Transfer z Kijowa
na lotnisko «Boryspol» (Kijów)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Kijowa → Lotnisko Boryspol Kijów.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Kijowa na lotnisko «Boryspol» (Kijów) jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 30 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Kijowa na lotnisko «Boryspol» (Kijów)

Odległość: 35 km. Czas podróży: 30 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi w Kijowie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę na Ukrainie z Kijowa na lotnisko «Boryspol» (Kijów) o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu na Ukrainie

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer na Ukrainie lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Kijów → Lotnisko Boryspol Kijów

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

10 opinii ze średnią oceną 5 na 5

MW
Marina Woropajew
07 października 2020
Wszystko w porządku! Spotkaliśmy się bez telefonu, znak pomógł. Klucze zabraliśmy pod inny adres, zatrzymaliśmy się przy wymienniku i szybko dotarliśmy pod adres docelowy. Dzięki!
Wszystko w porządku. Dziękuję Ci! Wysoki poziom obsługi i przystępny poziom zlecenia przelewu. Personel jest uprzejmy. Kierowcy to profesjonalni i mili ludzie. Do zobaczenia wkrótce!
SG
Siuzanna Gunieim
12 października 2020
Kierowca się spóźnił, ale wezwał ostrzeżenie. Biorąc pod uwagę, że transfer jest trudny: Kiszyniów-Odessa, wszystkie drobne wady, takie jak spóźnienie, w ogóle nie mogą być brane pod uwagę. Ponieważ dotarliśmy wystarczająco szybko, kierowca zna drogę. Ogólnie UniTaxi jak zawsze dobrze zrobione!!!
Bardzo uprzejmi i przyjaźni kierowcy taksówek
HI
Prawie idealnie, kierowca nie miał w ogóle żadnego znaku i początkowo tylko czekał w swoim samochodzie, a później poruszał się po holu. Więc zajęło trochę czasu, zanim się dopasowaliśmy. Transfer przebiegł szybko i sprawnie
Kierowca zadzwonił po przyjeździe i cierpliwie czekał na odprawę paszportową i celną
EP
Świetny kierowca, świetna podróż! Dzięki za dobrą obsługę.
MB
Ładny samochód bardzo wygodny. Bardzo fajny kierowca Nie zagadkowy mówca, ale udało nam się zrozumieć, bo mówię w wielu językach
HH
Podobała mi się jazda z kierowcą I.. W drodze do celu objaśnił ukraińską historię, ludzi i kulturę. Nie dość, że był bardzo przyjazny. Dziękuję za twoją usługę, ja...
SS
Wszystko znakomicie, punktualnie i na wysokim poziomie.
Wyrazić opinię

Transport z Kijowa

Najlepszym sposobem, aby dostać się na lotnisko «Boryspol» (Kijów), jest transfer z Kijowa. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Kijowa powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Kijowa jest dostępna w 4 kierunkach:

od 0 €
od 0 €
od 0 €

Transfer taksówką na lotnisko «Boryspol» (Kijów)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko «Boryspol» (Kijów) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko «Boryspol» (Kijów) jest dostępne z 16 punktów:

od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.