Transfer taksówką w Islandii

Zarezerwuj transfer z lotniska Islandia lub z hotelu na lotnisko Islandia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Islandii z wyprzedzeniem

Islandia to państwo wyspiarskie położone w zachodniej części Europy Północnej na Północnym Oceanie Atlantyckim. A najważniejszą atrakcją tego kraju jest jego wyjątkowa przyroda. Koniecznie odwiedź Landmannalaugar, Thorsmerk, Wyspy Westman i wulkan Hekla. Na uwagę zasługuje Dolina Gejzerów i Park Narodowy Thingvellir, gdzie na uwagę zasługuje największe jezioro Islandii, Thingvallavatn. W Reykjaviku, stolicy Islandii, warto odwiedzić Galerię Sztuki Współczesnej Listasafn, Muzeum Fotografii i wspiąć się na wieżę Imagine the World. Szczególnie popularna wśród turystów jest Błękitna Laguna, jezioro geotermalne znajdujące się w pobliżu Kopavogur. Niedaleko miasta Akureyri są też ciekawe miejsca: malowniczy port Husavík, wodospad Godafoss i wyspa Grimsey.

Taksówka w Islandii

Niezależnie od tego, na które lotnisko przylecisz, Reykjavik czy Keflavik, pierwszym krokiem jest decyzja, jak dostać się do hotelu. Istnieją trzy opcje: autobus, taksówka lub transfer. Taksówki na Islandii są drogie i trzeba płacić na licznik, co oznacza, że ​​nie ma pewności, ile trzeba będzie rozstać na koniec podróży. Pamiętaj też, że w nocy i w święta taryfa wzrasta o 10-15%. Jeśli chodzi o autobus, podróż dla trzech lub czterech osób często kosztuje tyle samo, co taksówka.

od 358 €

Notatki o kraju Islandia

Składając zamówienie w UniTaxi, od razu poznasz dokładną cenę. Ponadto nie zmienia się, ale pozostaje taka sama jak przy rezerwacji, nawet jeśli przyjeżdżasz w nocy. Transfer jest również wygodny, ponieważ o wyznaczonej godzinie kierowca będzie czekał na Ciebie na miejscu, przywita Cię z tabliczką z nazwiskiem, pomoże z bagażem, a następnie wygodnie zawiezie pod wskazany adres. Jeśli chcesz, możesz od razu zamówić przelew powrotny na stronie.

Samochody

Do wyboru w Islandii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Islandii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Islandii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Islandii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Islandii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Islandii

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.