Transfer z Kosu
na lotnisko «Hipokrates» (Kos)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Kosu → Lotnisko Hipokratesa Kos.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Kosu na lotnisko «Hipokrates» (Kos) jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od 60 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 3 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 6-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa komfortu za 62 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Kosu na lotnisko «Hipokrates» (Kos)

Odległość: 24 km. Czas podróży: 25 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
60 €
Comfort VW Passat, Toyota Fortuner, Toyota Camry, Chevrolet Suburban itp.
Klasa komfortu
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Do wygodnej podróży na duże odległości.
62 €
Premium Minibus 6pax Mercedes V-class, Mercedes Viano Premium,Toyota Alphard itp.
Minibus premium 6 pas
passangers 6
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Transfer klasy biznes dla grupy 4-6 osób.
144 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Kos?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Grecji z Kosu na lotnisko «Hipokrates» (Kos) o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 6-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Grecji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Grecji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Kos → Lotnisko Hipokratesa Kos

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

188 opinii ze średnią oceną 4.94 na 5

WN
Walerija Nikitin
05 lipca 2020
Podobało mi się absolutnie wszystko! Samochód przyjechał na czas, doskonały kierowca z doskonałymi umiejętnościami prowadzenia i orientacji. Samochód jest w doskonałym stanie. Przybył jeszcze szybciej niż oczekiwano. Polecam wszystkim! Dyspozytor mówiący po rosyjsku
Była bardzo miła i uprzejma. Bardzo podobała mi się jazda na lotnisko.
Mieliśmy miłego kierowcę, fajny samochód i szybką podróż! :)
DP
Dmitrij Politow
21 sierpnia 2019
Dziękuję bardzo, wszystko w porządku, samochód przyjechał na czas i to jest najważniejsze! Na pewno skorzystamy z Twoich usług następnym razem.
Kierowca już na nas czekał, mimo że nasz lot był wcześnie. Prowadził odpowiedzialny i był bardzo pomocny. Podobały nam się jego komentarze podczas podróży na temat stron do odwiedzenia. Nasz lot zmienił się dwukrotnie, ale krótkim e-mailem wszystko zostało dostosowane. Zasłużone pięć gwiazdek
Wycieczka poszła świetnie! Wszystko jest bardzo jasne, profesjonalne i Klasa jakościno! Dziękujemy za Twoją pracę! Na pewno skorzystamy z Twoich usług następnym razem.
Po przylocie kierowca czekał już na lotnisku. Był bardzo przyjazny. Pojechałem na miejsce bardzo szybko.
Po raz kolejny ucieszyłem się, że skorzystałem z usług UniTaxi. Auto dostarczane jest na czas, kierowca jest bardzo wykwalifikowany i uważny. Podróż jest przyjemna.
Wyjazd odbył się, kierowca spotkał się na lotnisku, pomógł umieścić bagaże, Klasa była bardzo wygodna i spokojnie zawiozła nas do hotelu, gdzie zadzwonił na spotkanie. Byliśmy bardzo zadowoleni, dziękuję)
Bardzo przyjazny kierowca, który udzielił nam dobrych informacji o miejscach, które chcieliśmy odwiedzić. Wyjaśnił nam wszystko, co nas interesowało. Najlepszy transfer, jaki kiedykolwiek mieliśmy.
Wyrazić opinię

Transport z Kosu

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko «Hipokrates» (Kos), jest transfer z Kosu. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Kosu powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Kosu jest dostępna w 1 kierunku:

od 60 €

Transfer taksówką na lotnisko «Hipokrates» (Kos)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko «Hipokrates» (Kos) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko «Hipokrates» (Kos) jest dostępne z 12 punktów:

od 60 €
od 48 €
od 60 €
od 48 €
od 48 €
od 44 €
od 60 €
od 60 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.