Taksówka Mondello

Zarezerwuj taxi z lub do Mondello (Włochy) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu od Mondello

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Mondello w ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 71 €
25 km (45 minut)
od 53 €
97 km (90 minut)
od 116 €
15 km (30 minut)
od 59 €
100 km (80 minut)
od 149 €

Koszt taksówek do Mondello z wyprzedzeniem

Twój wybór we Włoszech (Włochy) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-miejscowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Przestronny minivan można zamówić w Mondello. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 71 €
25 km (45 minut)
od 53 €
15 km (30 minut)
od 59 €

Jak znaleźć i zamówić transfer Mondello?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Mondello, w polu «Do» - miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew we Włoszech (IT) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Włoszech

Kiedy zamawiasz transfer we Włoszech od Mondello, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Włoszech to doskonały wybór.

Taxi od Mondello Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP od Mondello Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy od Mondello Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy od Mondello Taxi we Włoszech dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Mondello na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Włoszech

Obsługa była ok, fajny samochód, dobry kierowca, tylko drobiazg jest to, że nie mówił językami.
LL
Kierowca był bardzo pomocny i nawet zatrzymał się w miejscu, gdzie mogliśmy zrobić niesamowite zdjęcie! Bardzo łatwa obsługa.
Zawodowy kierowca o reprezentacyjnym wyglądzie w mercedesie spotkał się i taktownie eskortowany do auta.Wszystko było na najwyższym poziomie.Dziękuję
Kierowca przybył 20 minut przed żądanym czasem. Bardzo uprzejmy, samochód był czysty. Pomocny w przenoszeniu bagażu 'świetny'!
Specjalne podziękowania dla kierowcy za pomoc w znalezieniu właściciela hotelu.
Kierowca był na czas. Bardzo pomocna i załadowana nasza walizka. Przyjemna jazda i zawiozła nas na czas poza terminal lotniska.
Najlepsze!!! Aby spełnić, musisz wysłać rosyjskojęzycznych kierowców do rosyjskojęzycznych klientów. I każdy może śledzić. Jesteśmy w odwrotnej kolejności, ale też w porządku.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.