Transfer z Netanji
na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Netanji → Lotnisko Ben Gurion Tel Awiw.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Netanji na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 45 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Netanji na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw)

Odległość: 52 km. Czas podróży: 45 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Netanja?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Izraelu z Netanji na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Izraelu

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Izraelu lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Netanja → Lotnisko Ben Gurion Tel Awiw

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

43 opinie ze średnią oceną 4.98 na 5

Wszystko w porządku. Kierowca przybył na czas, był uprzejmy i przyjazny. Samochód jest bardzo czysty, łącznie z fotelikiem dla dziecka. Byliśmy zadowoleni z wyjazdu. I odtąd zamierzamy korzystać z usług UniTaxi.
Obsługa bardzo mi się podobała! Ale z jakiegoś powodu kierowca nie mógł się do mnie dodzwonić dzień przed wyjazdem. Numer telefonu był poprawny, chyba coś z operatorem telekomunikacyjnym. I wszystko jest w porządku. Na pewno skorzystam z usługi ponownie. Powodzenia !
JW
Dzięki, zadowolony z podróży. Kierowca jest wspaniały, doradzimy każdemu kontakt z Twoją firmą!
Kierowca na czas, bardzo miły, wszystko było idealne i następnym razem skontaktuję się z tobą ponownie w tym celu. Z wyrazami szacunku
WG
Władimir Grońsk
24 sierpnia 2020
Podróż poszła świetnie. Uprzejmy kierowca, komfortowe auto Klasy. Wielkie dzięki.
Bardzo przyjazny kierowca. Ostrzegł nas przed długimi kolejkami do ochrony na lotnisku i zaproponował, że wyjedzie trochę wcześniej niż się spodziewaliśmy. Dostarczony bardzo starannie, pomógł z bagażem. Byliśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję Twojej firmie za doskonałą obsługę.
Wielkie dzięki! Przyjechaliśmy szybko. Kierowca V. jest świetny.
Świetna obsługa, kierowca starał się pomóc i razem trafiliśmy we właściwe miejsce, choć był namacalny problem - za dużo bagażu jak na standardowe auto.
Punktualny, dokładny, bardzo pozytywny, uprzejmy kierowca. Przybył wcześniej, spotkał się, pojechał szybko. Przyjechaliśmy w dobrym nastroju. Wielkie dzięki!
Podróż poszła dobrze. Kierowca, ma na imię S., spotkał nas z tabliczką z moim nazwiskiem przy wyjściu z lotniska. W drodze nie nachalnie krótko opowiadaliśmy, jakie miasta i miejsca mijamy. Podobała nam się usługa i nadal będziemy z niej korzystać. Dziękuję Ci.
Wyrazić opinię

Transport z Netanji

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw), jest transfer z Netanji. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Netanji powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Netanji jest dostępna w 6 kierunkach:

od 0 €
42 km (33 minuty)
od 0 €
110 km (120 minut)
od 0 €
55 km (75 minut)
od 0 €
40 km (54 minuty)
od 0 €
18 km (25 minut)
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) jest dostępne z 37 punktów:

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.