Taksówka z lotniska Al Maktoum w Dubaju

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko Al Maktoum w Dubaju (ZEA) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska Al Maktoum w Dubaju

Możesz zarezerwować transfer taksówką na lotnisko Al Maktoum w Dubaju w odpowiedniej cenie na stronie internetowej UniTaxi. Adekwatna cena na stronie, a także przejrzysty czas dojazdu, a wszystkie hotele są dla Ciebie otwarte.

Dlaczego po przyjeździe wybrać transfer, a nie standardową taksówkę? Najczęściej transfer taksówką jest tańszy, ponieważ koszt na lotnisku jest bezzasadnie wysoki, a pracownik UniTaxi cię spotyka, nikogo nie szukasz, nie czekaj w kolejce, nie wymyślaj jak wytłumaczyć kierowcy gdzie jedziesz i czy wezmą od Ciebie pieniądze na walizki, fotelik dla dziecka itp. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze taksówką na lotnisko Al Maktoum w Dubaju i kontrolujesz wszystko, ciesząc się niezwykłymi miastami i widokami.

Koszt taksówek na lotnisko Al Maktoum w Dubaju z wyprzedzeniem

Możesz dostać się na lotnisko Al Maktoum w Dubaju z centrum miasta lub hotelu, wybierając jedną z poniższych opcji transferu.

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska Al Maktoum w Dubaju?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu z lotniska Al Maktoum w Dubaju, w polu «Do» - miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w ZEA

Zamawiając transfer w ZEA z lotniska Al Maktoum w Dubaju udostępniane są tylko nowoczesne samochody z profesjonalnymi kierowcami. Duży wybór klas samochodów, od klasy ekonomicznej z minimalnym kosztem i taksówką VIP na podróże służbowe po przestronne minibusy do transferów grupowych.

Taxi z lotniska Al Maktoum w Dubaju Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska Al Maktoum w Dubaju Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska Al Maktoum w Dubaju Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska Al Maktoum w Dubaju Taxi w ZEA dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko Al Maktoum w Dubaju na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w ZEA

Wszystko na najwyższym poziomie. Wsparcie i pomoc 24/7. Nowe, czyste samochody. Uważny, przyjazny kierowca. Dziękuję, miło z Tobą pracować!
Klasa komfortowego auta z klimatyzacją i bardzo sympatycznym kierowcą, który był na tyle uprzejmy, że podczas podróży dał nam krótkie zwiedzanie mijanych zabytków miasta.
Transfer był naprawdę dobry, kierowca był na czas i był z dużym pojazdem, a nie tym, co wspomniano na miejscu, ale ogólnie transfer był bardzo dobry i wykonany profesjonalnie zgodnie z zaangażowaniem
Niestety ilość bagażu nie została wzięta pod uwagę, musieliśmy złożyć krzesła i usiąść 12 osób w 10 miejscach….
Podróż była świetna, a kierowca nawet czekał na nas całe wieki po tym, jak zaginął nasz bagaż! We mgle też jechał bardzo ostrożnie, doskonała obsługa. Jedyną rzeczą jest to, że samochód nie był tak duży, jak ten, który faktycznie zarezerwowaliśmy, a gdybyśmy otrzymali nasze 8 toreb, naprawdę nie sądzę, żeby się zmieściły!
Dzięki, byliśmy bardzo zadowoleni. Kierowca przyjechał pół godziny wcześniej i pomógł załadować rzeczy. Samochód był przestronny, wygodny fotelik dziecięcy. Jeszcze raz dziękujemy, sami pojedziemy i polecimy UniTaxi.pl wszystkim naszym znajomym.
Wszystko poszło gładko. Dziękuję Ci!
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.