Taksówka z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion)

Zarezerwuj taxi z lub do Nikos Kazantzakis Heraklion Lotnisko (Grecja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion)

Miejsce narodzin starożytnego greckiego bohatera, syna Zeusa, Herkulesa - Heraklion, jest głównym miastem Krety. Oprócz morza i łagodnego klimatu turystów z całego świata przyciąga bogactwo zabytków historycznych i architektonicznych, które pozwalają zanurzyć się w czasach starożytnej Grecji, Bizancjum, imperiów rzymskich i osmańskich. Aby dobrze rozpocząć wakacje, lepiej wcześniej zdecydować, jak dostać się z lotniska w Heraklionie.

Koszt taksówek na lotnisko w Heraklionie z wyprzedzeniem

Często lotnisko w Heraklionie jest używane przez podróżnych jako lotnisko tranzytowe i wiąże się z przeprowadzką do innej części wyspy. W takich przypadkach najwygodniej będzie zamówić transfer z lotniska w Heraklionie. Usługa przewiduje spotkanie na lotnisku, bezpośrednio w hali odbioru bagażu, po którym goście zostaną odprowadzeni do samochodu i przewiezieni w wybrane miejsce. Zamawiając usługę z wyprzedzeniem, możesz wybrać samochód z wymaganą liczbą miejsc pasażerskich i bagażowych, zapewnić obecność fotelika dziecięcego oraz wybrać klasę samochodu.

Jednocześnie , transfer z lotniska w Heraklionie będzie miał ostateczny koszt, dopłacimy za lądowanie, przebieg lub czas bezczynności, trzeba, wszystkie wydatki są już wliczone w całkowitą kwotę. Ponadto koszt usługi jest znacznie niższy niż cena przejazdu taksówką. Przykładowo transfer z lotniska Heraklion do Hersonissos będzie kosztował około 35 euro, a droga do Ierapetry zajmie półtorej godziny i będzie kosztować około 110 euro. Większość kreteńskich kierowców nie mówi po rosyjsku, ale dość dobrze mówi po angielsku, więc możesz zadawać pytania dotyczące Krety lub Heraklionu, a nawet skorzystać z małej wycieczki bonusowej.

Wyspa Kreta jest uważana za najpopularniejszą destynację turystyczną w Grecji. To właśnie sprawia, że ​​lotnisko w Heraklionie jest drugim po Atenach najbardziej ruchliwym lotniskiem. Aby pokonać pięciokilometrową odległość z lotniska do centrum miasta, wielu podróżnych wybiera taksówkę. Główną cechą firm taksówkowych z Krety i Heraklionu jest wiek samochodów. Z reguły są to luksusowe samochody, które są użytkowane nie dłużej niż dwa lata.

Co zaskakujące, nawet taksówki w odległych kreteńskich wioskach mają żywotność nie większą niż pięć lat. Mimo to taksówka z lotniska w Heraklionie nie kosztuje niebotycznych cen. Piętnastominutowa podróż do centrum miasta kosztuje około 20 euro. Warto jednak wziąć pod uwagę sezonowość, gdy turystów jest dużo, taksówkarze lekko zawyżają ceny. Jednocześnie taksówkarze w Heraklionie są bardzo gościnni, wszyscy posiadają państwową licencję i gwarantują bezpieczeństwo przejazdów taksówkami z lotniska w Heraklionie.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion)?

Międzynarodowe lotnisko w Heraklionie nosi imię pisarza Nikosa Kazantzakisa i od ponad 70 lat służy Grekom i gościom tego kraju. W tej chwili jest to nowoczesny budynek, wyposażony we wszystko, co niezbędne dla maksymalnego komfortu pasażerów. Na lotnisku Nikosa Kazantzakisa znajdują się sklepy, kawiarnie, poczekalnie, pokój zabaw dla dzieci i wiele innych. Internet bezprzewodowy na lotnisku jest płatny, ale koszt jest bardzo niski. Jeśli jesteś w Heraklionie w szczycie sezonu turystycznego, powinieneś przybyć na lotnisko co najmniej trzy godziny przed lotem, aby uniknąć późnego lądowania.

Nasze samochody w Grecji

Kiedy zamawiasz transfer w Grecji z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion), dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Grecji to doskonały wybór.

Taxi z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Taxi w Grecji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Nikos Kazantzakis Heraklion Lotnisko na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Grecji

Jak zawsze wszystko poszło bardzo prosto i Klasa komfortuno. Kierowca z moim imieniem na tabliczce spotkał mnie przy wyjściu z hali przylotów, wziął walizkę, zabrał do samochodu i przywiózł do hotelu. Korzystam z tej usługi nie pierwszy raz, nigdy nie miałem żadnych awarii.
Kierowca był najlepszy, bardzo miły i bardzo nam się podobało, że zaoferował wodę i słodycze dla dzieci. Doskonały transfer, zarezerwujemy ponownie!
Dziękuję.Transfer super.Wszystko bardzo dobrze przemyślane,szybko,profesjonalnie.Kierowca spotkał się,zabrał walizki,włożył je do mercedesa,włączył klimatyzację,szybko pojechał i nie wziął napiwku.
W porządku! Kierowca spotkał się i niósł bagaż. Idealnie i bezpiecznie dostarczona na miejsce! Wszystko poszło idealnie! Nastrój jest świetny! Specjalne podziękowania dla przedstawiciela UniTaxi w Grecji! Wszystko pokazałem, wszystko powiedziałem!
C. był taką najmilszą osobą, jaka była kierowana. Znacząco przyczynił się do naszego przyjemnego doświadczenia podczas naszej wizyty w Grecji. Zdecydowanie nie mogę się doczekać przejażdżki z nim, kiedy odwiedzimy Grecję w najbliższej przyszłości. Jest dżentelmenem.
Wszystko na najwyższym poziomie: sympatyczny kierowca, dostaliśmy wiele dodatkowych informacji, okazało się, że nawet samochód wyższej klasy bez dopłaty. Dziękuję Ci! Następnym razem nawet nie rozważam innych opcji.
Wszystko było cudowne. Spotkała nas słodka dziewczyna z kierowcą, pomogła załadować rzeczy, zainstalowała foteliki dziecięce. Wielkie dzięki
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.