Taksówka do dworca kolejowego (Busan)

Zarezerwuj taxi z lub do Dworzec kolejowy w Pusan (Korea Południowa) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z dworca kolejowego (Busan)

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z dworca kolejowego (Busan) po ustalonej cenie z kierowcą mówiącym po angielsku. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 107 €

Koszt taksówek na dworzec kolejowy (Busan) z wyprzedzeniem

Do wyboru w Korei Południowej (Korea Południowa) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia przestronnego minivana na dworzec kolejowy (Busan). Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 107 €

Jak znaleźć i zamówić transfer do dworca kolejowego (Busan)?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz punkt odjazdu dworca kolejowego w Busan, w polu «Do» wpisz miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Korei Południowej (KR) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Korei Południowej

Kiedy zamawiasz transfer w Korei Południowej z dworca kolejowego (Busan), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Korei Południowej to doskonały wybór.

Taxi z dworca kolejowego (Busan) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z dworca kolejowego (Busan) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z dworca kolejowego (Busan) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z dworca kolejowego (Busan) Taxi w Korei Południowej dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Dworzec kolejowy w Pusan na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Korei Południowej

AN
Andriej Nozhenko
28 stycznia 2021
Samochód jest świetny. Kierowca jest uprzejmy i ostrożny. Spotkałem, spakowałem rzeczy, pomogłem rozładować wszystko.
Po raz pierwszy pojechaliśmy do Seulu, więc zamówiliśmy taksówkę z UniTaxi. Byliśmy spóźnieni po locie na lotnisku, kierowca czekał na nas, od razu rozpoznali go po tabliczce z naszym nazwiskiem. Szybko i dokładnie zawieźli nas do hotelu, samochód Klasa jest wygodny pod każdym względem. Obsługa na najwyższym poziomie, dzięki! Polecany wszystkim, bardzo wygodny.
SU
Sallamat Ullah K
10 października 2020
NIESAMOWITY SAMOCHÓD ROZRYWKA DLA KIEROWCÓW PORADNIK PO MIEŚCIE DZIĘKI DLA UniTaxi
ER
Elena Rodina
26 stycznia 2021
Wszystko poszło zgodnie z planem - przywitano nas tabliczką w dłoniach, samochód dostarczony czysty, czas podróży dokładnie taki jak w zamówieniu.Wszystko super! Polecam!!!
TA
Tatiana Avilkina
24 sierpnia 2020
Świetnie, zawsze będziemy korzystać z tego zasobu do zamawiania.
Kierowca przywitał nas tabliczką tuż przy wyjściu z kontroli paszportowej, pomógł z bagażami, a po drodze poczęstował nas wodą i mandarynkami. Bardzo troskliwy i miły kierowca.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.