Transfer od Playa del Ingles
na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od Playa del Ingles → Lotnisko na Gran Canarii.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od Playa del Ingles na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od Playa del Ingles na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria

Odległość: 35 km. Czas podróży: 25 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Playa del Inglés?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii od Playa del Ingles na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Playa del Inglés → Lotnisko na Gran Canarii

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Świetny serwis! Zalecana!
Wszystko zgodnie z zamówieniem, kierowca trochę się spóźnił, bo 7 minut, ale podróż była doskonała
Samochód jest w doskonałym stanie, kierowca jest bardzo adekwatny i rosyjskojęzyczny. Wrażenia z wyjazdu są jak najbardziej pozytywne. Kierowca czekał na nieco opóźniony lot i pomagał z walizkami. Wszystko ok!
Kierowca spotkał mnie ze znakiem, bardzo schludnie ubrany, pomógł z bagażami, autem wyższej klasy niż zamówiony, przyjechaliśmy z klasą komfortuom, bardzo dziękujemy. Chętnie zamówię ponownie. Tak trzymaj !!!
Wszystko na czas , Klasa komfortuno , bezpieczna ! Przede wszystkim pochwały! Super! Dzięki :)
Nie ma na co narzekać! Może jeden fakt, który zauważyłem, to to, że zwykle kierowca przyjeżdża z krzesełkiem dla dziecka nieumocowanym. W końcu nie używam go, ponieważ nie mam czasu i nie znam wszystkich typów, aby zrobić to sam.
Doskonała obsługa. Rosyjskojęzyczny kierowca. Czekał na nas 2 godziny (z winy przewoźnika bagaż był opóźniony). Wszystko wyjaśniłem i pomogłem. Samochód jest czysty. Dzięki!!!!
Dziękuję Ci! Wszystko jest jak zawsze doskonałe!
ER
Elena Remennikow
31 października 2019
Wszystko poszło świetnie! Kierowca B. przyjechał nawet trochę przed wyznaczonym czasem, był bardzo miły i pojechaliśmy bez incydentów i na czas na lotnisko! Dzięki, świetna obsługa!
K
Karen Mitchell
27 października 2020
doskonała obsługa. Nasz samolot był spóźniony o 3 godziny, a kierowca wciąż nas odbierał!
Wyrazić opinię

Transport od Playa del Ingles

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer od Playa del Ingles na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na playa del ingles powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od Playa del Ingles jest dostępna w 2 kierunkach:

Transfer taksówką na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria jest dostępne z 18 punktów:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.