Transfer od Olhana
na lotnisko w Faro

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od Olhana → Lotnisko w Faro.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od Olhana na lotnisko w Faro jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 20 minut i kosztuje od 31 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 2 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 4-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa komfortu za 35 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od Olhana na lotnisko w Faro

Odległość: 15 km. Czas podróży: 20 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
31 €
Comfort VW Passat, Toyota Fortuner, Toyota Camry, Chevrolet Suburban itp.
Klasa komfortu
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Do wygodnej podróży na duże odległości.
35 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Olyan?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Portugalii od Olhana na lotnisko w Faro o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 4-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Portugalii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Portugalii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Olyan → Lotnisko w Faro

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

115 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

świetny serwis! łatwa rezerwacja, świetna wartość. zdecydowanie użyj go ponownie. gorąco polecam!!!!
ZA
Zoran Aleksic
22 października 2020
Alex był doskonałym kierowcą. Miał testy miętówek i poduszek i zatrzymał się po drodze, aby dostać szybką przekąskę i kawę.
Kierowca odebrał mnie we właściwe miejsce i był tam 10 minut przed umówionym czasem :). Był miły i wszystko było bardzo dobre. Zdecydowanie zarezerwowałbym go ponownie, ponieważ był tańszy jako taksówka i ładniejszy.
Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Dokładny czas! Nowy, czysty, wygodny samochód. Uprzejmy, pomocny kierowca! Widziałem to w wielu krajach! Poleciłbym to!
JB
nasz kierowca był uprzejmy i profesjonalny i odebrał nas kilka minut wcześniej, więc nie musiałem czekać i martwić się o wyjazd na czas. Dowiózł nas na lotnisko w odpowiednim czasie na nasz lot. polecam usługę.
idealny. Kierowca przyjechał nawet 10 minut przed rozkładem, co było bardzo miłe i nie potrzebowałem stresu z czasem lotu.
F. był świetną zabawą i po drodze dostaliśmy wiele informacji. Myślał, że mu płacisz, ale daliśmy mu 35 euro, jak przy rezerwacji. Na pewno znowu was użyję. Dzięki.
Podróż poszła dobrze. Piękny, czysty przestronny pojazd. Nasz kierowca uprzejmie trzymał dla nas parasol, ponieważ padało. Był duży ruch i myślę, że wybrał objazd, aby go ominąć. Dotarłem na lotnisko w odpowiednim czasie?
Nasz samolot przyleciał 1,5 godziny później niż wskazano. Kierowca nas spotkał! Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego kierowcy - uprzejmi, sympatyczni!! Pomógł nam znaleźć odpowiedni budynek i podnieść bagaż do mieszkania. Wielkie dzięki!!!!!
Idealny, na czas i dobry samochód do transferu.
Wyrazić opinię

Transport od Olhana

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer od Olhana na lotnisko w Faro. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Olhan powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od Olhana jest dostępna w 1 kierunku:

15 km (20 minut)
od 31 €

Transfer taksówką na lotnisko w Faro

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko w Faro - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko w Faro jest dostępne z 47 punktów:

od 39 €
15 km (20 minut)
od 31 €
22 km (22 minuty)
od 32 €
85 km (70 minut)
od 96 €
od 34 €
od 84 €
od 54 €
od 66 €
od 54 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.