Transfer taksówką w Estonii

Zarezerwuj transfer z lotniska Estonia lub z hotelu na lotnisko Estonia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Estonii z wyprzedzeniem

Najwygodniejszą opcją jest prywatny transfer. Samochód będzie na Ciebie czekał o określonej godzinie, kierowca przywita Cię z tabliczką znamionową, pomoże z bagażami i zawiezie do celu. Dodatkowo cena będzie znana na etapie rezerwacji i nie ulegnie zmianie: nie będą na nią wpływać korki i czas na jaki zamawiasz samochód. Zarezerwuj transfer do Estonii, a Twoja podróż będzie tak komfortowa, jak to tylko możliwe.

od 33 €
210 km (150 minut)
od 254 €
183 km (140 minut)
od 263 €
129 km (100 minut)
od 212 €
od 220 €
od 429 €
od 33 €
od 0 €

Taksówka w Estonii

Turyści zazwyczaj mają trzy sposoby poruszania się po mieście: taksówki, transport publiczny i transfery prywatne. W Estonii za taksówkę trzeba płacić na liczniki, więc nie poznasz z góry kosztów. Dodatkowo od 23:00 do 06:00 obowiązuje stawka podwyższona. Podróżowanie komunikacją miejską ma również swoje wady. W większości przypadków będziesz musiał spędzić czas czekając na lot, wykonując transfery, aby dostać się do hotelu, podróżując z tłumem innych turystów.

od 33 €
310 km (260 minut)
od 319 €
od 33 €
10 km (20 minut)
od 33 €
210 km (150 minut)
od 234 €
205 km (180 minut)
od 246 €
270 km (195 minut)
od 280 €
od 319 €

Notatki o kraju Estonia

Estonia to państwo położone w Europie Północnej, na wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, obmywane wodami Zatoki Fińskiej i Ryskiej. Stolicą jest Tallin. W głównym mieście kraju należy przede wszystkim odwiedzić Zamek Toompea, przespacerować się po Dolnym i Górnym Mieście, Placu Ratuszowym, popatrzeć na dom Bractwa Czarnogłowych. Na uwagę zasługują Sobór Aleksandra Newskiego, Sobór Kopułowy, kościoły Niguliste i Oleviste. Muzea „Kik in de Kök” i „Rocca al Mare” są obowiązkowe. Tartu jest interesujące ze względu na trapezoidalny plac ratuszowy, kościół św. Jana, Muzeum Sztuki Uniwersytetu w Tartu. Innym popularnym miejscem w mieście jest wzgórze Toomemägi w parku Toome. Dzieci i dorośli będą cieszyć się największym centrum nauki i rozrywki w krajach bałtyckich „AHHAA”. W Narwie na pewno nie miniesz Zamku Hermana i Twierdzy Narva. Nawiasem mówiąc, do Narwy można dostać się bezpośrednio z Petersburga. Warto wybrać się na wyspę Saaremaa, aby zobaczyć stare kamienne kościoły, wiatraki i tradycyjne estońskie farmy.

Samochody

Do wyboru w Estonii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Estonii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Estonii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Estonii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Estonii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Estonii

AS
Andrzej Stoudenn
22 listopada 2020
Wielkie dzięki dla Twojej firmy. Bardzo dobry kierowca, świetny samochód, kierowca czekał na nas, gdy przechodziliśmy odprawę paszportową i celną. Korzystam z tej usługi po raz drugi (pierwszy raz w Chorwacji) i zawsze doskonała jakość i rozsądne ceny. Wielkie dzięki wszystkim polecam.
EA
Elena Artiuchow
03 września 2020
Bardzo uważny kierowca. Pomagał nosić bagaże, po drodze opowiadał wiele ciekawych i przydatnych rzeczy o mieście.
Kierowca był fantastyczny - był bardzo pomocny. Przekaż mu nasze podziękowania, gdy zrobił wszystko, aby zabrać nas do naszego zakwaterowania?
MN
Michaił Nedelski
27 lipca 2020
Świetna obsługa - samochód dostarczono na czas, podróż przebiegła szybko i komfortowo. Kierowca był niezwykle miły - odpowiadał na nasze pytania dotyczące Tallina, pomagał nam poruszać się po mieście i polecał ciekawe restauracje
MJ
Maria Jewmenowa
11 października 2020
Cudowny uprzejmy kierowca, wszystko mi opowiedział, pomógł, cierpliwie na mnie czekał, bo utknąłem na odprawie paszportowej, a telefon nie znalazł sieci. Wielkie dzięki!
VP
Veronika Plotnik
09 października 2020
Tallinn - Petersburg (EE), Klasa ekonomiczna
Obsługa i podróż były doskonałe! Udało nam się dotrzeć do celu w nieoczekiwanie krótkim czasie, kierowca pomagał w każdej sprawie i był bardzo profesjonalny. Jest to bardzo rzetelna firma, dlatego zdecydowanie polecam dalszą współpracę z nimi.
Podróż poszła dobrze. Kierowca był przyjazny, uprzejmy, gościnny i bardzo pomocny. Na pewno skorzystam z tej usługi ponownie i polecam znajomym. Jedynym problemem było to, że fotelik wydawał się bardzo stary i zużyty, a kierowca nie przymocował go do fotela pasami bezpieczeństwa.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.