Taksówka z lotniska w Ałmaty

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Ałmaty (Kazachstan) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Ałmaty

Nasza usługa pomoże Ci zamówić taksówkę z lotniska w Ałmaty po ustalonej cenie z anglojęzycznym kierowcą. Łatwo jest zarezerwować z wyprzedzeniem indywidualny transfer: wybierz pojemność i klasę auta, wskaż, gdzie Cię spotkać i dokąd Cię zabrać. Za podróż można zapłacić online, co jest bardzo wygodne. Ponadto nie musisz podawać wskazówek, ponieważ podasz adres przy kasie.

33 km (65 minut)
od 39 €
260 km (260 minut)
od 187 €
od 188 €
od 211 €
od 53 €

Koszt taksówek na lotnisko w Ałmaty z wyprzedzeniem

Do wyboru w Kazachstanie (Kazachstan) 11 klas samochodów: od niedrogiego sedana do 19-osobowego minibusa. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan na lotnisko w Ałmaty. Jeśli potrzebujesz transferu grupowego, zamów minibusa. Koszt taksówki na osobę będzie porównywalny z kosztem biletu na autobus miejski lub pociąg.

33 km (65 minut)
od 39 €
od 188 €
260 km (260 minut)
od 187 €
od 53 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Ałmaty?

W formularzu wyszukiwania określ swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu Lotnisko Ałmaty, w polu «Do» - miejsce docelowe. Z menu rozwijanych możesz określić: hotel lub centrum miasta. Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny». Wybierz odpowiedni przelew w Kazachstanie (KZ) i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Kazachstanie

Kiedy zamawiasz transfer w Kazachstanie z lotniska w Ałmaty, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Kazachstanie to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Ałmaty Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Ałmaty Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Ałmaty Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Ałmaty Taxi w Kazachstanie dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Ałmaty na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Kazachstanie

PA
Patrick
23 grudnia 2020
Wszystko poszło dobrze. Kierowca był punktualny, jechał ostrożnie, zatrzymywał się na przerwę na toaletę, przewiózł nas przez granicę. wysoce polecany.
AN
Aleksander Niemc
08 października 2020
Lubię. Kierowca M. jest bardzo profesjonalny. Dotarliśmy prawie 2 razy szybciej niż podano (2,5 godziny zamiast 5 godzin). Po prostu nie zauważyli dróg!) Jeśli będziemy musieli jechać ponownie, na pewno skorzystamy z Waszych usług.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.