Transfer z Maspalomas
na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Maspalomas → Lotnisko na Gran Canarii.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Maspalomas na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Maspalomas na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria

Odległość: 35 km. Czas podróży: 25 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Maspalomas?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z Maspalomas na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Maspalomas → Lotnisko na Gran Canarii

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

bardzo dobry. Kierowca był bardzo przyjazny. Nie zmienił się jednak, co byłoby trochę problemem, gdyby pasażer nie miał dokładnej zmiany?
Przy odprawie paszportowej byliśmy spóźnieni o ponad godzinę, ale kierowca czekał na nas i wyszedł na spotkanie.
było bardzo dobre. Doskonała obsługa i bardzo uczciwa cena. Skorzystam częściej również dla naszego hotelu.
Fantastyczna obsługa od początku do końca. Nasz kierowca J. nie mógł być bardziej pomocny, przeszedł ponad dyżur - jest prawdziwym atutem Twojej firmy! Dobra robota, UniTaxi, oby tak dalej.
I tam i z powrotem spotkały się wyraźnie na czas ze znakiem. Dostarczone szybko i bez problemów. Użyję w przyszłości. Zapłaciłem pełną kwotę za pośrednictwem strony.
AW
Andriej Waganow
03 września 2020
Wszystko było super: kierowca przyjechał z wyprzedzeniem, transfer był profesjonalny i na czas, pomógł z bagażem i zakwaterowaniem w hotelu!
Kierowca był bardzo przyjazny. Próbowałem mówić po angielsku, co naprawdę doceniliśmy. Sprawiła, że ​​podróż była bardzo przyjemna. Był również na czas i łatwy do zlokalizowania.
Zamówiłem taksówkę mniej niż 24 godziny przed moim odbiorem w Fuengirola o 9 rano, a kierowca był tam 10 minut przed ręką, więc byłem pod wrażeniem, że zabrał nas na lotnisko w Maladze w komfortowych warunkach i był dżentelmenem, na pewno skorzystam z tej firmy ponownie.
Wszystko było idealne, dziękuję. Kierowca czekał na mnie w wyznaczonym miejscu spotkania, wyraźnie pokazując swój znak z moim imieniem. Był bardzo uważny, a pojazd był bardzo przestronny.
Przeniesienie się odbyło, usługa jest w pełni usatysfakcjonowana! Dziękujemy za zapewnienie wysokiej jakości usług.
Wyrazić opinię

Transport z Maspalomas

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z Maspalomas na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Maspalomas powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Maspalomas jest dostępna w 2 kierunkach:

Transfer taksówką na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria jest dostępne z 18 punktów:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.