Transfer z lotniska Las Palmas de Gran Canaria
do Las Palmas de Gran Canaria

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Las Palmas de Gran Canaria → Las Palmas de Gran Canaria.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 30 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria

Odległość: 30 km. Czas podróży: 30 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Las Palmas de Gran Canaria?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko na Gran Canarii → Las Palmas de Gran Canaria

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

IK
Irina Kravtsenko
27 października 2020
Wszystko jasne, żadnych problemów, chociaż lot był opóźniony o 3 h. Dziękuję!
Witam! Bardzo przyjemny kierowca. Spotkał nas przy wejściu do hotelu, pomógł załadować i rozładować nasze walizki. Przyjechaliśmy z Klasą komfortem i na czas. Bardzo dziękujemy za Wasze usługi!
Wszystko na najwyższym poziomie!
Zamówiliśmy transfer na Teneryfę dla dużej firmy. Zapłaciliśmy 100% od razu na kartę przy zamówieniu (tam zabrali przelew zwrotny). Bardzo wygodne, kierowca nie musiał płacić więcej. Spotkaliśmy się i odebraliśmy w umówionym miejscu o wyznaczonej godzinie. Zamawiaj, doradzamy.
WK
Wszystko poszło z hukiem, kierowca z tabliczką spotkał mnie przy wyjściu z hali odbioru bagażu. Wspaniały autobus. Zabrano nas do hotelu w 20 minut. Cena jest niższa niż u innych przewoźników. Dziękuję Ci.
Wszystko poszło idealnie! Kierowca skontaktował się dzień przed wyjazdem i zalecił wyjazd nieco wcześniej. Kierowca jest uprzejmy, punktualny i towarzyski. Pomogliśmy z bagażem, na lotnisku udaliśmy się do wózka bagażowego i załadowaliśmy nasze walizki. Wielkie dzięki!
Znakomity transfer, znakomity kierowca, który zdążył przeprowadzić krótką wycieczkę i zaprowadzić pod drzwi mieszkania. Wszystko jest na najwyższym poziomie, dziękuję
GG
Kierowca był przyjazny i bardzo punktualny o 2 w nocy w punkcie odbioru. Na lotnisku w Walencji dostał resztę wpłaty w wysokości 115 €. Zapłaciliśmy z góry Visa 24 €. Dobra organizacja i obsługa! Wielkie dzięki!
JS
Jürgen Schuller
10 stycznia 2021
Empfehlenswert: Pünktlichkeit, Freundlichkeit, Fahrzeug, Preis-Leistungsverhältnis: alles hervorragend!!! Immer wieder!
dobra wygodna obsługa. przyjazny kierowca. Zdecydowanie polecam. Eliminuje kłopoty z szukaniem taksówki, gdy czeka na Ciebie kierowca.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Las Palmas de Gran Canaria

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Las Palmas de Gran Canaria jest dostępna w 20 kierunkach:

Transfer taksówką do Las Palmas de Gran Canaria

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Las Palmas de Gran Canaria - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Las Palmas de Gran Canaria jest dostępne z 1 punktu:

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.