Transfer z Pizy
na lotnisko w Pizie

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Pizy → Port lotniczy Piza.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Pizy na lotnisko w Pizie jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 10 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Pizy na lotnisko w Pizie

Odległość: 6 km. Czas podróży: 10 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Pizie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Włoszech z Pizy na lotnisko w Pizie o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Włoszech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Włoszech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Piza → Port lotniczy Piza

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

536 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

MZ
Bardzo uprzejmy, punktualny i sprawny kierowca. Dziękuję Ci.
Wygodny fotel, Wi-Fi (tak, WI-FI w samochodzie!) i półfinały Eurobasketu na moim iPhone TV. Przykro mi było wychodzić z samochodu. Dziękuję Michele za wspaniałą podróż!
Dziękuję Ci! Wszystko poszło świetnie! A poznaliśmy się i przyjechaliśmy z klasą wysokiegoom! Tak, zaprezentowali też butelkę wina! Kierowca Oleg dobra robota!
DS
Daria Sidorowa
02 sierpnia 2019
Transfer bardzo mi się podobał, szybko, wszystko zgodnie z planem, po drodze kierowca opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy, które przydały się na nasze wakacje, specjalne podziękowania dla niego za to.
AA
Anthony A.
13 stycznia 2020
idealny. Kierowca był tam na czas, aby się z nami spotkać. Był przyjazny i pomocny Doceniamy jego bezpieczną jazdę. To była świetna usługa. Dziękuję Ci
MT
Mikolaj Trenkner
26 listopada 2020
Świetna obsługa, panie Em. jest bardzo miłym człowiekiem, naprawdę polecamy tego człowieka w transferze z lotniska Wenecja-Treviso! Również samochód był znacznie większy niż się spodziewamy, bardzo wygodny i szybki transfer. Jesteśmy bardzo pewni, że skorzystamy z UniTaxi w następnej podróży.
WA
kierowca spotkał się na lotnisku. Pomógł w różnych sprawach. W drodze do hotelu pokazał mi historyczne miejsca i opowiedział o nich. W hotelu odprowadził mnie do recepcji. Podobała mi się wycieczka. Komfortowa i Klasa komfortuno.
WK
Władimir Kozyrie
14 maja 2020
Dziękuję Ci! Samochód został dostarczony na czas. Mile zaskoczony, że kierowca jest z Rosji. Przyjechaliśmy o wyznaczonej godzinie. Z wyjazdu pozostawił dobre wrażenie!
SP
Siergiej Paljano
05 marca 2020
Podróż przebiegła bardzo dobrze. M. był bardzo miły, przekazał nam wiele przydatnych informacji.
IN
Podróż przebiegła bez zarzutu, kierowca spotkał się ze mną na lotnisku na czas, zgodnie z obietnicą, szybko i bez problemów dowieziony do hotelu. Miła niespodzianka - mówił po rosyjsku!! Dziękuję Ci!
Wyrazić opinię

Transport z Pizy

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko w Pizie, jest transfer z Pizy. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Pizy powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Pizy jest dostępna w 18 kierunkach:

6 km (10 minut)
od 0 €
od 0 €
17 km (25 minut)
od 0 €
25 km (25 minut)
od 0 €
370 km (240 minut)
od 802 €
od 0 €
40 km (40 minut)
od 0 €
80 km (60 minut)
od 0 €
od 1 230 €
135 km (120 minut)
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko w Pizie

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko w Pizie - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko w Pizie jest dostępne z 48 punktów:

6 km (10 minut)
od 0 €
od 0 €
od 0 €
34 km (25 minut)
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.