Transfer taksówką Na Dominikanie

Zarezerwuj transfer z lotniska Republika Dominikany lub z hotelu na lotnisko Republika Dominikany pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska Na Dominikanie z wyprzedzeniem

Zarezerwowanie transportu podczas podróży za granicę jest jednym z najważniejszych etapów przygotowania do każdej podróży. Wybierając się na wakacje lub w podróż służbową, rezerwacja taksówki na Dominikanie jest tak samo ważna jak wybór hotelu. Na Dominikanie możesz wybrać jeden z wielu sposobów dotarcia do celu, od wynajmu całego samochodu po korzystanie z lokalnego transportu publicznego.

Najlepszą opcją pod względem ceny i jakości usług jest rezerwacja taksówki na Dominikanie. W takim przypadku nie trzeba podróżować przez kilka godzin zatłoczonym, dusznym autobusem ani płacić za wynajem drogiego samochodu. Możesz zarezerwować niedrogą taksówkę przed podróżą, a po przybyciu na lotnisko spotkać się z kierowcą z autem przygotowanym specjalnie dla Ciebie. A wszystko to we wstępnie wynegocjowanej i ustalonej cenie!

od 25 €
od 27 €
od 86 €
od 41 €
od 104 €
od 92 €
od 30 €
od 29 €
od 110 €
od 29 €

Taksówka Na Dominikanie

Kolejną zaletą rezerwacji transferu na Dominikanie jest możliwość wyboru potrzebnej klasy auta. Zgadzam się, jest to wygodne, jeśli podróżujesz z rodziną lub dużą firmą. Nasza strona prezentuje wybór samochodów różnych klas: zarówno samochodów osobowych (ekonomicznych, komfortowych, klasy premium), jak i minibusów od 7 osób i więcej.

Wszystkie ceny są podane na stronie i są stałe. Po złożeniu zamówienia online otrzymasz voucher - dokument, który jednoznacznie określa kwotę wpłaty, a także szczegóły wyjazdu. Rezerwując z wyprzedzeniem transfer na Dominikanie nie musisz szukać potrzebnego Ci samochodu w przystępnej cenie na lotnisku, a także gwarantuje, że Twoje wakacje lub podróż służbowa rozpocznie się tylko od pozytywnych wrażeń.

od 25 €
90 km (100 minut)
od 86 €
108 km (80 minut)
od 86 €
od 157 €
25 km (25 minut)
od 30 €
94 km (75 minut)
od 114 €
100 km (100 minut)
od 111 €
230 km (180 minut)
od 174 €
85 km (100 minut)
od 107 €

Notatki o kraju Republika Dominikany

Republika Dominikany przyciąga turystów z całego świata przede wszystkim poprzez turystykę. Jeśli lubisz nurkować, zdecydowanie powinieneś odwiedzić Dominikanę. Tutaj można zobaczyć malownicze rafy rozciągające się wzdłuż wybrzeży wysp Catalina i Saona. Jeśli jesteś profesjonalnym nurkiem, na pewno nie będziesz w stanie oprzeć się zobaczeniu na własne oczy rozbudowanego systemu podwodnych jaskiń z pięknymi stalagmitami.

Oprócz piękna morskich głębin, możesz cieszyć się pięknem dzikiej przyrody w całej okazałości. Na Dominikanie można zobaczyć wiele kilometrów namorzynów z misternie splecionymi korzeniami i drzewami, odwiedzić „miasto wodospadów” lub którykolwiek z lokalnych parków przyrody i rezerwatów. Najpiękniejsze plaże z białym piaskiem i krystalicznie czyste, błękitne morze – to wszystko czeka na Ciebie na Dominikanie.

od 27 €
od 88 €
25 km (25 minut)
od 30 €
76 km (65 minut)
od 92 €
od 119 €
230 km (180 minut)
od 160 €
75 km (50 minut)
od 95 €
160 km (115 minut)
od 141 €
435 km (300 minut)
od 417 €

Samochody

Do wyboru Na Dominikanie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi Na Dominikanie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP Na Dominikanie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy Na Dominikanie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy Na Dominikanie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów Na Dominikanie

NF
Spotkany ze znakiem przez reprezentacyjnego kierowcę w kurtce z napisem. Auto super-Klasa wygodne, bardzo mi się podobało, polecam wszystkim!
Musieliśmy skorzystać z UniTaxi, ponieważ wystąpił problem z transferem. Kierowca był szybki i bardzo gościnny. Chciałbym skorzystać z tej usługi ponownie i już poleciłem ją znajomym.
RK
Radik Khamidulli
27 kwietnia 2020
Wszystko zostało zrobione zgodnie z obietnicą. Tabliczka z moim imieniem na lotnisku, znakomity komfortowy samochód Klasy (marki nie pamiętałem, ale to był bardzo dobry SUV), fotelik dziecięcy. Wszyscy są bardzo uprzejmi i szybcy.
RB
Wszystko było w porządku Taksówka przyjechała na czas. Kierowca był uprzejmy. WiFi działało dobrze w taksówce.
Świetny serwis! Była to również najtańsza usługa, jaką znalazłem w poszukiwaniu usługi taksówkowej z lotniska Punta Cana do Bavaro. Skontaktowano się już z wiadomością WhatsApp przed lądowaniem. Kiedy odpowiedziałem, pani poinformowała mnie, że kierowca czeka itp. I utrzymywała ze mną kontakt, dopóki nie odebrałem bagażu. Kierowca był profesjonalny i przyjazny. Miałem wygodną i płynną jazdę do celu.
Punktualna, uważna, rzetelna, absolutna rekomendacja
Tutto perfetto, autista puntuale, molto gentile ed educato.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.