Taksówka z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion)

Zarezerwuj taxi z lub do Nikos Kazantzakis Heraklion Lotnisko (Grecja) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion)

Miejsce narodzin starożytnego greckiego bohatera, syna Zeusa, Herkulesa - Heraklion, jest głównym miastem Krety. Oprócz morza i łagodnego klimatu turystów z całego świata przyciąga bogactwo zabytków historycznych i architektonicznych, które pozwalają zanurzyć się w czasach starożytnej Grecji, Bizancjum, imperiów rzymskich i osmańskich. Aby dobrze rozpocząć wakacje, lepiej wcześniej zdecydować, jak dostać się z lotniska w Heraklionie.

Koszt taksówek na lotnisko w Heraklionie z wyprzedzeniem

Często lotnisko w Heraklionie jest używane przez podróżnych jako lotnisko tranzytowe i wiąże się z przeprowadzką do innej części wyspy. W takich przypadkach najwygodniej będzie zamówić transfer z lotniska w Heraklionie. Usługa przewiduje spotkanie na lotnisku, bezpośrednio w hali odbioru bagażu, po którym goście zostaną odprowadzeni do samochodu i przewiezieni w wybrane miejsce. Zamawiając usługę z wyprzedzeniem, możesz wybrać samochód z wymaganą liczbą miejsc pasażerskich i bagażowych, zapewnić obecność fotelika dziecięcego oraz wybrać klasę samochodu.

Jednocześnie , transfer z lotniska w Heraklionie będzie miał ostateczny koszt, dopłacimy za lądowanie, przebieg lub czas bezczynności, trzeba, wszystkie wydatki są już wliczone w całkowitą kwotę. Ponadto koszt usługi jest znacznie niższy niż cena przejazdu taksówką. Przykładowo transfer z lotniska Heraklion do Hersonissos będzie kosztował około 35 euro, a droga do Ierapetry zajmie półtorej godziny i będzie kosztować około 110 euro. Większość kreteńskich kierowców nie mówi po rosyjsku, ale dość dobrze mówi po angielsku, więc możesz zadawać pytania dotyczące Krety lub Heraklionu, a nawet skorzystać z małej wycieczki bonusowej.

Wyspa Kreta jest uważana za najpopularniejszą destynację turystyczną w Grecji. To właśnie sprawia, że ​​lotnisko w Heraklionie jest drugim po Atenach najbardziej ruchliwym lotniskiem. Aby pokonać pięciokilometrową odległość z lotniska do centrum miasta, wielu podróżnych wybiera taksówkę. Główną cechą firm taksówkowych z Krety i Heraklionu jest wiek samochodów. Z reguły są to luksusowe samochody, które są użytkowane nie dłużej niż dwa lata.

Co zaskakujące, nawet taksówki w odległych kreteńskich wioskach mają żywotność nie większą niż pięć lat. Mimo to taksówka z lotniska w Heraklionie nie kosztuje niebotycznych cen. Piętnastominutowa podróż do centrum miasta kosztuje około 20 euro. Warto jednak wziąć pod uwagę sezonowość, gdy turystów jest dużo, taksówkarze lekko zawyżają ceny. Jednocześnie taksówkarze w Heraklionie są bardzo gościnni, wszyscy posiadają państwową licencję i gwarantują bezpieczeństwo przejazdów taksówkami z lotniska w Heraklionie.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion)?

Międzynarodowe lotnisko w Heraklionie nosi imię pisarza Nikosa Kazantzakisa i od ponad 70 lat służy Grekom i gościom tego kraju. W tej chwili jest to nowoczesny budynek, wyposażony we wszystko, co niezbędne dla maksymalnego komfortu pasażerów. Na lotnisku Nikosa Kazantzakisa znajdują się sklepy, kawiarnie, poczekalnie, pokój zabaw dla dzieci i wiele innych. Internet bezprzewodowy na lotnisku jest płatny, ale koszt jest bardzo niski. Jeśli jesteś w Heraklionie w szczycie sezonu turystycznego, powinieneś przybyć na lotnisko co najmniej trzy godziny przed lotem, aby uniknąć późnego lądowania.

Nasze samochody w Grecji

Zamawiając transfer w Grecji z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Nikos Kazantzakis (Heraklion) Taxi w Grecji dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Nikos Kazantzakis Heraklion Lotnisko na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Grecji

Wycieczka przebiegła bez zarzutu, od razu nas spotkali bez żadnych problemów, kierowca pomógł nam dowiedzieć się, gdzie w Mati co i gdzie można pojechać na wycieczkę. Jestem bardzo zadowolony.
Wszystko było cudowne. Spotkała nas słodka dziewczyna z kierowcą, pomogła załadować rzeczy, zainstalowała foteliki dziecięce. Wielkie dzięki
Dziękuję Ci! Wszystko było super: zostaliśmy przyjęci, pomogliśmy wnieść rzeczy, szybko dostarczono, kierowca nie wyjechał, dopóki nie upewnił się, że spotkał nas pracownik hotelu.
Najlepszy taksówkarz w mieście:) dziękuję za wszystko
Wspaniale, spotkaliśmy się na czas, bardzo szybko dostarczono na miejsce, bardzo dobry samochód, uprzejmy kierowca. Bardzo mi się wszystko podobało. Będziemy nadal korzystać z tej usługi. Dziękuję Ci.
Witam z Danii Transfer był doskonały i miły szofer zabrał moich rodziców do miasta Rodos. Z całą pewnością następnym razem skorzystam z przelewu UniTaxi. Dziękczynienie. Pozdrawiam Kirsten Noes
Wielkie dzięki!!!! Bardzo fajny. Jesteście wspaniałymi kolesiami. Wielkie podziękowania dla kierowcy. Wszystko by tak dobrze działało. Dzięki
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.