Taksówka do dworca PKP (Lecce)

Zarezerwuj taxi z lub do Dworzec kolejowy w Lecce (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu od stacji kolejowej (Lecce)

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z dworca kolejowego (Lecce) w stałej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 0 €

Koszt taksówek na dworzec (Lecce) z wyprzedzeniem

Twój wybór we Włoszech (Włochy) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Istnieje możliwość zamówienia przestronnego minivana na dworzec (Lecce). Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

Jak znaleźć i zamówić transfer do dworca PKP (Lecce)?

W wyszukiwarce wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Dworzec Lecce, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew we Włoszech (IT) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech od stacji kolejowej (Lecce), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi od stacji kolejowej (Lecce) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP od stacji kolejowej (Lecce) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy od stacji kolejowej (Lecce) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy od stacji kolejowej (Lecce) Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Dworzec kolejowy w Lecce na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Miły kierowca chętny do pomocy. Wysłano 8-osobowy minivan dla czterech osób. Dokładnie o wyznaczonej godzinie kierowca czekał na dole. Był dostępny przez WhatsApp.
ZA
Zulhazri Abu Bak
26 listopada 2020
Jest to dobrze polecana usługa, jeśli jesteś w Europie i potrzebujesz prywatnego transferu. Są bardzo wydajni, na czas. Pojazdy były czyste i wygodne. Rezerwacje były łatwe, a personel obsługi klienta jest niesamowity, zawsze dostępny, aby pomóc nawet w przypadku zmian w ostatniej chwili.
JK
Jana Konowałowa
01 listopada 2020
Bardzo zadowolony z usługi. Począwszy od komunikacji z operatorem, a skończywszy na podróży taksówką. Wszystko jasne, zrozumiałe, bezproblemowe i na czas. Na pewno skorzystam ponownie i polecam znajomym.
WF
Wiktoria Fiodoro
10 sierpnia 2019
Wspaniały kierowca M., przejechał bardzo szybko, Klasa jakościno. Po drodze opowiadał o lokalnych zwyczajach i tradycjach, a także wskazywał miejsca w pobliżu hotelu, gdzie lepiej coś przekąsić.
CG
Wszystko poszło dobrze. Kierowca wiedział, jakie trasy wybrać, aby na czas dotrzeć do celu. Był bardzo uprzejmy. Przybył wcześnie i był gotowy do wyjazdu tak szybko, jak my.
Doskonała taksówka. Taksówkarz spotkał się ze mną na lotnisku, zabrał mnie do hotelu, powiedział mi miejsca do odwiedzenia po drodze, polecamy
Obsługa klienta i kierowca były fantastyczne! Nasz lot przybył późno i byli bardzo pomocni, ponieważ próbowaliśmy zlokalizować naszego kierowcę. Kolejne wspaniałe doświadczenie z UniTaxi!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.