Taksówka z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj)

Zarezerwuj taxi z lub do Międzynarodowy Port Lotniczy w Dubaju (ZEA) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj)

Orientalna opowieść w nowoczesnym opakowaniu, miasto, które samo w sobie jest nowym cudem świata - Dubajem! Miejsce, w którym można zobaczyć największe formy architektoniczno-budowlane świata. Dubaj jest jednym z największych centrów turystycznych i finansowych na Bliskim Wschodzie, a po przybyciu do niego musisz zdecydować, jak dostać się z lotniska w Dubaju.

Koszt taksówek na lotnisko «Międzynarodowy» (Dubaj) z wyprzedzeniem

Jeśli możesz szybko i stosunkowo niedrogo dostać się z lotniska do centrum Dubaju taksówką, o wygodzie tej metody możesz mówić tylko z dużym wysiłkiem. Istnieje kilka wysokiej jakości dróg z lotniska w Dubaju do centrum miasta, a droga do centrum miasta wynosi tylko około pięciu kilometrów. Jeśli mówimy o maksymalnym komforcie po przylocie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, to lepiej wybrać transfer z lotniska w Dubaju.

Główne zalety tej usługi to spotkanie gości w hali przylotów, kierowca będzie trzymał tabliczkę z imieniem i nazwiskiem pasażera w taki sposób, aby była widoczna. Kierowca samochodu odprowadzi Cię na parking, pomoże załadować bagaże i dostarczy np. do Dubai Marina, koszt tej wycieczki zaczyna się od 30 euro. Kolejną zaletą transferu z lotniska w Dubaju jest ostateczny koszt usługi, kwota zawiera wszystkie podatki i opłaty, nie będziesz musiał dodatkowo płacić za lądowanie i bagaż.

Dodatkowo transfer jest szybciej niż taksówką. W Abu Dhabi kierowca dojedzie do Ciebie w maksymalnie półtorej godziny, w Ras Al Khaimah możesz być za godzinę. Lepiej zająć się transferem z wyprzedzeniem, nawet na etapie planowania podróży.

Dubaj to największe miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, liczące ponad dwa miliony ludzi, z wyłączeniem odwiedzających i turystów, jako jedna z największych stolic biznesowych na świecie, miasto to stara się zapewnić swoim gościom wszelkiego rodzaju udogodnień. Dotyczy to również taksówek. W mieście jest kilka oficjalnych taksówek i ogromna liczba prywatnych przewoźników.

Znalezienie samochodu na lotnisku, jak również w samym mieście, nie jest trudne. Ogólnie rzecz biorąc, taksówka w Dubaju jest jednym z najpopularniejszych środków transportu. Decydując się na taksówkę z lotniska w Dubaju, należy wcześniej przygotować się na podwyższoną opłatę u przewoźników miejskich oraz na ewentualną kosmiczną kwotę od przewoźników prywatnych. Stały postój taksówek na lotnisku w Dubaju znajduje się przy wyjściu z pierwszego terminalu.

Nie zapominaj, że wsiadanie do samochodu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest płatne. Będziesz musiał również zapłacić za bagaż w taksówce. W samym mieście minimalna podróż będzie kosztować około stu rubli, taksówka z lotniska w Dubaju będzie kosztować co najmniej kilka razy więcej. Ponadto, odwiedzając kraj po raz pierwszy, należy przygotować się na bardzo ekspresyjny styl jazdy taksówkarzy z Dubaju.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj)?

Lotnisko w Dubaju jest największym na świecie nie tylko pod względem ruchu pasażerskiego, ale także pod względem terytorium. Podróż z jednego terminalu do drugiego może zająć do 25 minut. Dla wygodnego poruszania się można wypożyczyć samochód elektryczny lub skorzystać z bezpłatnego transportu łączącego terminale. Na terenie terminali możesz skorzystać z bezpłatnych pryszniców, wózków dziecięcych, wygodnych łóżek do spania lub wypoczynku, a pasażerowie tranzytowi Emirates mogą liczyć na darmowy lunch.

Ponadto w specjalnym pokoju możesz może naładować telefon lub laptopa, a istnieją legendy o Dubai Duty Free. Ponadto lotnisko w Dubaju oferuje wszystkie nowoczesne usługi, od hoteli po pocztę.

Nasze samochody w ZEA

Zamawiając transfer w ZEA z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska «Międzynarodowy» (Dubaj) Taxi w ZEA dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Międzynarodowy Port Lotniczy w Dubaju na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w ZEA

wszystko było super, kierowca przyjechał 15 minut przed umówionym czasem, zadzwonił, ostrzegł. Klasa komfortunaya samochodem, zamówiłem Klasę ekonomiczną, jeździłem Lexusem. Za wyjazd zapłaciliśmy z góry przez internet, wszystko poszło dobrze. Bardzo zadowolony.
Już drugi wyjazd przebiegł pomyślnie, wszystko nam się podobało. Zdecydowanie warte twoich pieniędzy
Wszystko na najwyższym poziomie. Wsparcie i pomoc 24/7. Nowe, czyste samochody. Uważny, przyjazny kierowca. Dziękuję, miło z Tobą pracować!
Naprawdę świetna obsługa. użyje go wielokrotnie za każdym razem w Dubaju. Lepiej niż lokalna taksówka. świetny samochód. świetny kierowca. Mówiący po angielsku. Punktualny. WiFi w samochodzie. dobra cena.
To był naprawdę super transfer. Kierowca spotkał się z nami na czas. Poruszaliśmy się bardzo wygodnym samochodem i przyjechał bardzo szybko. Podczas transferu nasz kierowca pokazał się i opowiedział o Dubaju. Polecam wszystkim ten napęd. Chcę, żeby po wypoczynku zawiózł nas na lotnisko. Z pozdrowieniami, Alex Gavrilyuk
Bardzo dobry! Kierowca spotkał się z nami w hali przylotów na lotnisku w Dubaju zgodnie z obietnicą. Następnie pomógł nam z bagażami do samochodu i bezpiecznie zawiózł do hotelu przy plaży Jumeirah. Kierowca gorąco polecam i na pewno ponownie skorzystamy z usługi UniTaxi.
AC
Bardzo się cieszę, że mogę skorzystać z Twoich usług w Dubaju. Kierowca jest bardzo przyjazny i pomocny, samochód to biały lexus i właśnie znalazł adres bezpośrednio. W Dubaju była północ i czułem się bezpiecznie. Dziękuję i skorzystam z Twojej usługi w mojej następnej podróży.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.