Transfer od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja)
do Florencji

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja) → Florencja.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja) do Florencji jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 30 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja) do Florencji

Odległość: 15 km. Czas podróży: 30 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi do stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Włoszech od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja) do Florencji o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Włoszech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Włoszech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Dworzec kolejowy Santa Maria Novella Florencja → Florencja

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

536 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

CL
Cristina Lacayo
17 listopada 2020
Kierowca czekał na nas w hali przylotów. Przyniósł tabliczkę z naszym imieniem na ekranie. Był uprzejmy i pomógł nam z bagażem. Podczas transferu dał nam kilka wskazówek dla turystów. Van był bardzo czysty i był idealny dla 6 osób i małych bagaży.
GA
Guzel Akhtiamova
20 lipca 2020
Kierowca był uprzejmy, przybył na czas i jechał sprawnie. Doskonała obsługa, polecam wszystkim
Kierowca przyjechał jeszcze przed wyznaczoną godziną, pomógł załadować bagaż. Samochód Klasa jest wygodny, na lotnisko dojechaliśmy na czas. Bardzo dziękujemy za usługę!
samochód był bardzo wygodny, a kierowca był najprzyjemniejszy! Udało mu się również zadzwonić przez nasz pokój, więc nie dostałem opłat roamingowych na moim telefonie.
Bardzo mi się wszystko podobało. Kierowca czekał w hali przylotów, pomagał z bagażami na lotnisku iw hotelu. Kierowca mówi po rosyjsku, bardzo uprzejmy, samochód czysty, szybko dojechaliśmy. Dzięki za świetną obsługę, wrócimy!
Byłem naprawdę zachwycony moim doświadczeniem w korzystaniu z UniTaxis: kierowca był bardzo szybki, natychmiast się ze mną skontaktował, a podróż przebiegła bezproblemowo i komfortowo. Na pewno skorzystam z tej usługi ponownie.
Nasz kierowca był bardzo przyjazny, a nasz van był przestronny/czysty. Nie zawaham się ponownie skorzystać z tej usługi!
Mieliśmy trudną podróż: najpierw linie lotnicze zgubiły nasz bagaż, a później zachorował jeden z pasażerów taksówki. Kierowca Andrei przez cały czas wykazywał niesamowitą reakcję i uczestnictwo! Bardzo ci za to dziękuję
Transfer zakończony. Dziękuję Ci. Kierowca spotkał się i wyraźnie dostarczył naszą rodzinę pod wskazany adres w Fiuggi.
WK
Dzięki za wspaniałą wycieczkę! W samą porę. Szybko. Komfort klasy. Grzecznie. Ciekawe. zawodowiec...)
Wyrazić opinię

Transport od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja)

Najlepszym sposobem, aby dostać się do Florencji, jest transfer od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja). Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od stacji kolejowej Santa Maria Novella (Florencja) jest dostępna w 10 kierunkach:

Transfer taksówką do Florencji

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Florencji - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Florencji jest dostępne z 37 punktów:

od 234 €
od 0 €
od 0 €
281 km (180 minut)
od 840 €
od 780 €
56 km (70 minut)
od 0 €
od 593 €
338 km (205 minut)
od 680 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.