Taksówka Saint Malo

Zarezerwuj taxi z lub do Saint Malo (Francja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu od Saint Malo

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Saint-Malo po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 960 €

Koszt taksówek do Saint Malo z wyprzedzeniem

Do wyboru we Francji (Francja) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zarezerwować przestronny minivan w Saint-Malo. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

410 km (270 minut)
od 960 €

Jak znaleźć i zamówić transfer Saint Malo?

Wpisz swoją trasę w formularzu wyszukiwania: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Saint-Malo, w polu «Do» – miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew we Francji (FR) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Francji

Kiedy zamawiasz transfer we Francji od Saint Malo, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Francji to doskonały wybór.

Taxi od Saint Malo Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP od Saint Malo Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy od Saint Malo Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy od Saint Malo Taxi we Francji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Saint Malo na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Francji

fantastyczna obsługa. Z pewnością ponownie skorzystam z tej firmy.
Dziękuję Ci. Doskonała organizacja. Kierowca zadzwonił wcześniej, spotkał się przy wyjściu, jak było napisane w instrukcji do vouchera. Przyjechaliśmy spokojnie. Chętnie skorzystam ponownie z tej usługi.
HB
Hossein Boozari
27 października 2020
Wszystko super, fajnie, że kierowca mówił po rosyjsku, dziękuję
Pierwszy raz skorzystałem z usług UniTaxi. Podobało mi się to bardzo. Wszystko było szybkie, jasne, wygodne. Wspaniała, słodka, rosyjskojęzyczna kierowca, ze swoimi rekomendacjami i urokiem sprawiła, że ​​nasze spotkanie z Paryżem było jeszcze przyjemniejsze. Polecam UniTaxi wszystkim
Wszystko w porządku! Ostrożny, uprzejmy kierowca. Samochód jest czysty. Miłą niespodzianką było to, że kierowca mówił po rosyjsku.
Znakomity kierowca, z którym czuliśmy się bardzo bezpiecznie. Przyjechaliśmy bardzo późno, a on wciąż się uśmiechał.
Bardzo zadowolony z transferu! Samochód przyjechał przed umówionym czasem, kierowca już czekał. Zamówiłem ekonomię i złożyłem minivana. Bardzo ładne :) Dostarczone szybko. Kierowca jest bardzo uprzejmy, pomógł nawet odnaleźć drogę na lotnisku. Zdecydowanie polecę UniTaxi moim znajomym!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.