Taksówka do stacji kolejowej (Ułan Bator)

Zarezerwuj taxi z lub do Dworzec kolejowy w Ułan Bator (Mongolia) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu od stacji kolejowej (Ułan Bator)

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z dworca kolejowego (Ułan Bator) po ustalonej cenie z kierowcą rosyjskojęzycznym. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

Koszt taksówek na dworzec kolejowy (Ułan Bator) z wyprzedzeniem

Do wyboru w Mongolii (Mongolia) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana po 19-osobowy minibus. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Na dworzec kolejowy (Ułan Bator) można zamówić przestronny minivan. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

Jak znaleźć i zamówić transfer do stacji kolejowej (Ułan Bator)?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Dworzec kolejowy w Ułan Bator, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Mongolii (MN) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Mongolii

Kiedy zamawiasz transfer w Mongolii od stacji kolejowej (Ułan Bator), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Mongolii to doskonały wybór.

Taxi od stacji kolejowej (Ułan Bator) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP od stacji kolejowej (Ułan Bator) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy od stacji kolejowej (Ułan Bator) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy od stacji kolejowej (Ułan Bator) Taxi w Mongolii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Dworzec kolejowy w Ułan Bator na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Mongolii

W strefie wyjścia z odprawy celnej spotkał bardzo sympatycznego, uprzejmego kierowcę z tabliczką. Mówi po angielsku. Samochód to całkiem nowa Toyota Prius. Doskonała obsługa, komfortowa podróż Klasy.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.