Transfer z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat»
do Ham Tien

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat» → Szynka Tien.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat» do Ham Tien jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 255 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat» do Ham Tien

Odległość: 212 km. Czas podróży: 255 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat»?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Wietnamie z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat» do Ham Tien o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Wietnamie

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Wietnamie lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Ho Chi Minh Tan Son Nhat → Szynka Tien

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

127 opinii ze średnią oceną 4.8 na 5

RR
Doskonała obsługa Kierowca czekał na nas po przybyciu na lotnisko punktualnie Samochód jest świetny, nowy, byliśmy bardzo zadowoleni!
Przyjechaliśmy, godzina spóźnienia w uzyskaniu wizy, kierowca czekał, nie było trudno go znaleźć, byłam zadowolona z wyjazdu
Kierowca odebrał mnie z lotniska i bezpiecznie dowiózł do celu (Nghi Son ok. 4h jazdy). Następnym razem ponownie zarezerwowałbym taksówkę za pośrednictwem UniTaxi.
SW
Kierowca czekał tak długo, jak było to konieczne. Nagle podjechał samochód typu jeep i za trzy godziny dotarliśmy do Mui Ne, również z muzyką. Kierowca prowadził samochód bardzo ostrożnie. Dziękuję za wyjazd i zorganizowanie tego transferu. Byli w stałym kontakcie. Wysoce zalecane.
Spotkałem się przy wyjściu z lotniska z tabliczką z moim imieniem. Myślałem, że będzie minibus, ale przywieźli zdrowego jeepa.W aucie był internet, więc droga poszła szybko (4 godziny) i nie było zauważalne. Dziękuję firmie.
Dziękuję bardzo! Zamówienie zrealizowane perfekcyjnie! Świetny samochód: MAZDACX5, bardzo dobry kierowca. Przyjechaliśmy za 4 godziny, wbrew obiecanym 5 godzinom. Prowadził samochód ostrożnie. Zdecydowanie polecę Twoją firmę.
HA
Helena Andersson
02 września 2020
Chauffören stod och väntade när vi kom till stationen. Korde oss lungt och säkert till hotellet.
Polecam UniTaxi wszystkim moim znajomym! Najlepsza usługa w historii!
Kierowca spotkał mnie przy wyjściu z lotniska, pomógł z bagażem, wszystko było grzeczne i przyjazne. Korzystamy z usług UniTaxi nie pierwszy raz, polecamy znajomym, zawsze wszystko jest znakomite.
Wszystko w porządku ???
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat»

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat» do Ham Tien. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko «Tan Son Nhat» (Ho Chi Minh City) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Ho Chi Minh «Tan Son Nhat» jest dostępna w 34 kierunkach:

Transfer taksówką do Ham Tien

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Ham Tien - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Ham Tien jest dostępne z 5 punktów:

od 72 €
od 72 €
230 km (250 minut)
od 79 €
290 km (340 minut)
od 187 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.