Transfer taksówką Na Dominikanie

Zarezerwuj transfer z lotniska Republika Dominikany lub z hotelu na lotnisko Republika Dominikany pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska Na Dominikanie z wyprzedzeniem

Zarezerwowanie transportu podczas podróży za granicę jest jednym z najważniejszych etapów przygotowania do każdej podróży. Wybierając się na wakacje lub w podróż służbową, rezerwacja taksówki na Dominikanie jest tak samo ważna jak wybór hotelu. Na Dominikanie możesz wybrać jeden z wielu sposobów dotarcia do celu, od wynajmu całego samochodu po korzystanie z lokalnego transportu publicznego.

Najlepszą opcją pod względem ceny i jakości usług jest rezerwacja taksówki na Dominikanie. W takim przypadku nie trzeba podróżować przez kilka godzin zatłoczonym, dusznym autobusem ani płacić za wynajem drogiego samochodu. Możesz zarezerwować niedrogą taksówkę przed podróżą, a po przybyciu na lotnisko spotkać się z kierowcą z autem przygotowanym specjalnie dla Ciebie. A wszystko to we wstępnie wynegocjowanej i ustalonej cenie!

od 17 €
od 17 €
od 100 €
od 42 €
od 89 €
od 95 €
od 17 €
od 17 €
od 139 €
od 107 €

Taksówka Na Dominikanie

Kolejną zaletą rezerwacji transferu na Dominikanie jest możliwość wyboru potrzebnej klasy auta. Zgadzam się, jest to wygodne, jeśli podróżujesz z rodziną lub dużą firmą. Nasza strona prezentuje wybór samochodów różnych klas: zarówno samochodów osobowych (ekonomicznych, komfortowych, klasy premium), jak i minibusów od 7 osób i więcej.

Wszystkie ceny są podane na stronie i są stałe. Po złożeniu zamówienia online otrzymasz voucher - dokument, który jednoznacznie określa kwotę wpłaty, a także szczegóły wyjazdu. Rezerwując z wyprzedzeniem transfer na Dominikanie nie musisz szukać potrzebnego Ci samochodu w przystępnej cenie na lotnisku, a także gwarantuje, że Twoje wakacje lub podróż służbowa rozpocznie się tylko od pozytywnych wrażeń.

od 17 €
90 km (100 minut)
od 95 €
od 145 €
25 km (25 minut)
od 19 €
108 km (80 minut)
od 95 €
94 km (75 minut)
od 101 €
100 km (100 minut)
od 101 €
230 km (180 minut)
od 162 €
85 km (100 minut)
od 101 €

Notatki o kraju Republika Dominikany

Republika Dominikany przyciąga turystów z całego świata przede wszystkim poprzez turystykę. Jeśli lubisz nurkować, zdecydowanie powinieneś odwiedzić Dominikanę. Tutaj można zobaczyć malownicze rafy rozciągające się wzdłuż wybrzeży wysp Catalina i Saona. Jeśli jesteś profesjonalnym nurkiem, na pewno nie będziesz w stanie oprzeć się zobaczeniu na własne oczy rozbudowanego systemu podwodnych jaskiń z pięknymi stalagmitami.

Oprócz piękna morskich głębin, możesz cieszyć się pięknem dzikiej przyrody w całej okazałości. Na Dominikanie można zobaczyć wiele kilometrów namorzynów z misternie splecionymi korzeniami i drzewami, odwiedzić „miasto wodospadów” lub którykolwiek z lokalnych parków przyrody i rezerwatów. Najpiękniejsze plaże z białym piaskiem i krystalicznie czyste, błękitne morze – to wszystko czeka na Ciebie na Dominikanie.

od 17 €
od 89 €
25 km (25 minut)
od 19 €
76 km (65 minut)
od 95 €
od 101 €
230 km (180 minut)
od 154 €
75 km (50 minut)
od 101 €
435 km (300 minut)
od 368 €

Samochody

Transfer lotniskowy w Na Dominikanie oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi Na Dominikanie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP Na Dominikanie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy Na Dominikanie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy Na Dominikanie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów Na Dominikanie

Nic do zarzucenia, szczerze mówiąc van był za duży dla 5 osób i trochę głośny. Ale obsługa była doskonała.
Musieliśmy skorzystać z UniTaxi, ponieważ wystąpił problem z transferem. Kierowca był szybki i bardzo gościnny. Chciałbym skorzystać z tej usługi ponownie i już poleciłem ją znajomym.
Dziękuję bardzo!!! Świetne powitanie, świetny kierowca! Schludny, miły w komunikacji, uprzejmy, z poczuciem humoru. Świetny samochód, na najwyższym poziomie! Wielkie dzięki!!'
ST
Solnyshkova Tati
30 sierpnia 2020
Odbyła się wycieczka Punta Cana - Samana. Transfer jest doskonały, polecam wszystkim
JD
Kierowca przyjechał 15 minut wcześniej, samochód nowy i czysty, wszystko bardzo profesjonalne a teraz w naszych podróżach na pewno zawsze będziemy korzystać z Twoich usług, Dziękujemy UniTaxi !!
MC
Wezwali taksówkę do hotelu Dominikana, do godziny 14:30 kierowca przyjechał dokładnie co do minuty.Samochód super i wygodny.Kierowca uprzejmy,porządny. Wyjazd opłacono z góry kartą kredytową Krótko mówiąc wszystko super, radzę. Teraz będę go częściej używał.
Świetna taksówka, spotkała się na lotnisku z tabliczką, samochód jest dobry z klimatyzacją, kierowca nawet trochę mówi po rosyjsku.wszystko super
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.