Transfer taksówką w Szwecji

Zarezerwuj transfer z lotniska Szwecja lub z hotelu na lotnisko Szwecja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Szwecji z wyprzedzeniem

Podczas podróży zagranicznych rezerwacja transportu z wyprzedzeniem jest znacznie wygodniejsza niż zabranie samochodu na miejsce. Możesz zamówić taksówkę w Szwecji przed podróżą po wynegocjowanej i ustalonej cenie. UniTaxi zapewnia transfery w Szwecji do najpopularniejszych miejsc docelowych ze wszystkich lotnisk w Sztokholmie.

Rezerwując taksówkę z wyprzedzeniem, oszczędzasz sobie kłopotu ze znalezieniem samochodu na lotnisku i uzgodnieniem ceny. Zapewniamy szeroką gamę samochodów – od aut o pojemności do 4 osób po przestronne minibusy mieszczące do 19 pasażerów. Wszystkie ceny podane na naszej stronie są stałe i nie zależą od pory dnia ani korków. Rezerwacja taksówki w Szwecji z wyprzedzeniem jest szczególnie wygodna, jeśli chcesz zaplanować swój budżet i uniknąć nieoczekiwanych wydatków.

Taksówka w Szwecji

Przyjeżdżając w podróż służbową lub na wakacje, musisz wybrać sposób dojazdu do hotelu. Najłatwiejszym i najtańszym sposobem jest zarezerwowanie transferu samochodu w Szwecji. Oczywiście możesz dać pierwszeństwo transportowi publicznemu. Zgadzam się, niewiele osób chce poczekać na kolejny rozkładowy autobus i spędzić czas w zatłoczonym transporcie po wielu godzinach lotu.

Zarezerwowanie transferu w Szwecji z wyprzedzeniem pozwoli zapomnieć o problemie ze znalezieniem transportu za granicą na zawsze. Wszystkie szczegóły podróży możesz określić w karcie zamówienia, ao określonej godzinie spotka Cię uśmiechnięty kierowca z tabliczką, a samochód będzie tylko do Twojej dyspozycji. Po długim locie możesz usiąść wygodnie i po prostu cieszyć się początkiem podróży.

od 101 €
75 km (70 minut)
od 166 €
od 78 €
od 63 €
od 71 €

Notatki o kraju Szwecja

Szwecja jest najbardziej znana ze swojej architektury i historii. Jeśli wybierasz się do Szwecji, koniecznie odwiedź przynajmniej niektóre z jej zamków, wykonanych w szerokiej gamie stylów, przede wszystkim Zamek Örebro i Zamek Stromsholm, zwany również Wersalem w miniaturze. Wiele z nich zostało zbudowanych w XIV-XVI wieku.

Oprócz zamków Szwecja jest znana ze swoich muzeów, z których najbardziej znane to Muzeum Miejskie, Historyczne i Architektoniczne w Sztokholmie, a także jako Muzeum Nobla, otwarte w stulecie przyznania nagrody o tej samej nazwie. Będziecie mogli zobaczyć na własne oczy karty historii Szwecji, która była ściśle spleciona z historią Europy, przespacerować się po salach wypełnionych kostiumami, sprzętami gospodarstwa domowego i przedmiotami gospodarstwa domowego z minionych stuleci. A nawet przymierz je! Szwecja to kraj o historycznych barwach, w którym połączenie przeszłości i teraźniejszości tworzy własną rzeczywistość i właśnie z tego powodu przyjeżdżają tu turyści z całego świata.

od 85 €
od 331 €

Samochody

Do wyboru w Szwecji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Szwecji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Szwecji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Szwecji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Szwecji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Szwecji

Bardzo profesjonalna obsługa. Kierowca był uprzejmy i bardzo przyjemny. System rezerwacji online jest wydajny, a czat online był dostępny po godzinach, aby uzyskać pomoc w rezerwacji last minute. Żaden inny dostawca usług taksówkowych w Sztokholmie nie zapewniał takiej pomocy
HS
Kierowca czekał na nas w dniu przyjazdu. W trakcie podróży udzielił nam cennych informacji dotyczących podróżowania turystów komunikacją miejską. Odprowadził nas do centrum handlowego i wskazał nam hotel. Bardzo uprzejmie dziękuję
Wszystko poszło dobrze, byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Nasz kierowca był bardzo przyjazny i bez problemu zabrał nas na miejsce.???
Wszystko w porządku. Spotkaliśmy się z tabliczką z moim imieniem i nazwiskiem. Poszliśmy do hotelu. Płatne według ceny wskazanej w momencie rezerwacji pomniejszonej o przedpłatę.
Zamówiłem transfer do Sztokholmu.Obsługa doskonała,poprawny,bardzo przyjazny kierowca.Przyjechałem na czas,zadzwoniłem z wyprzedzeniem.
Nasz lot był opóźniony o prawie 2 godziny i martwiliśmy się, czy kierowca na nas zaczeka. Ale wszystko poszło idealnie – na wyjściu spotkał się okazały, uprzejmy mężczyzna w klasycznym płaszczu, oszczędny z parasolem na wypadek niepogody. Przybył szybko, samochód w doskonałym stanie. Bardzo zadowolony!
Dziękuję Ci. Nasz transfer z Arlandy do Sztokholmu był na czas, a kierowca był przyjazny i pomocny w znalezieniu adresu docelowego.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.