Transfer taksówką w Korei Południowej

Zarezerwuj transfer z lotniska Korea Południowa lub z hotelu na lotnisko Korea Południowa pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Korei Południowej z wyprzedzeniem

Jeśli chcesz mieć pewność, że darmowy samochód będzie dostępny dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz, a koszt przejazdu nie przekroczy przyznanego budżetu, zamów indywidualny transfer w Korei z UniTaxi. Możesz aplikować na stronie internetowej firmy. W tym celu wybierasz czas i miejsce wyjazdu oraz klasę auta: sedan, minivan lub minibus. O wyznaczonej godzinie samochód będzie na Ciebie czekał, bez opóźnień. W przeciwnym razie firma zrekompensuje koszty podróży po zamówionej trasie. Ponadto w dowolnym momencie możesz skontaktować się z naszą rosyjskojęzyczną pomocą techniczną. Każdy transfer UniTaxi ma stałą cenę, która nie zmieni się po dokonaniu rezerwacji.

60 km (80 minut)
od 122 €
od 111 €
od 166 €
od 122 €
160 km (180 minut)
od 465 €
140 km (210 minut)
od 465 €
od 177 €
280 km (265 minut)
od 647 €
95 km (110 minut)
od 161 €

Taksówka w Korei Południowej

Taksówka w Korei Południowej jest jedną z najwygodniejszych na świecie i niezbyt droga. W kraju istnieje kilka rodzajów oficjalnych taksówek:

Zwykłe taksówki. Samochody mogą mieć różne kolory, najczęściej są to białe, srebrne, pomarańczowe. Cena noclegu w nich jest o 20% droższa.
Taxi z napisami Kind Call Taxi i KT Powertel. Wyposażony w urządzenia do symultanicznego tłumaczenia mowy kierowcy, nawet z języka rosyjskiego.
Luksusowa taksówka. Czarne samochody z napisem Deluxe taxi. Wyróżniają się wyższą obsługą oraz przestronnym wnętrzem. Nie ma stawki nocnej.
Wiele taksówek. Samochody dla 10 pasażerów. Szczególnie wygodny dla turystów z ponadwymiarowym bagażem lub jako transfer grupowy.
Międzynarodowa taksówka. Wyróżnia się napisem International Taxi. Kierowca gwarantuje znajomość języka angielskiego, japońskiego lub chińskiego. Zamówienie można zamówić w punkcie informacyjnym na lotnisku.

Taksówkę w Korei można wezwać telefonicznie (za dodatkową opłatą) lub przez aplikację mobilną, złapaną na ulicy lub znalezioną na specjalnym przystanku . Wolny samochód można rozpoznać po żółtym lub niebieskim świetle lub czerwonym koreańskim napisem na dachu. Wieczorem iw nocy dość trudno znaleźć samochód. W każdej oficjalnej taksówce akceptowane są nie tylko karty bankowe, ale także ujednolicone karty transportu publicznego. W strefie podmiejskiej opłata za przejazd jest podwojona. Nie korzystaj z usług prywatnych kierowców: mogą zawyżać opłatę, jeździć w kółko lub zawieźć Cię pod zły adres.

60 km (80 minut)
od 122 €
od 107 €
65 km (60 minut)
od 166 €

Notatki o kraju Korea Południowa

Jeśli nadal nie wiesz, czym jest „styl gangnamowy”, wybierz się do Korei Południowej, ponieważ Gangnam to prestiżowa dzielnica stolicy Seulu, pełna luksusowych butików i designerskich drapaczy chmur. W historycznej części miasta zobaczysz pięć zespołów pałacowych wybudowanych 500 lat temu. Jednym z najbardziej niezwykłych miejsc turystycznych jest strefa zdemilitaryzowana Korei we wsi Phanmunjom. Ta niezamieszkana wioska dzieli niegdyś zjednoczony kraj na dwa stany. Znajduje się tu również Dom Wolności, z którego przez lornetkę można zobaczyć północnokoreańskie ziemie. Na wybrzeżu Morza Żółtego znajdują się liczne kurorty kraju, z których głównym jest port morski Busan.

od 116 €
od 116 €
450 km (340 minut)
od 1 153 €

Samochody

Do wyboru w Korei Południowej 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Korei Południowej Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Korei Południowej Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Korei Południowej Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Korei Południowej Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Korei Południowej

Po raz pierwszy pojechaliśmy do Seulu, więc zamówiliśmy taksówkę z UniTaxi. Byliśmy spóźnieni po locie na lotnisku, kierowca czekał na nas, od razu rozpoznali go po tabliczce z naszym nazwiskiem. Szybko i dokładnie zawieźli nas do hotelu, samochód Klasa jest wygodny pod każdym względem. Obsługa na najwyższym poziomie, dzięki! Polecany wszystkim, bardzo wygodny.
ER
Elena Rodina
26 stycznia 2021
Wszystko poszło zgodnie z planem - przywitano nas tabliczką w dłoniach, samochód dostarczony czysty, czas podróży dokładnie taki jak w zamówieniu.Wszystko super! Polecam!!!
Kierowca przywitał nas tabliczką tuż przy wyjściu z kontroli paszportowej, pomógł z bagażami, a po drodze poczęstował nas wodą i mandarynkami. Bardzo troskliwy i miły kierowca.
SU
Sallamat Ullah K
10 października 2020
NIESAMOWITY SAMOCHÓD ROZRYWKA DLA KIEROWCÓW PORADNIK PO MIEŚCIE DZIĘKI DLA UniTaxi
TA
Tatiana Avilkina
24 sierpnia 2020
Świetnie, zawsze będziemy korzystać z tego zasobu do zamawiania.
AN
Andriej Nozhenko
28 stycznia 2021
Samochód jest świetny. Kierowca jest uprzejmy i ostrożny. Spotkałem, spakowałem rzeczy, pomogłem rozładować wszystko.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.