Taksówka do stacji Shinagawa (Tokio)

Zarezerwuj taxi z lub do Dworzec kolejowy Shinagawa Tokio (Japonia) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu od dworca kolejowego Shinagawa

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z dworca kolejowego Shinagawa po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

Koszt taksówek na stację kolejową «Shinagawa» (Tokio) z wyprzedzeniem

Do wyboru w Japonii (Japonia) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zarezerwować przestronny minivan do stacji Shinagawa (Tokio). Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

Jak znaleźć i zamówić transfer do stacji Shinagawa (Tokio)?

W formularzu wyszukiwania wprowadź trasę: w polu Od wprowadź punkt odjazdu dworca kolejowego Shinagawa Tokyo, a miejsce docelowe w polu Do. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Japonii (JP) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Japonii

Kiedy zamawiasz transfer w Japonii od dworca kolejowego Shinagawa, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Japonii to doskonały wybór.

Taxi od dworca kolejowego Shinagawa Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP od dworca kolejowego Shinagawa Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy od dworca kolejowego Shinagawa Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy od dworca kolejowego Shinagawa Taxi w Japonii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Dworzec kolejowy Shinagawa Tokio na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Japonii

LB
Leslie Betts
23 sierpnia 2020
Kierowca spotkał nas, gdy wysiedliśmy ze statku. znak był jasny. Pojechała dobrze i szybko zabrała nas do naszego hotelu. Bardzo zadowolony z twoich usług.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.