Taksówka Bavaro

Zarezerwuj taxi z lub do Bavaro (Republika Dominikany) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z Bavarou

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z Bavaro po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

od 17 €
90 km (100 minut)
od 53 €
od 111 €
25 km (25 minut)
od 19 €
108 km (80 minut)
od 59 €
94 km (75 minut)
od 90 €
100 km (100 minut)
od 65 €
230 km (180 minut)
od 123 €
85 km (100 minut)
od 85 €

Koszt taksówek do Bavaro z wyprzedzeniem

Twój wybór Na Dominikanie jest 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana po 19-osobowy minibus. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Przestronny minivan można zamówić w Bavaro. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

od 17 €
90 km (100 minut)
od 53 €
25 km (25 minut)
od 19 €
od 111 €
94 km (75 minut)
od 90 €
100 km (100 minut)
od 65 €
33 km (45 minut)
od 17 €
42 km (45 minut)
od 74 €
215 km (160 minut)
od 118 €

Jak znaleźć i zamówić transfer Bavaro?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wyjazdu Bavaro, w polu «Do» wpisz miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni transfer na Dominikanie (DO) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody na Dominikanie

Kiedy zamawiasz transfer na Dominikanie z Bavarou, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w na Dominikanie to doskonały wybór.

Taxi z Bavarou Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z Bavarou Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z Bavarou Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z Bavarou Taxi na Dominikanie dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Bavaro na mapie

Recenzje transferów lotniskowych na Dominikanie

Dziękuję bardzo!!! Świetne powitanie, świetny kierowca! Schludny, miły w komunikacji, uprzejmy, z poczuciem humoru. Świetny samochód, na najwyższym poziomie! Wielkie dzięki!!'
Nasz samolot się spóźnił i odprawa celna/imigracyjna zajęła dużo czasu, ale M. czekał na nas i szybko go znalazł. To było prawie 2 godziny po planowanym czasie. Samochód był ładny i czysty, transfer szybki i bezpieczny. Bardzo dobra obsługa.
RB
Wszystko było w porządku Taksówka przyjechała na czas. Kierowca był uprzejmy. WiFi działało dobrze w taksówce.
GA
Generalow Aleksa
25 stycznia 2020
Bardzo dziękujemy, korzystaliśmy z usług już 4 razy - wszystko wykonane perfekcyjnie, auta dostarczone na czas, obsługa znakomita. Będziemy nadal korzystać i polecać znajomym.
DG
To był najlepszy transfer, jaki kiedykolwiek miałem! Gregorio pomógł w wielu początkowych rzeczach, co znacznie ułatwia nasze pierwsze dni tutaj. To nie tylko przejażdżka z punktu A do punktu B, ale także „Przewodnik po Punta Cana dla początkujących” :) Dziękuję!””
Nic do zarzucenia, szczerze mówiąc van był za duży dla 5 osób i trochę głośny. Ale obsługa była doskonała.
RK
Radik Khamidulli
27 kwietnia 2020
Wszystko zostało zrobione zgodnie z obietnicą. Tabliczka z moim imieniem na lotnisku, znakomity komfortowy samochód Klasy (marki nie pamiętałem, ale to był bardzo dobry SUV), fotelik dziecięcy. Wszyscy są bardzo uprzejmi i szybcy.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.