Taksówka z lotniska na Zanzibarze

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko na Zanzibarze (Tanzania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska na Zanzibarze

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z lotniska na Zanzibarze po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 56 €
od 56 €
od 27 €
od 56 €
od 56 €
od 59 €
od 56 €
od 56 €
od 56 €
od 56 €

Koszt taksówek na lotnisko na Zanzibarze z wyprzedzeniem

Twój wybór w Tanzanii to 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana po 19-miejscowy minibus. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan na lotnisko Zanzibar. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 56 €
od 56 €
od 27 €
od 56 €
od 56 €
od 56 €
od 56 €
od 59 €
od 56 €
od 65 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska na Zanzibarze?

W formularzu wyszukiwania wprowadź swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Zanzibar, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni transfer w Tanzanii (TZ) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Tanzanii

Kiedy zamawiasz transfer w Tanzanii z lotniska na Zanzibarze, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Tanzanii to doskonały wybór.

Taxi z lotniska na Zanzibarze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska na Zanzibarze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska na Zanzibarze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska na Zanzibarze Taxi w Tanzanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko na Zanzibarze na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Tanzanii

DR
Kierowca stanął na lotnisku punktualnie z tabliczką, dojechaliśmy spokojnie, bez problemów. Cena była nawet nieco niższa niż u konkurencji. Polecam Dziękuję.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.