Transfer taksówką w Szwajcarii

Zarezerwuj transfer z lotniska Szwajcaria lub z hotelu na lotnisko Szwajcaria pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Szwajcarii z wyprzedzeniem

Wakacje w Szwajcarii – w jednym z najnowocześniejszych krajów Europy i świata – należy zaplanować z wyprzedzeniem. Przede wszystkim zastanów się, jak dostaniesz się z lotniska do hotelu lub apartamentu. Istnieje kilka opcji: pociąg, autobus, lokalna taksówka. Wszystkie metody są dobre, ale wtedy spędzisz dużo czasu i nerwów na przelewach, kupowaniu biletów w kasie, kolejkach i oczywiście na swoich pieniądzach.

Zamówienie przelewu w Szwajcarii jest najbardziej wygodny sposób na dotarcie do miejsca, którego potrzebujesz. Przelew w Szwajcarii pozwoli Ci zaplanować budżet podróży, ponieważ koszt przelewu będzie znany z góry i nie ulegnie zmianie.

od 102 €
od 288 €
od 224 €
od 215 €
od 502 €
155 km (105 minut)
od 545 €
od 331 €
od 102 €
od 328 €
od 507 €

Taksówka w Szwajcarii

Taxi w Szwajcarii w naszych komfortowych samochodach da Ci tylko przyjemne wrażenia, bo każdy samochód ma działającą klimatyzację i schludnego kierowcę, który przywita Cię z tabliczką znamionową, poczeka na Ciebie nawet jeśli samolot się opóźni, pomóż z bagażem i do zobaczenia do samochodu.

Taksówkę w Szwajcarii można zamówić w różnych kierunkach, na przykład z lotniska do miasta, można też wybrać się na wycieczkę międzymiastową, aby podziwiać piękne widoki tego kraju. Taksówka w Szwajcarii w naszej firmie pozwoli Ci szybko i wygodnie dotrzeć do celu, ponieważ kierowca z wyprzedzeniem zna trasę Twojej podróży.

od 102 €
od 268 €
od 402 €
od 362 €
od 303 €
125 km (90 minut)
od 340 €
108 km (120 minut)
od 385 €
od 423 €
47 km (40 minut)
od 234 €
od 322 €

Notatki o kraju Szwajcaria

Elegancja i nienaganność – tak w skrócie można opisać Szwajcarię. To niesamowity kraj w Europie Zachodniej z oszałamiającymi naturalnymi krajobrazami i zapierającymi dech w piersiach wspaniałymi krajobrazami.

Szwajcaria to majestatyczne Alpy z gęsto zalesionymi stokami, ośnieżonymi szczytami i światowej sławy ośrodkami narciarskimi, malowniczą Jurą, licznymi rzeki i jeziora z najczystszą wodą, oszałamiające piękno lodowców i wodospadów, a także słoje, zegarki, sery i pyszna czekolada! Szwajcaria słynie z obfitości interesujących zabytków historycznych, architektonicznych i kulturalnych.

Samochody

Do wyboru w Szwajcarii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Szwajcarii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Szwajcarii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Szwajcarii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Szwajcarii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Szwajcarii

JR
Bardzo fajny kierowca, fajny samochód a także przygotowany z wodą dla nas. Bardzo miły
DK
Dmitrij Kowalen
23 sierpnia 2020
Wielkie podziękowania dla M. Znakomity kierowca, nowy samochód. Możemy tylko polecić M.!
FR
Punktualny, bardzo przyjazny kierowca, czysty, zadbany samochód i prosty system rezerwacji!
Nasz kierowca był tam przy bramie w dniu naszego przyjazdu. Zapewniał doskonałą obsługę. Był profesjonalny, uprzejmy i przyjacielski. Jego samochód był w doskonałym stanie i bardzo czysty. Jego jazda też była bardzo dobra. Zdecydowanie polecam jego usługi.
MM
Margarita Miszcz
02 grudnia 2020
Regularnie korzystam z usług UniTaxi. Zadowolona! A ostatnia podróż na lotnisko Zurych-Bad Ragaz nie była wyjątkiem. Lot był lekko opóźniony, ale kierowca czekał w umówionym miejscu.Samochód spełnił moje życzenia.Dziękuję!
MB
Kierowca musiał czekać prawie godzinę na odprawę graniczną, ale był bardzo miły i pomocny. płynna podróż. Bardzo wygodny.
WL
Wołodymyr Lesnuk
20 lutego 2020
Anti-sur-Leman - Lotnisko w Genewie (FR), Minibus 7 pas
Wszystko w porządku! Najważniejsze jest co do minuty. Szczególnie miło, że dzień przed dostawą auta dyspozytor powtórzył wszystkie szczegóły zamówienia. Dziękuję Ci! Dobra robota!!!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.