Transfer taksówką w Irlandii

Zarezerwuj transfer z lotniska Irlandia lub z hotelu na lotnisko Irlandia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Irlandii z wyprzedzeniem

Wskazane jest wcześniejsze przemyślenie przelewu w Irlandii. Po przybyciu na lotnisko turysta może skorzystać zarówno z usług zwykłych autobusów, jak i taksówek, jednak najlepszą opcją jest zarezerwowanie transferu lotniskowego w Irlandii.Dla osób z dużym bagażem jazda autobusem może być dość męcząca. Postoje taksówek znajdują się przy wyjściu z lotniska w obu terminalach, ale wejście na pokład odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Zawsze istnieje szansa, że ​​będziesz musiał spędzić trochę czasu czekam na darmowy samochód.

Rezerwując transfer w Irlandii z UniTaxi, masz pewność, że o określonej przez Ciebie godzinie przyjedzie samochód, który w pełni spełni Twoje życzenia. W razie potrzeby kierowca zawsze pomoże w doprowadzeniu do samochodu i załadowaniu bagażu. Klienci UniTaxi znają z góry nie tylko trasę, ale także koszt przejazdu. Możliwość obliczenia kosztów finansowych jest ważnym czynnikiem podczas podróży za granicę.

od 125 €
od 138 €
od 125 €
od 110 €
od 138 €
od 125 €
od 506 €
od 234 €
od 125 €
od 98 €

Taksówka w Irlandii

Taksówka w Irlandii nie jest tania. Koszt wycieczki jest obliczany na podstawie odległości i czasu trwania trasy, więc ustalenie kwoty z wyprzedzeniem jest raczej problematyczne. Dodatkowo w szczycie sezonu turystycznego można spędzić dużo czasu czekając na samochód.

Dbając o transfer w Irlandii przed wyjazdem możesz zapomnieć o obawach o to, czy Twój samochód będzie obsługiwany na czas. Zamawiając transfer do UniTaxi na pewno zdążysz na swój lot na czas, a podróżując z lotniska nie będziesz musiał spędzać kilku bezcennych godzin czekając na samochód, które lepiej byłoby spędzić na odkrywaniu wielu uroków i zabytków tego niesamowity kraj.

od 125 €
215 km (150 minut)
od 653 €

Notatki o kraju Irlandia

Z dużą liczbą średniowiecznych zamków i klasztorów, a także oszałamiającą naturalną scenerią, Irlandia jest popularnym miejscem turystycznym. Jest to mała wyspa w północno-zachodniej Europie, zamieszkana przez mniej niż cztery miliony ludzi. Zachodnie i północno-zachodnie wybrzeża Irlandii są obmywane Prądem Zatokowym, więc klimat jest tu ciepły i wilgotny, a pogoda bywa nieprzewidywalna i zmienna. Stolica Irlandii, Dublin, jest jednym z najbardziej zielonych miast w Europie. Jest to tętniące życiem i młodzieńcze miasto z wyjątkowymi zabytkami kulturalnymi i historycznymi, a także wszystkimi możliwościami udanych zakupów.

Oprócz zabytków i piękna przyrody Irlandia słynie z wielu corocznych festiwali. Najsłynniejsze z nich to trwający ponad tydzień festiwal św. artystów takich jak Beyonce, The Black Eyed Peas, Eminem, Coldplay i inni.Po raz pierwszy odwiedziwszy Irlandię, nie będziesz już w stanie wyrwać tego kraju z serca, a chęć ponownego odwiedzenia go będzie stała i nie do zniesienia. A zamawiając przelew w Irlandii, będziesz miał tylko dobre wspomnienia.

od 138 €

Samochody

Do wyboru w Irlandii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Irlandii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Irlandii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Irlandii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Irlandii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Irlandii

SJ
Kierowca był bardzo miły.
ES
Ten kierowca to prawdziwy dżentelmen i nie mógł być milszy, bardziej pomocny i przyjemny. Jest też wybitnym kierowcą, a ja i moja córka czuliśmy się z nim całkowicie pewnie i komfortowo. To już trzeci raz mnie napędzał i mam nadzieję, że znów z nim jeżdżę.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.