Transfer z Rimini
na lotnisko w Rimini «Federico Fellini»

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Rimini → Federico Fellini Rimini Lotnisko.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Rimini na lotnisko w Rimini «Federico Fellini» jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 15 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Rimini na lotnisko w Rimini «Federico Fellini»

Odległość: 7 km. Czas podróży: 15 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Rimini?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Włoszech z Rimini na lotnisko w Rimini «Federico Fellini» o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Włoszech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Włoszech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Rimini → Federico Fellini Rimini Lotnisko

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

536 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Przyjazny kierowca seigneur, spotkał się na czas i szybko dostarczony do hotelu pięknym samochodem, gracja!?
WS
William Samios
24 października 2020
Doskonała obsługa od kompetentnego, profesjonalnego młodego człowieka. Pogoda była okropna, a jazda trudna, ale radził sobie całkiem nieźle.
OI
Olena Iwanowa
14 września 2020
Kierowca spotkał się ze mną na czas. Dostarczone bez problemów. Wszystko na najwyższym poziomie! Polecić!
Kiedy dotarliśmy do centrum Neapolu, nasz telefon nie działał dobrze. i dobrze mówię po angielsku. Ale kierowca D. pomógł i spotkaliśmy się. D. jest dobrym kierowcą. O Neapolu, Pompejach, Sorrento, Amalfi i mówił positano. Uczył nas historii i pomagania w podróży.
Doskonała obsługa - nasz pociąg się spóźniał i wysłałem SMS-a do kierowcy, aby go powiadomić - to nie był problem. Nasz kierowca był przyjazny i profesjonalny, pomógł nam załadować i rozładować nasz ciężki bagaż i dostarczył nas pod nasze drzwi! Zdecydowanie polecam...
DH
Delwar Hussain
13 stycznia 2021
Byłem zadowolony z obsługi ze strony kierowcy, doceniłem fakt, że czekał na lotnisku z moim nazwiskiem na karcie. Bardzo czysty pojazd. Dziękuję Ci.
Dostaliśmy wspaniałego kierowcę - bez problemu czekał na nas pół godziny z powodu opóźnień bagażowych, wszędzie pomagał nam z bagażami, opowiadał nam wiele ciekawych rzeczy o Rzymie i Włoszech. Podróż rozpoczęła się pozytywnie w dużej mierze dzięki niemu.
Wielkie dzięki za wykonaną usługę. Wszystko było na czas, Klasa wygodna i za z góry ustaloną cenę! Dzięki za profesjonalizm!
WK
Władimir Kozyrie
14 maja 2020
Dziękuję Ci! Samochód został dostarczony na czas. Mile zaskoczony, że kierowca jest z Rosji. Przyjechaliśmy o wyznaczonej godzinie. Z wyjazdu pozostawił dobre wrażenie!
AA
Anastazja Alesz
18 listopada 2019
Wszystko poszło idealnie! Kierowca zadzwonił z góry, zorientowany gdzie nas spotka, bardzo uprzejmy i pomocny. Dziękujemy, w razie potrzeby chętnie skorzystamy z Twojej taksówki.
Wyrazić opinię

Transport z Rimini

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z Rimini na lotnisko w Rimini «Federico Fellini». Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Rimini powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Rimini jest dostępna w 11 kierunkach:

123 km (75 minut)
od 341 €
30 km (50 minut)
od 0 €
od 0 €
od 902 €
od 0 €
120 km (75 minut)
od 341 €
17 km (30 minut)
od 0 €
32 km (35 minut)
od 0 €
270 km (180 minut)
od 536 €

Transfer taksówką na lotnisko w Rimini «Federico Fellini»

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko w Rimini «Federico Fellini» - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko w Rimini «Federico Fellini» jest dostępne z 15 punktów:

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.