Taksówka z lotniska Lyon Saint-Exupéry

Zarezerwuj taxi z lub do Port lotniczy Lyon Saint Exupery (Francja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Lyon Saint-Exupéry

Wygodnie jest kupić transfer taksówką na lotnisko w Lyonie po z góry określonej cenie na naszej stronie UniTaxi.ru. Niska cena online, zrozumiałe czasy dojazdu i wszystkie miasta są do Twojej dyspozycji.

Dlaczego wybrać transfer zamiast standardowej taksówki na dworcu? Z reguły transfer taksówką jest tańszy, ponieważ cena na lotnisku często jest wysoka, a pracownik UniTaxi czeka na Ciebie pod bramką, nie szukasz nikogo, nie czekasz w kolejce, nie myślisz o tym, jak wyjaśnić kierowcy, dokąd jedziesz i czy zostaniesz obciążony opłatą za bagaż, fotelik dziecięcy itp. Oznacza to, że po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze taksówką na lotnisko w Lyonie i masz wszystko pod kontrolą, jednocześnie ciesząc się nowymi krajobrazami.

Koszt taksówek na lotnisko Lioedem do Saint-Exupery z wyprzedzeniem

Dotarcie do centrum miasta zajmie Ci około 30 minut. Zarezerwuj niezawodny tani transfer na stronie UniTaxi. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz rezerwacji online i wprowadzić wymagane dane.
Dzięki nowoczesnej flocie i w pełni licencjonowanym operacjom Twój transfer z lotniska Lyon Saint Exupery będzie wygodny i bezpieczny. Ceny transportu są stałe, więc jeśli Twój lot jest opóźniony, nie zostaniesz obciążony dodatkową opłatą za czas oczekiwania.

Postoje taksówek znajdują się poza Terminalem 1 i Terminalem 2. Możesz wynająć samochód na zasadzie «kto pierwszy, ten lepszy». Opłaty za przejazd taksówką z lotniska Lyon-Saint-Exupéry zależą od pory dnia i wielkości bagażu. Pomimo tego, że taksówka przeznaczona jest dla czterech pasażerów, za czwartą osobę trzeba dopłacić osobno.
Ceny transferów UniTaxi nie zależą od ilości osób w samochodzie i działają na zasadzie all-inclusive. Rozliczenie z kierowcą następuje dopiero pod koniec podróży, aby wyeliminować możliwość oszustwa.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Lyon Saint-Exupéry?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Saint-Exupery Lyon, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody we Francji

Kiedy zamawiasz transfer we Francji z lotniska Lyon Saint-Exupéry, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w we Francji to doskonały wybór.

Taxi z lotniska Lyon Saint-Exupéry Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Lyon Saint-Exupéry Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Lyon Saint-Exupéry Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Lyon Saint-Exupéry Taxi we Francji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Port lotniczy Lyon Saint Exupery na mapie

Recenzje transferów lotniskowych we Francji

Bardzo łatwo zarezerwować taksówkę, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy podróżujesz do Francji z innego kraju. Masz możliwość zapłaty niewielkiej kwoty i pozostałej po skorzystaniu z usługi gotówką. Kierowca będzie czekał na Ciebie w punkcie informacyjnym na lotnisku. Polecam UniTaxi.
Kierowca był super przyjazny, zdecydowanie polecam tę usługę moim znajomym.
AS
Andrey Sehovich
17 kwietnia 2020
Bardzo dobrze. Kierowca mówił po rosyjsku iz przyjemnością opowiadał o Paryżu.
NT
Nasonowa Tatiana
04 września 2020
Wszystko było w porządku, żadnych skarg. Zamówiliśmy standard, a przyjechał po nas minivan, jak zaznaczyli w komentarzach, że przewozimy narty.
Bardzo zadowolony z transferu! Samochód przyjechał przed umówionym czasem, kierowca już czekał. Zamówiłem ekonomię i złożyłem minivana. Bardzo ładne :) Dostarczone szybko. Kierowca jest bardzo uprzejmy, pomógł nawet odnaleźć drogę na lotnisku. Zdecydowanie polecę UniTaxi moim znajomym!
Kierowca przyjechał wcześniej, bardzo uprzejmy, przyjechał szybko! Pomimo tego, że w Paryżu był strajk i zwykłe taksówki nie jechały na lotnisko, kierowca bez problemu dowiózł mnie. Dziękuję bardzo za tak wspaniałą obsługę!
Kierowca spotkał się z nami 10 minut przed umówioną godziną, przyjechaliśmy z klasą wysokiegoom, na lotnisku skierował nas w kierunku wyjazdu do stanowiska odpraw. Wszystko w porządku!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.