Taksówka z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Bangkok-Suvarnabhumi (Tajlandia) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok)

Po spędzeniu kilku godzin w powietrzu niesamowicie przyjemnie jest poczuć twardy grunt pod stopami! Zwłaszcza, gdy jest to kraina gościnnej Tajlandii. Kiedy bajeczny Bangkok otwiera swoje podwoje, pozostaje tylko wybrać metodę opuszczenia lotniska.

od 48 €
od 33 €
od 65 €
od 136 €
od 48 €
od 79 €
od 56 €
od 71 €
od 71 €

Koszt taksówek na lotnisko «Suvarnabhumi» (Bangkok) z wyprzedzeniem

A jednak przyjeżdżając po raz pierwszy do Tajlandii, warto skorzystać z usługi transferu z lotniska w Bangkoku. Można to zrobić na etapie planowania podróży. Zamawiając transfer, nie podejmiesz trudu, aby wyjaśnić w obcym języku kierownikowi lub taksówkarzowi miejsce docelowe i koszt. Ponadto wszystkie usługi są wliczone w kwotę płatności za transfer z lotniska w Bangkoku, w tym podatki, koszt bagażu i koszt tranzytu płatnymi drogami.

Transfer z Suvarnabhumi zapewnia przybycie samochód o dokładnie określonej godzinie, kierowca spotka się z Tobą pod budynkiem lotniska z tabliczką z imieniem i nazwiskiem pasażera, pomoże załadować bagaż i bez zbędnej zwłoki dostarczyć go do miejsca przeznaczenia. Usługa wcześniejszego zamówienia transferu z lotniska w Bangkoku jest wygodna dla osób podróżujących dużą grupą lub rodziną, ponieważ umożliwia wynajęcie samochodu o wymaganej pojemności. Kierowca dostarczy samochód we wskazane miejsce, na czas, co pozwoli Ci nie spóźnić się na lot i wygodnie zakończyć wakacje lub podróż służbową. Główną zaletą transferu jest jego koszt, który jest niższy niż opłata za przejazd taksówką.

Przyjeżdżając na wakacje, chcesz być tam jak najszybciej. Większość turystów woli nie spóźniać się i brać taksówkę na lotnisko. Przyjazd z Suvarnabhumi do centrum Bangkoku kosztuje nie więcej niż 500 bahtów. Przejazd taksówką z lotniska w Bangkoku umożliwia obliczenie przejazdu na liczniku. Dlatego powinieneś znać pewne subtelności, jeśli chcesz obliczyć dokładny koszt podróży.

W całym Bangkoku taksówkarze z licznikiem pobierają opłatę za wejście na pokład pasażerów, czyli nieco mniej niż czterdzieści bahtów. Następnie kalkulacja kosztów według przebiegu, im dłuższa odległość, tym droższy kilometr. Jeśli podróż jest ograniczona do kilkunastu kilometrów, każda będzie kosztować około pięciu bahtów. Jeśli podróż jest dłuższa niż 80 kilometrów, będziesz musiał zapłacić około 9 bahtów za każdą.

Kolejny ważny niuans dla podróżnych: za taksówkę z lotniska w Bangkoku będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę w wysokości pięćdziesięciu bahtów. Biorąc pod uwagę fakt, że taksówka w Tajlandii jest jedną z najtańszych na świecie, nie trzeba zastanawiać się, jak dostać się z lotniska w Bangkoku do Pattaya, Huahi czy Rayong. Podróż będzie kosztować znacznie taniej niż w rosyjskich miastach.

od 48 €
od 33 €
od 48 €
od 65 €
od 56 €
od 136 €
od 71 €
od 79 €
od 71 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok)?

Suvarnabhumi to największy port lotniczy w kraju. W siedmiopiętrowym budynku znajdują się dwa terminale i różne usługi lotniskowe. Na terenie lotniska znajdują się sklepy, restauracje, przechowalnie bagażu, jest nawet help desk w języku rosyjskim. Jak dostać się z lotniska w Bangkoku - pomoże mapa, którą można uzyskać całkowicie bezpłatnie na terenie Suvarnabhumi. Władze Tajlandii ostrzegają turystów podczas zakupów w sklepach na lotniskach. Jeśli turysta nie zatrzymał czeku, może zostać oskarżony o kradzież i szantażowany, wyłudzając pieniądze na pomyślne rozwiązanie sytuacji. Powinieneś również uważnie monitorować swoje rzeczy wychodząc z budynku terminalu, kieszonkowcy i drobni złodzieje pracują na ulicy.

Nasze samochody w Tajlandii

Kiedy zamawiasz transfer w Tajlandii z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Tajlandii to doskonały wybór.

Taxi z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Taxi w Tajlandii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Bangkok-Suvarnabhumi na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Tajlandii

Samochód został dostarczony na czas, wcześniej zadzwonił do nas rosyjski operator i wyjaśnił szczegóły. Korzystałem z usługi po raz drugi. Wszystko w porządku. Ceny UniTaxi.pl były niższe niż u taksówkarzy w mieście.
Lot był opóźniony o godzinę. Niemniej jednak odbiór został zorganizowany profesjonalnie.
Ogólnie podróż mi się podobała. Specjalne podziękowania za zalecenia dotyczące obliczania godziny, do której należy wezwać taksówkę na lotnisko (dostępne na stronie UniTaxi.pl), bo jeśli ich nie zastosujemy, możemy się spóźnić na wejście na pokład (dowiedzieli się na lotnisko, na które klimatyzacja przesunęła czas zakończenia).
IK
Iwan Kuźmienko
07 listopada 2020
Spotkaliśmy się z opóźnieniem, ale wspaniałym klimatyzowanym autobusem nasze body, wyczerpane codziennym lotem, zawiozły do ​​recepcji hotelu. Bardzo Klasa jakościno. Polecić? chłopaki tak trzymaj...
Wszystko w porządku. Nowa Toyota Camry. Kierowca jest bardzo dobry, pomógł wnieść bagaże do samochodu i do hotelu. Dotarliśmy w 1,5 godziny. Szczerze mówiąc, 5 gwiazdek.
AK
Aleksandr Karnau
09 listopada 2020
Serdeczne podziękowania dla kierowcy Twojej usługi!!! Kiedy byliśmy spóźnieni w hotelu prawie 40 minut, wszedł w sytuację i dogonił nas tym razem na lotnisko Phuket. Gdyby nie on, spóźnilibyśmy się na samolot….a lot z Azji do Petersburga jest bardzo problematyczny…
WM
Władimir Michuri
01 września 2020
Wszystko dobrze, kierowca pewny siebie i spokojny. Dobre wsparcie w trakcie realizacji zamówienia, potwierdzenie. Wszystkie dziewczyny też są świetne. Dziękuje za wszystko.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.