Taksówka z lotniska w Alicante

Zarezerwuj taxi z lub do Lotnisko w Alicante (Hiszpania) korzystając z serwisu rezerwacji transferów lotniskowych UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Cena transferu z lotniska w Alicante

Możesz kupić transfer taksówką na lotnisko Alicante w odpowiedniej cenie na naszej stronie internetowej UniTaxi. Adekwatna cena na stronie, a także znany czas dojazdu oraz wszystkie hotele są do Państwa dyspozycji.

Dlaczego lepiej wybrać transfer niż codzienną taksówkę na dworcu? Zwykle transfer taksówką jest tańszy, ponieważ cena taksówki w zatłoczonym miejscu rzadko jest uczciwa, a także kierowca czeka na ciebie przy bramce, nie szukasz nikogo, nie czekasz w kolejce, tylko nie zastanawiaj się, jak wytłumaczyć kierowcy, dokąd trzeba jechać, aby dostać się i czy zostaniesz obciążony opłatą za bagaż, krzesełko dla dziecka itp. Oznacza to, że po prostu wiesz z wyprzedzeniem wszystko o transferze taksówką na lotnisko w Alicante i po prostu podróżuj, ciesząc się niezwykłymi krajobrazami.

od 75 €
76 km (60 minut)
od 101 €
od 37 €
od 76 €
od 78 €
od 84 €
103 km (70 minut)
od 150 €
od 78 €
od 137 €

Koszt taksówek na lotnisko w Alicante z wyprzedzeniem

Preferowanym sposobem na dostanie się z lotniska do dowolnego miasta na Costa Blanca jest transfer. Skorzystaj z systemu rezerwacji transferu samochodów UniTaxi, aby oszczędzić sobie kłopotu z szukaniem taksówki lub autobusu po przybyciu na lotnisko Alicante.

Ceny transferu na lotnisko Alicante są obliczane za pojazd, a nie za osobę. Rodzaj samochodu zależy od liczby pasażerów. W ten sposób oszczędzasz sobie dodatkowych opłat. Wszyscy kierowcy to profesjonaliści z doświadczeniem w usługach transportu pasażerskiego.

Postoje taksówek na lotnisku znajdują się poza strefą przylotów na poziomie zero. Oficjalne taksówki mają charakterystyczny symbol na przednich drzwiach. Uważaj na nielicencjonowane taksówki z lotniska w Alicante, są nielegalne i nieubezpieczone. Taksówkarze często mówią tylko po hiszpańsku, więc negocjowanie trasy i ceny bez znajomości języka może być dość trudne.

Nie będziesz mieć takich problemów, jeśli zarezerwujesz prywatny transfer. UniTaxi oferuje przelewy po stałych stawkach, dzięki czemu z wyprzedzeniem znasz swoje koszty. Cena nie zależy od warunków na trasie.
Dlaczego warto wybrać UniTaxi?

  • stałe ceny;
  • wygodne samochody;
  • doświadczeni kierowcy;
  • Szybkie zamówienie online.
od 75 €
76 km (60 minut)
od 101 €
od 37 €
od 84 €
od 78 €
od 76 €
od 59 €
110 km (80 minut)
od 138 €
od 78 €

Jak znaleźć i zamówić transfer z lotniska w Alicante?

W formularzu wyszukiwania wpisz swoją trasę: w polu «Od» wpisz miejsce wylotu lotniska Alicante, w polu «Do» – miejsce docelowe. Możesz wybrać lotnisko, dworzec kolejowy, miasto lub hotel z menu rozwijanych lub wprowadzić dokładny adres miejsca.

Następnie określ liczbę pasażerów i kliknij przycisk «Pobierz ceny» . Wybierz odpowiedni przelew i wypełnij formularz zamówienia.

Nasze samochody w Hiszpanii

Kiedy zamawiasz transfer w Hiszpanii z lotniska w Alicante, dostajesz dostęp do nowoczesnych samochodów prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kategorii transportu, począwszy od ekonomicznej taxi po luksusowe taksówki VIP dla podróży służbowych, aż po przestronne minibusy idealne do transferów grupowych. Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, nasze taxi i transfer w w Hiszpanii to doskonały wybór.

Taxi z lotniska w Alicante Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP z lotniska w Alicante Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy z lotniska w Alicante Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy z lotniska w Alicante Taxi w Hiszpanii dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Lotnisko w Alicante na mapie

Recenzje transferów lotniskowych w Hiszpanii

Kierowca był bardzo uroczym człowiekiem, przekazał nam wiele informacji o regionie i był bardzo profesjonalny?
Wszystko poszło dobrze. Wielkie dzięki za jakość usług.
Witam! Bardzo przyjemny kierowca. Spotkał nas przy wejściu do hotelu, pomógł załadować i rozładować nasze walizki. Przyjechaliśmy z Klasą komfortem i na czas. Bardzo dziękujemy za Wasze usługi!
Doskonały czas .... Bardzo przyjemny kierowca ... Ponownie użyję
Kierowca jako taksówkarz był bez zarzutu. Ale w ogóle nie mówił po angielsku i nie mógł nam wyjaśnić, jak dostać się na właściwą ulicę, ponieważ nie można było dostać się na właściwą ulicę ze względu na deptak.
MB
Wszystko poszło dobrze. Dostaliśmy telefon od O. jak tylko wylądowaliśmy i spotkaliśmy się w hali przylotów. Podczas jazdy opowiedziała nam wiele ciekawych rzeczy o Hiszpanii i Katalonii, a czas podróży szybko minął. Dzięki za świetną obsługę!
Czekam w terminalu z tabliczką z nazwiskami miłe powitanie i życzliwość. Bardzo komfortowa podróż, ładny czysty pojazd, doskonała jazda. Nie zawaham się polecić Cię znajomym i rodzinie i mam nadzieję, że skorzystasz z niego ponownie w przyszłości. Dobra komunikacja z zespołem. Wielkie dzięki.
Wyrazić opinię
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.