. Dzięki Twojej firmie.
Samochód dojechał na minutę, bardzo uprzejmy spokojny kierowca. Salon jest czysty i nie pachnie. Zdecydowanie polecam.
Pozostał zadowolony. Lot był opóźniony, długo trwała kontrola paszportowa. Kierowca czekał, przyjechał szybko. Dziękuję bardzo.
Lot był trochę opóźniony, ale kierowca czekał na nas, pomógł załadować bagaże, zabrał nas idealnie do hotelu, bardzo dziękuję! Polecam UniTaxi wszystkim podróżnikom. W przyszłości skorzystam z Twojej firmy, bardzo dziękuję!
Wszystko było świetne! Szczególnie podobało mi się to, że kierowca na czas podejmował właściwe decyzje przy wyborze drogi, aby uniknąć korków na autostradzie. Pojechaliśmy z Budapesztu do Wiednia w niedzielny wieczór”.
Sprzymierzeńcy wnętrzności!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.