Taksówka z lotniska «Kartagina» (Tunezja)

Zarezerwuj taxi z lub do Kartagina Lotnisko Tunezja (Tunezja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska «Kartagina» (Tunezja)

Na naszej stronie internetowej możesz wezwać taksówkę z lotniska Tunis Kartagina (TUN) do centrum miasta po niskich cenach! Zamówienie transferu do hotelu lub hotelu w Tunezji (Tunezja) z lotniska zajmuje 5 minut.

od 45 €
od 38 €
od 67 €
od 50 €
od 81 €
od 45 €
od 41 €
od 89 €
od 74 €

Koszt taksówek na lotnisko «Kartagina» (Tunezja) z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Tunis Carthage z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

od 45 €
od 38 €
od 67 €
od 50 €
od 41 €
od 81 €
od 45 €
od 74 €
od 45 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska «Kartagina» (Tunezja)?

W formularzu wyszukiwania wprowadź swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Carthage Airport Tunezja, w polu «Do» - miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Tunezji

Kiedy zamawiasz transfer w Tunezji z lotniska «Kartagina» (Tunezja), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Tunezji to doskonały wybór.

Taxi z lotniska «Kartagina» (Tunezja) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska «Kartagina» (Tunezja) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska «Kartagina» (Tunezja) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska «Kartagina» (Tunezja) Taxi w Tunezji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Kartagina Lotnisko Tunezja na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Tunezji

Kierowca był na czas, stanął z tabliczką przy zjeździe. Zamiast zamówionej taksówki ekonomicznej, ku naszemu zdziwieniu czekał na nas minivan Mercedes))) Zamówiony wcześniej fotelik dla dziecka był obecny) Przyjechaliśmy szybko iz komfortem Klasy. Zapłaciliśmy ściśle według cennika) Więc na pewno pojedziemy ponownie i doradzimy naszym znajomym)))
Wszystko w porządku. Radzę wszystkim. Samochód jest zgodny z zamówieniem. Koszt i płatność zostały z góry wynegocjowane z przewoźnikiem i odpowiadają rzeczywistości. Bardzo się cieszymy, że skorzystaliśmy z tej usługi. Doradzamy wszystkim. Nie ma oszustwa ani podstępu.
IB
Igor Bagdasaran
05 października 2020
Kierowca spotkał się ze znakiem. Czekałem, bo prawie ostatni wyjeżdżali po odebraniu bagażu. Przyjechaliśmy, wszystko było na czas. Dzięki
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.