Transfer z Ufa
na lotnisko w Ufie

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Ufa → Lotnisko Ufa.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Ufa na lotnisko w Ufie jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 65 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Ufa na lotnisko w Ufie

Odległość: 50 km. Czas podróży: 65 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Ufa?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Rosji z Ufa na lotnisko w Ufie o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Rosji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Rosji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Ufa → Lotnisko Ufa

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

336 opinii ze średnią oceną 4.89 na 5

DP
Była klimatyzacja i przyciemnione szyby, co jest dobre.
Bardzo dziękujemy, wyjazd się odbył, wielkie dzięki Kierowcy i Twojej firmie w drodze powrotnej na pewno skorzystamy z Twoich usług. Wszystko było po prostu świetne.
04.10.2016. Cudowny przyjazny kierowca, droga do rozmowy jest bardzo krótka. Po drodze kierowca zrobił nawet mini-wycieczkę. Dziękuję Ci.
Kierowca czekał z tabliczką w poczekalni, bez zwłoki. Dostarczone do miejsca przeznaczenia bez zadawania pytań. Podobało się!
Kierowca zadzwonił, gdy tylko samolot wylądował, spotkał się na lotnisku w Soczi, fotelik dziecięcy (nie booster!) był zgodnie z zamówieniem. Kierowca uprzejmy, auto czyste, bagażnik duży. Polecam, szczególnie z dziećmi - nie musisz się martwić i szukać/czekać na odpowiedni samochód przez agregatory.
UniTaxi zapewniło doskonałą obsługę, odbierając nas z lotniska na początku naszej podróży i odbierając nas z naszego hotelu, aby zabrać nas z powrotem na lotnisko pod koniec naszej podróży. Byli punktualni, pomocni i wydajni. Zdecydowanie polecam UniTaxi.
OJ
Olga Jegorowa
18 października 2020
Lotnisko Kolcowo Jekaterynburg - Czelabińsk (RU), Klasa ekonomiczna
Dziękuję bardzo, UniTaxi!!! Zamówiłem taksówkę z lotniska Koltsovo do innego miasta. Auto zostało dostarczone na czas, idealnie czyste, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kierowca jest bardzo uprzejmy, zadbany, poznany i pomógł przy ba. Podróż się skończyła
doskonały transfer. Absolutnie na czas. Wygodny samochód. Kierowca polityki. Próbowałem wyjaśnić rzeczy, o które prosiliśmy, po angielsku. Dał nam drugą wycieczkę po mieście?
Kierowca był tam, kiedy przyjechałem. Pomógł mi z walizkami i językiem, kiedy przybyłem do miejsca zakwaterowania. Dzięki za usługę. Było idealnie!
Kierowca był bardzo miły i zorganizowany, na czas i szybko. Samochód wyposażony w wi-fi.
Wyrazić opinię

Transport z Ufa

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko w Ufie, jest transfer z Ufa. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Ufa powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Ufa jest dostępna w 1 kierunku:

50 km (65 minut)
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko w Ufie

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko w Ufie - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko w Ufie jest dostępne z 1 punktu:

50 km (65 minut)
od 0 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.