Transfer z lotniska Las Palmas de Gran Canaria
do Las Palmas de Gran Canaria

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Las Palmas de Gran Canaria → Las Palmas de Gran Canaria.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 30 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria

Odległość: 30 km. Czas podróży: 30 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Las Palmas de Gran Canaria?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko na Gran Canarii → Las Palmas de Gran Canaria

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.88 na 5

Cezar jest bardzo dobrym kierowcą! Bardzo dobry mówca po angielsku. Cieszyliśmy się każdą minutą transferu. 6 gwiazdek. Polecę naszym znajomym.
BR
Pomogli nam od razu, gdy zapomnieliśmy plecaka w taksówce?
Spotkaliśmy się bez zwłoki, pomogliśmy załadować ciężki bagaż, na życzenie zapewniliśmy fotelik dziecięcy, bardzo miłą kobietę-kierowcę. Dziękuję Ci. Zawsze korzystam z Twojej taksówki, kiedy podróżuję.
Wszystko było dobrze! Pani kierowca była miła i dała nam trochę informacji o wyspie?
MK
Gorąco polecamy UniTaxi. Mimo że spóźniliśmy się z powodu lotu, czekał na nas kierowca. Jego samochód był absolutnie wygodny i czysty, jesteśmy zrelaksowani w każdej minucie naszej podróży. Całkowicie profesjonalna obsługa.
Dobry kierowca maximilian, pomógł nam z wózkiem inwalidzkim, podobał nam się transfer?
mieliśmy miłego przyjaznego kierowcę, który przybył dziesięć minut wcześniej i miał płynną jazdę na lotnisko na pewno będę podróżować z UniTaxi ponownie
Wszystko super, Kierowca przyjechał trochę wcześniej niż wyznaczony czas, załadował cały nasz bagaż, mówił po angielsku, bardzo miły człowiek, super samochód, zabrał nas dosłownie w 20-25 minut, zawiózł nas prosto do naszego wyjścia, rozładował wszystko nasze rzeczy i życzył nam miłego lotu, wspaniałej obsługi!
GW
Gorbunowa Wojtow
22 sierpnia 2019
Wszystko w porządku. Do hotelu dotarliśmy bez żadnych problemów. Komfortowy samochód Klasa przerósł nasze oczekiwania. Dużym plusem jest rosyjskojęzyczny kierowca.
Zgodnie z obietnicą, przy wyjściu czekał na mnie młody człowiek z tabliczką, na której było napisane moje imię. Dojechałem bezpiecznie do hotelu, szybko i spokojnie. Na pewno skorzystam ponownie z usług UniTaxi.pl-taxi i doradzę wszystkim!
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Las Palmas de Gran Canaria

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Las Palmas de Gran Canaria do Las Palmas de Gran Canaria. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Las Palmas de Gran Canaria powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Las Palmas de Gran Canaria jest dostępna w 20 kierunkach:

Transfer taksówką do Las Palmas de Gran Canaria

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Las Palmas de Gran Canaria - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Las Palmas de Gran Canaria jest dostępne z 1 punktu:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.