Transfer z lotniska Jorge Chávez (Lima)
w okolice «Miraflores» (Lima)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Jorge Chávez (Lima) → Dystrykt Miraflores Lima.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Jorge Chávez (Lima) w okolice «Miraflores» (Lima) jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 65 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Jorge Chávez (Lima) w okolice «Miraflores» (Lima)

Odległość: 20 km. Czas podróży: 65 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Jorge Chávez (Lima)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Peru z lotniska Jorge Chávez (Lima) w okolice «Miraflores» (Lima) o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Peru

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Peru lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Lima-Jorge Chávez → Dystrykt Miraflores Lima

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

0 ze średnią oceną 0 na 5

Wyrazić opinię

Transport z lotniska Jorge Chávez (Lima)

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Jorge Chávez (Lima) w okolice «Miraflores» (Lima). Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko «Jorge Chavez» (Lima) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Jorge Chávez (Lima) jest dostępna w 7 kierunkach:

Transfer taksówką w okolice «Miraflores» (Lima)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer w okolice «Miraflores» (Lima) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi w okolice «Miraflores» (Lima) jest dostępne z 1 punktu:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.