Transfer z Pizy
na lotnisko w Pizie

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Pizy → Port lotniczy Piza.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Pizy na lotnisko w Pizie jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 10 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Pizy na lotnisko w Pizie

Odległość: 6 km. Czas podróży: 10 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Pizie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Włoszech z Pizy na lotnisko w Pizie o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Włoszech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Włoszech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Piza → Port lotniczy Piza

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

536 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

JC
Jorge Claro
16 września 2020
Punktualnie i bardzo uprzejmie. Bardzo dobra obsługa, bardzo dziękuję?
Bardzo mi się wszystko podobało. Kierowca czekał w hali przylotów, pomagał z bagażami na lotnisku iw hotelu. Kierowca mówi po rosyjsku, bardzo uprzejmy, samochód czysty, szybko dojechaliśmy. Dzięki za świetną obsługę, wrócimy!
Kierowca był całkiem miły i w sam raz. Podczas transferu do portu świetnie się bawiliśmy. Absolutnie mogę polecić UniTaxi.
VP
Vladimira Paniso
05 września 2020
Kierowca przyjechał trochę wcześniej niż się umówiliśmy, ale było dobrze, podróż była bezpieczna, samochód czysty i duży zgodnie z zamówieniem. Dziękuję Ci! Zdecydowanie polecam swoją firmę taksówkarską.
Bardzo przyjemna podróż, czysty samochód i miły kierowca?
Obsługa była najlepsza, jakiej doświadczyłem. Bardzo uprzejmy i profesjonalny.
Dziękuję UniTaxi! Wszystko było w porządku, pomimo dużego opóźnienia spowodowanego nieprzyzwoicie długą kontrolą paszportową. Specjalne podziękowania za wsparcie językowe w rozwiązywaniu powstałych problemów. Jurij.
KT
Koch Thomas
26 września 2020
Sehr nett und freundlich, ruhige angenehme Fahrweise. Sehr gute Auffindbarkeit des Fahrers am Flughafen. Sehr zu empfehlen.
Kierowca mówi po rosyjsku, spotkał się ze znakiem na wyjeździe, pomógł zabrać i załadować i rozładować walizki. Samochód jest dobry, przyjechał szybko. Po drodze zaproponował skorzystanie z Wi-Fi. Wszystkim to się podobało. Dziękuję Ci!
Zamówiliśmy samochód Klasę ekonomiczną, ale przyjechał duży dobry samochód BMW hatchback, więc wszystkie nasze walizki pasują. Kierowca pomógł załadować i rozładować bagaż. Samochód przyjechał na czas. Więc wszystko nam się podobało, będziemy nadal korzystać
Wyrazić opinię

Transport z Pizy

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z Pizy na lotnisko w Pizie. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Pizy powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Pizy jest dostępna w 18 kierunkach:

6 km (10 minut)
od 0 €
od 0 €
17 km (25 minut)
od 0 €
25 km (25 minut)
od 0 €
370 km (240 minut)
od 738 €
od 285 €
od 1 396 €
80 km (60 minut)
od 0 €
40 km (40 minut)
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko w Pizie

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko w Pizie - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko w Pizie jest dostępne z 48 punktów:

6 km (10 minut)
od 0 €
od 256 €
od 0 €
34 km (25 minut)
od 0 €
od 195 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.