Transfer z lotniska Las Palmas de Gran Canaria
na playa del ingles

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Las Palmas de Gran Canaria → Playa del Inglés.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Las Palmas de Gran Canaria na playa del ingles jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Las Palmas de Gran Canaria na playa del ingles

Odległość: 35 km. Czas podróży: 25 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Las Palmas de Gran Canaria?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska Las Palmas de Gran Canaria na playa del ingles o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko na Gran Canarii → Playa del Inglés

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Wszystko poszło dobrze. Kierowca mówił po rosyjsku. Nie tylko spotykał się i prowadził, ale także pomagał jako tłumacz podczas meldowania się w hotelu. Wielkie dzięki!
Wszystko było idealne. Kierowca był na lotnisku punktualnie, bardzo miły i pomocny. Transfer był naprawdę doskonały. Dziękuję za wszystko.
Doskonała obsługa. Rosyjskojęzyczny kierowca. Czekał na nas 2 godziny (z winy przewoźnika bagaż był opóźniony). Wszystko wyjaśniłem i pomogłem. Samochód jest czysty. Dzięki!!!!
Przeniesienie się odbyło, usługa jest w pełni usatysfakcjonowana! Dziękujemy za zapewnienie wysokiej jakości usług.
Mój lot był opóźniony o dwie godziny, ale zgodnie z obietnicą dostałem taksówkę. Jestem bardzo zadowolona z tej usługi! Dziękuję Ci!
BW
Niesamowite przeżycie. Zgodnie z zaleceniami kierowca czekał w hali przylotów. Wszystko poszło bardzo sprawnie i polecam to wszystkim
Dziękuję bardzo!!! M. (kierowca) specjalne podziękowania
Kierowca przyjechał na czas, bardzo sympatyczny, samochód Klasa jest wygodny, wszystko na wysokim poziomie. Bez jednej skargi. Ceny są adekwatne. Zdecydowanie polecę moim znajomym.
W porządku! Na terminalu przywitał nas bardzo sympatyczny, uprzejmy rosyjskojęzyczny kierowca z tabliczką. Maszyna odpowiadała parametrom zamówienia. Pomógł z walizkami, szybko dostarczony do mieszkania. Dziękuję Ci.
Kierowca robił wszystko, aby być pomocnym i zabrał mojego męża na wózku inwalidzkim na lotnisko, a nawet poszedł z nim do punktu pomocy. Był niezwykle uprzejmy i bardzo mądry. Z pewnością poleciłbym zarówno kierowcę, jak i UniTaxis, również ich ceny były najtańsze.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Las Palmas de Gran Canaria

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Las Palmas de Gran Canaria na playa del ingles. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Las Palmas de Gran Canaria jest dostępna w 20 kierunkach:

Transfer taksówką na playa del ingles

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na playa del ingles - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na playa del ingles jest dostępne z 3 punktów:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.