Transfer z San Sebastian
na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne»

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z San Sebastian → Lotnisko Biarritz Anglet-Bayonne.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z San Sebastian na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne» jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 55 minut i kosztuje od 108 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 4 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 4-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa biznesowa za 132 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z San Sebastian na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne»

Odległość: 53 km. Czas podróży: 55 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
108 €
Comfort VW Passat, Toyota Fortuner, Toyota Camry, Chevrolet Suburban itp.
Klasa komfortu
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Do wygodnej podróży na duże odległości.
108 €
Micro VW Polo, Opel Corsa, Renault Clio, Skoda Fabia itp.
Mini ekonom
passangers 3
bagage 2
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Niedrogi transfer dla pary lub rodziny z dzieckiem.
108 €
Business Lexus GS, Mercedes E-class, Audi A6, BMW 5 Series itp.
Klasa biznesowa
passangers 3
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Wygodny samochód do podróży służbowych.
132 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w San Sebastian?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z San Sebastian na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne» o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 4-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: San Sebastian → Lotnisko Biarritz Anglet-Bayonne

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Pierwszy raz korzystałem z tej firmy i byłem bardzo zadowolony. Kierowcy spotkali się na lotnisku punktualnie, a także odebrali z hotelu o umówionej godzinie. Samochody są czyste i wygodne. Na pewno skorzystam z tej firmy następnym razem.
Wszystko w porządku, spotkaliśmy się na czas, ze znakiem, auto czyste, według mnie jeszcze wyższa klasa, kierowca Rosjanin, jeździ ostrożnie, był dopalacz dla dziecka. Wysoce zalecane!
zdecydowanie warto. Po locie transatlantyckim, zmęczony i opóźniony w podróży, nasz kierowca zawiózł nas prosto do naszego hotelu w Segowii, w 1,5 godziny podróży. Ignacio był miły i uprzejmy.
Kierowca przybył dziesięć minut wcześniej, bardzo sprytny i nieskazitelny najnowszy model Mercedesa klasy e, bardzo imponujący przez cały czas.
Doskonała usługa, z której korzystaliśmy już dwukrotnie. Działa jak marzenie, uprzejmy napęd, szybki i niezawodny. Na pewno skorzystam ponownie i zdecydowanie polecam znajomym i rodzinie.
Proces rezerwacji był łatwy, a aktualizacja statusu była jasna. Mój kierowca przyjechał po odbiór z wyprzedzeniem, przywitał mnie uprzejmie i pomógł szybko załadować bagaż. Jazda na lotnisko była płynna i wygodna, dawała mi spokój. Gorąco polecam UniTaxi.
MD
Miriam Dekel
16 września 2020
podróż zakończyła się naszą pełną satysfakcją. Kierowca był profesjonalny i bardzo miły.
Bardzo przyjazny kierowca. Musimy odebrać nasze klucze w innym miejscu i to nie był problem. Butelki na wodę dla gości w samochodzie. Byliśmy z 4 osobami i korzystaliśmy z furgonetki dla 7 osób.
SK
Wszystko poszło dobrze, bagaże zatrzymali, zadzwonił kierowca i powiedział, że czeka na wyjeździe. Spotkałem się i szybko doprowadzono do hotelu.
IS
Transfer poszedł świetnie. Świetny kierowca, poznany, spędził podczas podróży krótką wycieczkę po Madrycie. Wszystko jest po prostu SUPER: zarówno za cenę jak i za jakość obsługi!!!
Wyrazić opinię

Transport z San Sebastian

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z San Sebastian na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne». Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do San Sebastian powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z San Sebastian jest dostępna w 21 kierunku:

od 54 €
od 48 €
od 180 €
35 km (40 minut)
od 54 €
55 km (55 minut)
od 108 €
105 km (75 minut)
od 180 €
240 km (160 minut)
od 420 €
od 180 €
25 km (30 minut)
od 45 €

Transfer taksówką na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne»

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne» - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Biarritz «Anglet-Bayonne» jest dostępne z 7 punktów:

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.