Transfer z Netanji
na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Netanji → Lotnisko Ben Gurion Tel Awiw.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Netanji na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 45 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Netanji na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw)

Odległość: 52 km. Czas podróży: 45 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Netanja?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Izraelu z Netanji na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Izraelu

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Izraelu lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Netanja → Lotnisko Ben Gurion Tel Awiw

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

43 opinie ze średnią oceną 4.98 na 5

GO
Kierowca był na miejscu na czas, pomógł z naszymi bagażami był bardzo uprzejmy i przyjazny i dostarczył nas do celu bez incydentów:)
Wielkie dzięki! Przyjechaliśmy szybko. Kierowca V. jest świetny.
Dziękuję G. wspaniale dostarczone do hotelu!
Cieszę się, że zarezerwowałem transfer. Skontaktowano się ze mną wcześniej, ostrzegłem, że drogi będą zamknięte ze względu na przejażdżkę rowerem, uzgodniłem nowy termin. Dziękuję UniTaxi!
Mimo ogromnego opóźnienia (około trzech godzin) z przyczyn technicznych lotniska, czekał na nas kierowca. Dzięki jeszcze raz!
Dzięki za jakość i szybką obsługę! Specjalne podziękowania dla kierowcy I.! Udzielili wielu dobrych rad przy przylocie i wylocie z Izraela! Polecam wszystkim Twoją firmę. Dziękuję Ci! T. Golovacheva
doskonały kierowca pod każdym względem, pomocny i uprzejmy. Podróż była bardzo przyjemna. Dziękuję Ci.
Punktualny, dokładny, bardzo pozytywny, uprzejmy kierowca. Przybył wcześniej, spotkał się, pojechał szybko. Przyjechaliśmy w dobrym nastroju. Wielkie dzięki!
Jestem bardzo wdzięczny UniTaxi. W obcym kraju spotkali mnie rosyjskojęzyczni kierowcy. Oboje są mili w komunikacji, pozytywni ludzie, drogo przelecieli z nimi niezauważeni. Zgłoszenie samochodów terminowo iw wyznaczonych miejscach. Nie było żadnych problemów. Bardzo dziękujemy za wygodną obsługę.
VV
Vitali Vorotila
02 października 2020
Podobało mi się to bardzo! Spotkaliśmy się na czas. Kierowca opowiedział o Izraelu, gdzie i co się znajduje itp. Dziękuję Ci!
Wyrazić opinię

Transport z Netanji

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw), jest transfer z Netanji. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Netanji powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Netanji jest dostępna w 6 kierunkach:

od 0 €
42 km (33 minuty)
od 0 €
110 km (120 minut)
od 0 €
55 km (75 minut)
od 0 €
40 km (54 minuty)
od 0 €
18 km (25 minut)
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) jest dostępne z 37 punktów:

Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.