Transfer z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer
do Norymbergi

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer → Norymberga.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer do Norymbergi jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 15 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer do Norymbergi

Odległość: 9 km. Czas podróży: 15 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Niemczech z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer do Norymbergi o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Niemczech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Niemczech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Port lotniczy Norymberga im. Albrechta Dürera → Norymberga

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

152 opinie ze średnią oceną 4.74 na 5

KA
Kerimkulova Amin
25 października 2021
Lotnisko w Stuttgarcie - Fryburg Bryzgowijski (DE), Minibus 7 pas
Obsługa jest całkowicie zorientowana na klienta i wygodna. Taksówkarz jest bardzo profesjonalny, mógł przyjechać wcześniej, poprawił czas przylotu i pomógł z bagażami. Transfer był doskonały.
Nasz kierowca wysłał nam SMS-a nie tylko, gdzie się z nim spotkać, ale także jego zdjęcie, abyśmy mogli go łatwo zidentyfikować, gdy opuściliśmy lotnisko. Był pomocny z naszymi torbami, uprzejmy i dobrze jechał. Pojazd był czysty i wygodny. Zdecydowanie ładniejszy niż zwykła taksówka.
Wszystko poszło zgodnie z planem, kierowca przyszedł i chodził, aż nas znalazł, był bardzo przyjazny i profesjonalny, bardzo dobra obsługa i fajny samochód.
Bardzo zadowolony! Uprzejmy kierowca spotkał nas tuż przy wyjściu do poczekalni, pomógł wnieść nasze walizki do samochodu, samochód okazał się wyższej klasy - minivan zamiast Klasy jakościa, pojechaliśmy szybko i bez incydentów bezpośrednio na hotel.
10. Kierowca przyjechał na czas i pomógł z bagażem. Miła obsługa i fajny samochód. Zdecydowanie polecam.
Podziękowania dla Kierowcy Y. za profesjonalizm i Klasę komfortu!
To była bardzo dobra wycieczka z miłym kierowcą, który podzielił się przydatnymi informacjami o Niemczech.
OK
Wielkie dzięki! Wszystko super: powitał nas bardzo sympatyczny, rosyjskojęzyczny kierowca, szybko dowieziono nas na umówione miejsce komfortowym autem Klasy, świetnie się bawiliśmy rozmawiając z kierowcą na wycieczce.
Dzięki kierowcy! Wyjazd był udany, nawet po drodze sugerował zabytki i jak się tam dostać!!!! Zmęczony bardzo zadowolony!!! Dziękuję, super obsługa: wyraźnie wysłałem potwierdzenie, a potem przypomnienie!!!!!!
Obie wyprawy poszły bardzo dobrze. Byłem mile zaskoczony, że obaj kierowcy byli rosyjskojęzyczni i oprócz funkcji czysto jezdnych dużo opowiadali o kraju. Dobre samochody.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer do Norymbergi. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko w Norymberdze Albrecht Dürer powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska w Norymberdze Albrecht Dürer jest dostępna w 19 kierunkach:

Transfer taksówką do Norymbergi

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Norymbergi - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Norymbergi jest dostępne z 12 punktów:

od 300 €
od 600 €
175 km (125 minut)
od 290 €
od 360 €
od 432 €
117 km (120 minut)
od 438 €
220 km (135 minut)
od 634 €
68 km (60 minut)
od 313 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.