Transfer z Pizy
na lotnisko w Pizie

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Pizy → Port lotniczy Piza.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Pizy na lotnisko w Pizie jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 10 minut i kosztuje od 420 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 3 klasy samochodów: od niedrogich "Minibus 7 pas" dla 7 osób i 7-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa biznesowa za 450 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Pizy na lotnisko w Pizie

Odległość: 6 km. Czas podróży: 10 min.
Minibus 7pax Toyota Hiace, Opel Vivaro, Hyundai H-1 itp.
Minibus 7 pas
passangers 7
bagage 7
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Dla grupy 4-7 osób lub dużego bagażu.
420 €
Premium Minibus 6pax Mercedes V-class, Mercedes Viano Premium,Toyota Alphard itp.
Minibus premium 6 pas
passangers 6
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Transfer klasy biznes dla grupy 4-6 osób.
450 €
Business Lexus GS, Mercedes E-class, Audi A6, BMW 5 Series itp.
Klasa biznesowa
passangers 3
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Wygodny samochód do podróży służbowych.
450 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Pizie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Włoszech z Pizy na lotnisko w Pizie o dowolnej pojemności - od taniego Minibus 7 pas dla 7 osób do 7-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Włoszech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Włoszech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Piza → Port lotniczy Piza

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

536 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Bardzo wygodna obsługa. Wygodne, że działa w różnych krajach, taryfy są korzystne. Kierowca przyjechał na umówioną godzinę, wszystkie informacje o transferze z kontaktami kierowcy otrzymał wcześniej SMS-em. Kierowca jest cudowny. Wielkie dzięki
AB
Alkhoori Bader
29 stycznia 2020
To było świetne, a kierowca przybył na czas i był bardzo miły i pomocny.
Cieszymy się, że był wcześnie. Płynna jazda z Florencji na lotnisko w Pizie. Zupełnie nowy i czysty Mercedes Benz Van !!! Polecę znajomym. Dzięki!
GC
doskonała obsługa. Kierowcy byli na czas z tabliczką z nazwiskiem. uprzejmy i profesjonalny. Wysoce polecany. George Cassar-Malta
JK
Jana Konowałowa
01 listopada 2020
Bardzo zadowolony z usługi. Począwszy od komunikacji z operatorem, a skończywszy na podróży taksówką. Wszystko jasne, zrozumiałe, bezproblemowe i na czas. Na pewno skorzystam ponownie i polecam znajomym.
Witam! Bardzo zadowolony z wyjazdu. Kierowca spotkał się na lotnisku, był uprzejmy, uczynny i ostrożny podczas jazdy. Mamy najbardziej pozytywne wrażenia. Dziękuję Ci!
AB
Nawet z opóźnieniem lotu zostaliśmy powitani i zabrani do hotelu. Kierowca jest rosyjskojęzyczny, bardzo przyjazny i udzielił kilku rad. Byliśmy zadowoleni. UniTaxi-taxi tak trzymaj!
Niezawodna i terminowa obsługa bardzo przeze mnie doceniana, będąca pierwszym gościem we Włoszech. Mój kierowca był uprzejmy i przyjazny.
WP
Transfer jest po prostu super, kierowcy bardzo się podobało, wygląda na to, że długa podróż przeleciała jakieś 15 minut.
AG
Andriej Goriukow
06 grudnia 2020
Spotkali nas na lotnisku w Weronie. Wszystko zgodnie z planem. Kierowca ze znakiem. Uprzejmy, uśmiechnięty :-) Samochód Mercedes Viano. Czysty, świeży. Dostarczona szybko do hotelu. Bardzo wygodna i Klasa komfortuno. Dla Ciebie pieniądze, jak prosta taksówka, ale o wiele lepiej! Zdecydowanie polecam!
Wyrazić opinię

Transport z Pizy

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko w Pizie, jest transfer z Pizy. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Pizy powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Pizy jest dostępna w 18 kierunkach:

6 km (10 minut)
od 420 €
od 0 €
17 km (25 minut)
od 0 €
25 km (25 minut)
od 420 €
370 km (240 minut)
od 420 €
od 0 €
od 1 230 €
80 km (60 minut)
od 0 €
40 km (40 minut)
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko w Pizie

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko w Pizie - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko w Pizie jest dostępne z 48 punktów:

6 km (10 minut)
od 420 €
od 540 €
od 480 €
34 km (25 minut)
od 420 €
od 780 €
od 420 €
od 480 €
od 204 €
od 540 €
od 0 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.