Taksówka z lotniska w Palermo

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Palermo (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Palermo

Możesz kupić transfer taksówką na lotnisko w Palermo za uczciwą cenę za pośrednictwem UniTaxi.ru. Adekwatna cena online, a także znany czas podróży, a wszystkie hotele są dla Ciebie otwarte.

Dlaczego po przyjeździe wybrać transfer, a nie lokalną taksówkę? Zwykle transfer taksówką jest tańszy, bo koszt w hotelu jest zwykle wysoki, a także nasz kierowca spotyka cię ze znakiem, niczego nie szukasz, nie czekaj w kolejce, nie zastanawiaj się, jak wytłumaczyć kierowca, do którego jedziesz i daj się oszukać, czy masz pieniądze na dodatkowe. bagaż, fotelik dla dziecka itp. Oznacza to, że po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze na lotnisko w Palermo i po prostu podróżuj, podziwiając niezwykłe miasta i widoki.

od 60 €
od 66 €
98 km (65 minut)
od 162 €
od 156 €
od 156 €
od 82 €
od 76 €
od 130 €
122 km (90 minut)
od 227 €
od 87 €

Koszt taksówek na lotnisko w Palermo z wyprzedzeniem

Po wylądowaniu na lotnisku w Palermo będziesz musiał zdecydować, jak dostać się do stolicy Sycylii. Ponieważ lotnisko jest daleko od miasta, lepiej byłoby zamówić transfer indywidualny. UniTaxi zapewnia ku temu wszystkie możliwości. Prosta i intuicyjna usługa pozwala zarezerwować transfer z lotniska w Palermo za pomocą kilku kliknięć.

Korzystając z UniTaxi, będziesz mieć pewność, że kierowca spotka się z Tobą po przyjeździe. Nawet jeśli wystąpią opóźnienia w kontroli paszportowej i odbiorze bagażu, będzie na Ciebie czekał całkowicie bezpłatnie.

Jeśli chcesz dotaksówką z lotniska do wybranego miejsca, skorzystaj wyłącznie z usług oficjalnych włoskich przewoźników. Każda taksówka wyposażona jest w taksometr, a opłata za przejazd ustalana jest w zależności od odległości przejazdu. Wynajmując taksówkę z lotniska w Palermo, pamiętaj, że możesz zostać obciążony dodatkowymi opłatami za bagaż, noclegi i podróże wakacyjne.

W świetle tych warunków, rezerwacja prywatnego transferu przez UniTaxi jest bardziej rozsądna możliwość dotarcia do miejsca docelowego.

od 60 €
od 66 €
od 156 €
od 130 €
od 156 €
98 km (65 minut)
od 162 €
od 76 €
od 87 €
od 82 €
od 102 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Palermo?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Palermo, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech z lotniska w Palermo, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Palermo Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Palermo Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Palermo Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Palermo Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Palermo na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Z
Zoltan Pusztai
16 sierpnia 2020
Wszystko było w porządku i szybko, w sumie idealnie.
Kierowca przybył 20 minut przed żądanym czasem. Bardzo uprzejmy, samochód był czysty. Pomocny w przenoszeniu bagażu 'świetny'!
OB
Kierowca był fajnie się rozmawiał i dał nam dobre rady dotyczące naszej podróży. Nauczył nas kilku zwrotów w języku włoskim i lokalnym. Ogólnie była to przyjemność i gorąco polecam!
AP
Aleksander Popow
22 października 2020
To było coś. Ja i członkowie mojej rodziny jesteśmy zachwyceni. Spotkałem się na czas w klasie S i pojechałem pod adres !!! Rezerwuję przelew powrotny tylko w tej firmie. To profesjonaliści!!!
Kierowca zadzwonił zaraz po wylądowaniu samolotu, przywitał nas znakiem, dobrze nas zawiózł, pomógł załadować/rozładować rzeczy. Wszystko w porządku.
Wszystko było dobrze! kierowca był na czas, dziękuję!
Wszystko w porządku: spotkanie, samochód... Kierowcę można spokojnie postawić 5+. Dzięki za świetny transfer. Jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z taksówki, teraz wiemy, gdzie się udać.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.