Transfer taksówką w Azerbejdżanie

Zarezerwuj transfer z lotniska Azerbejdżan lub z hotelu na lotnisko Azerbejdżan pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Azerbejdżanie z wyprzedzeniem

Transfer w Azerbejdżanie to ważna rzecz dla turystów przyjeżdżających do tego kraju. Azerbejdżan ma bardzo rozwiniętą sieć transportową. Z lotniska w Azerbejdżanie do miasta można dostać się na różne sposoby: autobusem, taksówką o ustalonej trasie, metrem, prywatną taksówką. Dowolnym środkiem transportu dotrzesz tam szybko, ponieważ Azerbejdżan ma idealne drogi o dużej przepustowości, co całkowicie uwalnia drogę od korków.

Transfer z Azerbejdżanu jest idealny dla turystów, którzy oczekują dobrych wakacji i wysoki poziom komfortu. Możesz zamówić usługę transferu z wyprzedzeniem, a po przybyciu na lotnisko w Azerbejdżanie będzie na Ciebie czekał kierowca z tabliczką z nazwiskiem.

Taksówka w Azerbejdżanie

Taksówkę z lotniska w Azerbejdżanie można zamówić na miejscu, ale niestety nie będziecie mogli z góry poznać kosztu przejazdu, gdyż jest on wyliczany na liczniku. Jeśli zamówisz taksówkę na lotnisko w Azerbejdżanie z wyprzedzeniem, cena przejazdu będzie znana z góry, ponieważ ceny są stałe i nie zależą od punktu w mieście, pory dnia czy świąt.

Zamawianie taksówki w Azerbejdżanie na UniTaxi.ru. Dostaniesz wygodny, nowy i czysty samochód ze schludnym kierowcą, który posiada licencję na przewóz pasażerów. Posiadamy również szeroki wybór samochodów, od samochodów po przestronne minibusy, jeśli podróżujesz z przyjaciółmi lub rodziną.

od 22 €
320 km (250 minut)
od 158 €
580 km (450 minut)
od 670 €
220 km (210 minut)
od 129 €
345 km (280 minut)
od 135 €
317 km (300 minut)
od 155 €
45 km (50 minut)
od 34 €
210 km (180 minut)
od 155 €
170 km (130 minut)
od 141 €

Notatki o kraju Azerbejdżan

Azerbejdżan to niesamowity kraj. Wszystko w nim jest wyjątkowe - przyroda i kultura, historia, zwyczaje i tradycje, architektura i wiele więcej. Azerbejdżan zaskoczy Cię swoimi warunkami naturalnymi: wybrzeże morskie i rzeki, wysokie pasma górskie i równiny, półpustynie i lasy są wygodnie położone na terytorium kraju. Czekają na Ciebie piękne krajobrazy, wodospady i górskie rzeki, źródła z czystą wodą, głębokie wąwozy, zielone łąki, źródła termalne i mineralne, czyste górskie powietrze.

Turyści wypoczywają w kurortach Morza Kaspijskiego, cieszą się nurkowaniem, jeździć na nartach wodnych, motocyklach, łodziach. Transfer w Azerbejdżanie pomoże Ci odświeżyć Twoją podróż.

220 km (210 minut)
od 129 €
od 129 €
od 24 €

Samochody

Do wyboru w Azerbejdżanie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Azerbejdżanie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Azerbejdżanie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Azerbejdżanie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Azerbejdżanie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Azerbejdżanie

Wszystkim to się podobało. Kiedy przyjechaliśmy, samochód czekał na nas na lotnisku. Kierowca spotkał się z nami, pomógł załadować rzeczy do samochodu. Samochód (Mercedes) w Klasie jest wygodny, więc 4-godzinna jazda do hotelu nie wydawała nam się aż tak uciążliwa.
Kierowca spotkał Był bardzo uprzejmy i uczynny. Po drodze kierowca pełnił rolę przewodnika, opowiadając o mijanych miejscach. Czuło się, że człowiek kocha miasto, w którym mieszka. Żałuję, że zapomniałam poznać jego imię
Kierowca był tam, kiedy przyjechałem z wyraźnie widocznym moim imieniem. Samochód był czysty, pomógł z bagażem, a podróż przebiegła szybko i bezproblemowo!
Dziękuję bardzo!! Kierowca spotkał nas z tabliczką z moim imieniem i nazwiskiem. I zabrał nas do hotelu. Bardzo wygodne, zarezerwowane w Moskwie i nie było bólu głowy, jak dostać się do hotelu?
Dzień dobry UniTaxi, wszystko OK, spotkałem bardzo miłego kierowcę, wszystko było na czas, wyjazd odbył się, bardzo dziękuję!
Zostaliśmy dobrze przyjęci. Kierowca czekał na nas z tabliczką w strefie przylotów lotniska. Samochód był blisko wyjścia z lotniska, bardzo szybko dojechaliśmy do centrum Baku. Z przyjemnością polecam ten sposób spotkania na lotnisku w Baku.
Wielkie dzięki! Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo sympatyczny kierowca, samochód klasy komfortowy, spotkanie odbyło się na czas, kulturalnie dowieziony do hotelu.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.