Taksówka z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok)

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Bangkok-Suvarnabhumi (Tajlandia) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok)

Po spędzeniu kilku godzin w powietrzu niesamowicie przyjemnie jest poczuć twardy grunt pod stopami! Zwłaszcza, gdy jest to kraina gościnnej Tajlandii. Kiedy bajeczny Bangkok otwiera swoje podwoje, pozostaje tylko wybrać metodę opuszczenia lotniska.

od 54 €
od 36 €
od 75 €
od 154 €
od 54 €
od 92 €
od 64 €
od 81 €
od 81 €

Koszt taksówek na lotnisko «Suvarnabhumi» (Bangkok) z wyprzedzeniem

A jednak przyjeżdżając po raz pierwszy do Tajlandii, warto skorzystać z usługi transferu z lotniska w Bangkoku. Można to zrobić na etapie planowania podróży. Zamawiając transfer, nie podejmiesz trudu, aby wyjaśnić w obcym języku kierownikowi lub taksówkarzowi miejsce docelowe i koszt. Ponadto wszystkie usługi są wliczone w kwotę płatności za transfer z lotniska w Bangkoku, w tym podatki, koszt bagażu i koszt tranzytu płatnymi drogami.

Transfer z Suvarnabhumi zapewnia przybycie samochód o dokładnie określonej godzinie, kierowca spotka się z Tobą pod budynkiem lotniska z tabliczką z imieniem i nazwiskiem pasażera, pomoże załadować bagaż i bez zbędnej zwłoki dostarczyć go do miejsca przeznaczenia. Usługa wcześniejszego zamówienia transferu z lotniska w Bangkoku jest wygodna dla osób podróżujących dużą grupą lub rodziną, ponieważ umożliwia wynajęcie samochodu o wymaganej pojemności. Kierowca dostarczy samochód we wskazane miejsce, na czas, co pozwoli Ci nie spóźnić się na lot i wygodnie zakończyć wakacje lub podróż służbową. Główną zaletą transferu jest jego koszt, który jest niższy niż opłata za przejazd taksówką.

Przyjeżdżając na wakacje, chcesz być tam jak najszybciej. Większość turystów woli nie spóźniać się i brać taksówkę na lotnisko. Przyjazd z Suvarnabhumi do centrum Bangkoku kosztuje nie więcej niż 500 bahtów. Przejazd taksówką z lotniska w Bangkoku umożliwia obliczenie przejazdu na liczniku. Dlatego powinieneś znać pewne subtelności, jeśli chcesz obliczyć dokładny koszt podróży.

W całym Bangkoku taksówkarze z licznikiem pobierają opłatę za wejście na pokład pasażerów, czyli nieco mniej niż czterdzieści bahtów. Następnie kalkulacja kosztów według przebiegu, im dłuższa odległość, tym droższy kilometr. Jeśli podróż jest ograniczona do kilkunastu kilometrów, każda będzie kosztować około pięciu bahtów. Jeśli podróż jest dłuższa niż 80 kilometrów, będziesz musiał zapłacić około 9 bahtów za każdą.

Kolejny ważny niuans dla podróżnych: za taksówkę z lotniska w Bangkoku będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę w wysokości pięćdziesięciu bahtów. Biorąc pod uwagę fakt, że taksówka w Tajlandii jest jedną z najtańszych na świecie, nie trzeba zastanawiać się, jak dostać się z lotniska w Bangkoku do Pattaya, Huahi czy Rayong. Podróż będzie kosztować znacznie taniej niż w rosyjskich miastach.

od 54 €
od 36 €
od 54 €
od 75 €
od 154 €
od 64 €
od 81 €
od 92 €
od 81 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok)?

Suvarnabhumi to największy port lotniczy w kraju. W siedmiopiętrowym budynku znajdują się dwa terminale i różne usługi lotniskowe. Na terenie lotniska znajdują się sklepy, restauracje, przechowalnie bagażu, jest nawet help desk w języku rosyjskim. Jak dostać się z lotniska w Bangkoku - pomoże mapa, którą można uzyskać całkowicie bezpłatnie na terenie Suvarnabhumi. Władze Tajlandii ostrzegają turystów podczas zakupów w sklepach na lotniskach. Jeśli turysta nie zatrzymał czeku, może zostać oskarżony o kradzież i szantażowany, wyłudzając pieniądze na pomyślne rozwiązanie sytuacji. Powinieneś również uważnie monitorować swoje rzeczy wychodząc z budynku terminalu, kieszonkowcy i drobni złodzieje pracują na ulicy.

Nasze samochody w Tajlandii

Zamawiając transfer w Tajlandii z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Suvarnabhumi (Bangkok) Taxi w Tajlandii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Bangkok-Suvarnabhumi na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Tajlandii

NG
Natalia Gromowa
10 stycznia 2021
Chcę wyrazić głęboką wdzięczność dla biura UniTaxi w Phuket, zamówiliśmy transfer z lotniska do hotelu i z powrotem na lotnisko. Wszystko idealnie, wszystko na czas, dobre auta i znakomici kierowcy, dostawa auta z wyprzedzeniem w 5 minut. Stosujemy go od wielu lat i polecamy wszystkim. Tak trzymaj.
Normalnie. Świetny. Kierowca spotkał się przy wyjściu numer 3 i pojechał do Pattaya, pod ten adres. Dziękuję Ci.
Podróż przebiegła pomyślnie, zatrzymaliśmy się na przekąskę po półtorej godziny podróży. W sumie jechaliśmy około 3 godzin.
IP
Spotkany na lotnisku ze znakiem na czas i bardzo przyjazny. Kierowca jechał ostrożnie, pomagał przy załadunku i rozładunku walizek. Wszystko jest jasne i szybkie. Bardzo dobrze. Dobra robota. Polecam wszystkim
Wszystko super) Obawiałem się, że się zgubię, ale znalazłem osobę spotykającą się bez problemów. Kierowca jest profesjonalny, bardzo uważny i opiekuńczy
Wszystko jest w porządku, przyjazny kierowca, czekał na nas, gdy rozwiązywaliśmy problemy z bagażem, zabrał nas do hotelu bez żadnych problemów, mówi dobrze po angielsku.
Wszystko w porządku, ale nie musisz w nocy wysyłać SMS-ów, że przydzielono kierowcę do transferu.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.